tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato nie tyle on się wypalił co nie lubi zmian. Uparł się, trzon zespołu kolesiami co wszystko wygrali, u nas też był ten objaw. W lato trzeba odświeżyć skład.
0
Dobrze ze dużej ilości zmian nie ma. Trzeba tu szybko zrobić wynik i zmiany.
0
@abram3k na razie patrząc po statystyce ciężko będzie Getafe utrzymać korzystny wynik.
3
Brak powołania dla Fatiego to mocne potwierdzenie że on progresu w powrocie nie robi. Ciężko go będzie wypchnąć z klubu
1
@Comentateiro nie no to że od lat walczą na najwyższym poziomie to tak. Ale też sporo na Transfery idzie hajsu
1
@Comentateiro oni mają serię 10 wygranych obecnie. Pytanie co dalej, jesteśmy w środku sezonu, ja bym jeszcze się wstrzymał z oceną AM.
13
Skończy się jak rok temu. Co kopnął wpadało, pamiętny gol z rzutu wolnego, piłka poszła po ziemi wpadła, a w wywiadzie mówił że mur lobowal :) tak to teraz wygląda, gol z Majorka, farfocel, a wpadł. Ale niech wbija, może się chętny znajdzie na niego
0
@Kgorecki2500 u Lewicy to kogokolwiek by nie dali, będą na PoPisKonfederacja i Hołownia z PSL.
1
@Filipem on z końcem sezonu odchodzi. Ale też bycie trenerem takiego zespołu tyle lat to morderstwo dla organizmu ze względu na stres.
0
@ObiwanKenobi chyba nie mogą na to patrzeć :)
0
@Safrani cała armia ich tam jest.
2
@mariogbch oni nawet mają - 1 w czerwonych bo anulowali czerwień Viniego
1
@escarabajo Network: United States Paramount+ with Showtime.
Całkiem spoko odcinek.
0
@FanBarcy22 W połowie sezonu jak AM z nami wygra będzie miało całe 3pkt przewagi. Faktycznie autostrada, na 18 kolejek do końca :D
1
Komentarz usunięty
0
O nowy sezon Dextera, będzie co oglądać
0
Szybko się zesrali. Myślałem ze chociaż utrzymają do 2 polowy
10
Negreira,
https://x.com/Troll_Futballl/status/1868008346051350588
1
@Rewolucja123 Juz nawet Buki wiedza ze zaraz im zagwizdaja
0
@gumaz zaraz ktoś ich muśnie lekko, nóżkę zostawia i 11-ka.
0
@FCB_dimiC ale co wejście do lasu? Czy o jakich obostrzeniach mówisz?
0
@esem91 myślę że miała gnata do skroni przylozonego jak się szczepiła.
5
Jaki gol ja prdl :)
2
@Aragorn33 najważniejsze, że ty jesteś uśmiechniety i czas nowym dać dojść do władzy. Bo nowe zawsze znaczy lepsze, najlepszy argument świata.
1
@ViscaelBarca2007 dlatego ja zawsze wstrzymuje się z oceną kogokolwiek na jesień. Wiosna się trofea zdobywa, wiadomo kto wtedy fizycznie daje rade ten ma największe szanse.
0
@ViscaelBarca2007 mecz z Girona bardzo mocno średni
0
@sergio5 wsadź Yamala do reprezentacji Polski. Też nic nie wygra. Boniek grał w w czasach gdzie mieliśmy świetna kadrę
5
@esem91 Dziękujemy.
7
Ciekawostki, statystyki, to co lubię najbardziej. Thx
0
@arasz1819 jak możesz, oni wygrali droga losowania.