tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zajeb. klepanie od 20 minut. Masakryczny mecz naszych
6
Brawo zarząd, widać ze nam to mega pomogą.
0
@Roobo W ani jednym przypadku dziś nie musiał wychodzić.
0
@JanneAhonen Oo masz racje, no to dobre wieści jako człowiek lubiący staty
0
Nie dziwie się gwizda. Podsumowując:
- Lewy zjeb każda swoja setkę a mial 3
- Olmo nie ma prawa grac w drugich 45 minutach
- Pena chyba chce nam udowodnić ze chce nam przegrać mecz tymi wyjściami.
Potrzebny jest spokój oraz zmiany.
Olmo obowiązkowo do bazy. A w drugiej grac na spokoju, a nie w takiej nerwówce.
Ale jako fan statystyk:
- Barca nie odwróciła jeszcze ani jednego meczu przegrywając jako pierwsza.
- Śmierdzi tu strata drugiego gola przez nas po jakimś wielbłądzie.
3
Kur może ktoś Rafini powie ze przegrywamy.
6
Olmo musi zejść, nie potrafi przyjąć pół piłki. Dramatyczny występ
0
Wyścig wielbłądów na razie.
1
Olmo przyjął jakaś piłkę poprawnie w tym meczu?
2
Dwie setki w 4 minuty. Szacunek
1
Ale masakra. Dawno nie widziałem takiej tragedii w topowy zespole.
0
@Herato ale ty rozumiesz jaki zespół zostawił Klopp, a jaki przejął? Czy to jakiś bait?
1
@Messi96_96 no to przypomnij jego sezon w Gironie. To dobry obrońca, ale nie gra, Inigo wejście też miał średnie,
0
@Herato nie tyle on się wypalił co nie lubi zmian. Uparł się, trzon zespołu kolesiami co wszystko wygrali, u nas też był ten objaw. W lato trzeba odświeżyć skład.
0
Dobrze ze dużej ilości zmian nie ma. Trzeba tu szybko zrobić wynik i zmiany.
0
@abram3k na razie patrząc po statystyce ciężko będzie Getafe utrzymać korzystny wynik.
3
Brak powołania dla Fatiego to mocne potwierdzenie że on progresu w powrocie nie robi. Ciężko go będzie wypchnąć z klubu
1
@Comentateiro nie no to że od lat walczą na najwyższym poziomie to tak. Ale też sporo na Transfery idzie hajsu
1
@Comentateiro oni mają serię 10 wygranych obecnie. Pytanie co dalej, jesteśmy w środku sezonu, ja bym jeszcze się wstrzymał z oceną AM.
13
Skończy się jak rok temu. Co kopnął wpadało, pamiętny gol z rzutu wolnego, piłka poszła po ziemi wpadła, a w wywiadzie mówił że mur lobowal :) tak to teraz wygląda, gol z Majorka, farfocel, a wpadł. Ale niech wbija, może się chętny znajdzie na niego
0
@Kgorecki2500 u Lewicy to kogokolwiek by nie dali, będą na PoPisKonfederacja i Hołownia z PSL.
1
@Filipem on z końcem sezonu odchodzi. Ale też bycie trenerem takiego zespołu tyle lat to morderstwo dla organizmu ze względu na stres.
0
@ObiwanKenobi chyba nie mogą na to patrzeć :)
0
@Safrani cała armia ich tam jest.
2
@mariogbch oni nawet mają - 1 w czerwonych bo anulowali czerwień Viniego
1
@escarabajo Network: United States Paramount+ with Showtime.
Całkiem spoko odcinek.
0
@FanBarcy22 W połowie sezonu jak AM z nami wygra będzie miało całe 3pkt przewagi. Faktycznie autostrada, na 18 kolejek do końca :D
1
Komentarz usunięty
0
O nowy sezon Dextera, będzie co oglądać
0
Szybko się zesrali. Myślałem ze chociaż utrzymają do 2 polowy