0

@Gall boli mnie wyzywanie Xaviego. Jak widzisz nic nie zrozumiales. Wygrywał Flick to każdy mecz imienia wyzywamy Xaviego. Radość z wyników, oczywiście że słuszna wkoncu wygraliśmy z Bm.

0

@Pedri16Future w której bo statystyka mówi co innego.
@Gall pokaz mi jak daje trofeum Barcy w tym sezonie? Po wygranej. Piszę bo daliście im już trofea w październiku.

0

@Mustbe11 też trzeba poczekać. Może jakimś cudem zespół fizycznie się podniesie

0

@masa11 gdzie jest krytyka Flicka za dyskusje z sędziami, Xavi wyzywany od wszystkich za to.

0

@FCB_dimiC kto pisał mistrzowie. My do 60 minuty z Majorka kontroli nie mieliśmy. Wygrana nic tu nie zmienia. Zespół fizycznie jest w dupie.

4

Niesamowite jest to że krytykowany jest jeden piłkarz. Betis 90 minut był lepszy, od 46 wyszli chcąc wygrać. Ale wina jednego piłkarza. Nie to nie wina jednego piłkarza. Tak jak RM zawsze krwawi na jesień i budzi się w st/luty tak Barca zawsze pada fizycznie. W tym sezonie dużo szybciej padła.

2

@Mustbe11 pisałem, poczekajcie. To wyzywali mnie od wszystkich. Fizycznie wszyscy standardowo do bazy

1

@Coutinho007 cały zespół dziś gówno gra a nie jeden piłkarz. Pogratuluj sztabowi, bo wszyscy źle wyglądają

2

Schodzi jeździec bez głowy.

0

Co Yamal dupe ratuje temu zespołowi.

0

nie ma. Jest noga

0

Balde macha łapami a jest katastrofalny w każdym aspekcie

0

Ferran się cieszy ze był na spalonym

0

@pt9 Pisałem, by poczekać. Dla mnie to kalka Xaviego od 5 spotkań. skończył się pressing, skończyła się gra.

0

@trolownik bo kompletnie nikt nie biega, zespol wyglada jak kupa fizycznie. Tak nie wygrasz

0

@ProMILs Dopiero wtedy? Oni pd 45 minuty zasłużyli na 3 bramki. W całym meczu powinni prowadzić. Gramy beznadziejnie. I gowno a nie wina FDJ, zespół wyglada jak kupa fizycznie

1

O, pięknie Flick się pokazał. Słucham państwa, od 6 meczy gramy jak za Xaviego, Flick wylatuje jak za Xaviego. Zaczniecie krytykować również Niemca czy nie? :)

0

@Kazragore Wszystkich trzeba zwyzywać. Od 20 minut nie ma kontroli meczu, zero.

2

Będzie karny. Ze względu na nogę. Karny

0

To nie jest karny, ale debilne zagranie FDJ

1

Ale jesteśmy beznadziejni. Wolni, bez formy fizycznej, pilnie wejście Forta, Gaviego, piłkarzy którzy zaczną biegać.

0

@Derean jeśli kasuje kontro to pokaz mi statystykę odbiorów.

0

@Poversky1000 widzę ze nie masz co z pieniędzmi robić

0

@Derean w którym miejscu? Co on daje? Jaka statystyka?

1

@GeraltzKatalonii Majorka tez miała. To nie jest dobry moment sezonu Barcelony, jesteśmy wolni.

2

@Poversky1000 Ch a nie się postawi. Girona gra taktyka wręcz perfekcyjna na RM, RM kontrami ich rozjedzie z 3-0

1

Kur. jakim ja jestem hejterem Balde. Wkur. mnie każdy mecz w który on gra, jak ma podać nie podaje, jak nie ma podawać podaje, jak nie ma iść w drybling to idzie na 4. Bardzo słaby pkt Barcelony. To jest priorytet do wzmocnienia w następnym sezonie.

2

Ale wolno gramy. Pressing tez wyglada jakby mieli plecaki z 50kg. Cala intensywność z początku sezonu zniknęła.

0

@LukaszFan to chyba za trudne dla nowego pokolenia

0

@Mow_mi_Douglas już to widzę jak to Jarek pisze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?