1

Zajeb. klepanie od 20 minut. Masakryczny mecz naszych

6

Brawo zarząd, widać ze nam to mega pomogą.


0

@Roobo W ani jednym przypadku dziś nie musiał wychodzić.

0

@JanneAhonen Oo masz racje, no to dobre wieści jako człowiek lubiący staty

0

Nie dziwie się gwizda. Podsumowując:
- Lewy zjeb każda swoja setkę a mial 3
- Olmo nie ma prawa grac w drugich 45 minutach
- Pena chyba chce nam udowodnić ze chce nam przegrać mecz tymi wyjściami.

Potrzebny jest spokój oraz zmiany.
Olmo obowiązkowo do bazy. A w drugiej grac na spokoju, a nie w takiej nerwówce.
Ale jako fan statystyk:
- Barca nie odwróciła jeszcze ani jednego meczu przegrywając jako pierwsza.
- Śmierdzi tu strata drugiego gola przez nas po jakimś wielbłądzie.

3

Kur może ktoś Rafini powie ze przegrywamy.

6

Olmo musi zejść, nie potrafi przyjąć pół piłki. Dramatyczny występ

0

Wyścig wielbłądów na razie.

1

Olmo przyjął jakaś piłkę poprawnie w tym meczu?

2

Dwie setki w 4 minuty. Szacunek

1

Ale masakra. Dawno nie widziałem takiej tragedii w topowy zespole.


0

@Herato ale ty rozumiesz jaki zespół zostawił Klopp, a jaki przejął? Czy to jakiś bait?

1

@Messi96_96 no to przypomnij jego sezon w Gironie. To dobry obrońca, ale nie gra, Inigo wejście też miał średnie,

0

@Herato nie tyle on się wypalił co nie lubi zmian. Uparł się, trzon zespołu kolesiami co wszystko wygrali, u nas też był ten objaw. W lato trzeba odświeżyć skład.

0

Dobrze ze dużej ilości zmian nie ma. Trzeba tu szybko zrobić wynik i zmiany.

0

@abram3k na razie patrząc po statystyce ciężko będzie Getafe utrzymać korzystny wynik.

3

Brak powołania dla Fatiego to mocne potwierdzenie że on progresu w powrocie nie robi. Ciężko go będzie wypchnąć z klubu

1

@Comentateiro nie no to że od lat walczą na najwyższym poziomie to tak. Ale też sporo na Transfery idzie hajsu

1

@Comentateiro oni mają serię 10 wygranych obecnie. Pytanie co dalej, jesteśmy w środku sezonu, ja bym jeszcze się wstrzymał z oceną AM.

13

Skończy się jak rok temu. Co kopnął wpadało, pamiętny gol z rzutu wolnego, piłka poszła po ziemi wpadła, a w wywiadzie mówił że mur lobowal :) tak to teraz wygląda, gol z Majorka, farfocel, a wpadł. Ale niech wbija, może się chętny znajdzie na niego

0

@Kgorecki2500 u Lewicy to kogokolwiek by nie dali, będą na PoPisKonfederacja i Hołownia z PSL.

1

@Filipem on z końcem sezonu odchodzi. Ale też bycie trenerem takiego zespołu tyle lat to morderstwo dla organizmu ze względu na stres.

0

@ObiwanKenobi chyba nie mogą na to patrzeć :)

0

@Safrani cała armia ich tam jest.

2

@mariogbch oni nawet mają - 1 w czerwonych bo anulowali czerwień Viniego

1

@escarabajo Network: United States Paramount+ with Showtime.
Całkiem spoko odcinek.

0

@FanBarcy22 W połowie sezonu jak AM z nami wygra będzie miało całe 3pkt przewagi. Faktycznie autostrada, na 18 kolejek do końca :D

1

Komentarz usunięty

0

O nowy sezon Dextera, będzie co oglądać

0

Szybko się zesrali. Myślałem ze chociaż utrzymają do 2 polowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?