tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ze na Var nie dali tego Sodo Grado, czy tam Soto.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Sobie neguj. Jakby ci to powiedzieć gówno mnie to obchodzi.
1
@clyde zostaw, dyskusja na tym poziomie to patologia. Potwierdzono co musiała brać, skąd, oraz jaki ma wpłwy na organizm, wiec jesli ktos ma teraz na tej podstawie negować czyjeś osiągnięcia, to nie jest wart uwagi.
1
@arasz1819 Gra fajna piłkę, mamy pressing i szybkie przejscie do ataku. Bardzo dobrze to taktycznie wyglada, bardzo dobrze
0
@Gaz w połowie sie tylko musze zgodzić.
- Xavi osiagnął całkiem spoko wyniki
- Słusznie został zwolniony, nie potrafił przez cały poprzedni sezon poukładać aspektów taktycznych.
- Nie powinien być tak obrażany jak to dzieje sie po poprzednim sezonie, a jak wielbiony jest Flick. Ale w naszym środowisku, jestes dobry jak ostatni mecz to powinno byc motto.
3
Komentarz usunięty
0
@ProMILs Rozwód, wina faceta. :P
1
@TheNekro94 Przypomnieć ci komentarze La bamby po 10 kolejkach? :)
1
@Pedri16Future Albo sprzedali wszystkich :) Bedzie albo wygramy LM i LL albo rozwiązujemy klub i sprzedajemy wszystkich
1
Jak zawsze chłop wyłapał za kobitkę. Na koniec pewnie usłyszy od niej, ze bronić jej nie umie :)
1
@ToWinaSedziego Mistrzu jak gra jest dobry, był na początku bo ostatnie mecze juz mocno średnio. Ale nie kupujesz piłkarza na 40% meczy, nie za takie pieniądze i nie do pierwszego składu.
1
Komentarz usunięty
7
@ToWinaSedziego Odpal statystyki tego piłkarza z ostatnich 4 latach. % absencji. To nie jest nowość u niego. Zapłaciliśmy 60 baniek za kolesia co bedzie dostępny 40-50% meczy.
23
60 mln. Kazdy na tej stronie pisał o jego absencjach. Nico byłby dla nas idealny na lewe skrzydło. A tak nie możemy na kolesia liczyć
1
Obiektywna bardzo dobra ocena każdego piłkarza i trenera.
6
Komentarz usunięty
1
@Wasacz_ wpuście tu prorosyjskie władze będziecie mieć to samo.
1
@Xxxbarca4ever zdecydowanie więcej byśmy ugrali biorąc dzieciaka niż Olmo. Na ch. nam pilkarz, który zagra z 30/40% bo reszta to wieczny dyskomfort. 60 baniek
0
@NoziX1 a co niby tu racji nie maja? Ale rozumiem obiektywizmu to brakuje
2
@CZAJUN_119 i Perez uruchomił że grany Ch. Z Rss celnego strzału, a z Celtą więcej sytuacji miała sama Celta. Magik ten Perez.
0
@Messi1000000 odpal staty, bez tego karnego i tak by wygrali, Getafe celnego strzału nawet nie mieli.
0
@Culer9002 Xavi krytykował Sędziów wy Xaviego, że wymówek szuka. Co się zmieniło?
0
@MicWic6 masz racje ocenimy po sezonie albo i szybciej
0
@MicWic6 RM nie przegrał 48 meczy z rzędu, my za Flicka juz 20% w 15 meczach. Dołek powiadasz każdy ma? Każdy ale chyba nie ten co później podnosi trofea, bo z takimi statami nie ma szans na trofea. Dołkiem są pojedyncze mecze.
1
@Poversky1000 Jeśli byśmy wrócili do swojego pressingu to byłby świetny wyrównany mecz.
0
@Pedri16Future Kibice dali im juz LM, LL. Teraz spadek z Ligi. Albo winią Sędziów. Pamietam początek sezonu i jak wszyscy flicka wielbili ze on patrzy tylko na zespół i nie szuka wymówek. Poszły 3 ch. mecze i wszyscy szukaja winnych u sędziów, w farcie RM, a nie błędów u siebie. Wróciliśmy do poprzedniego sezonu.
0
@Pedri16Future Zapytaj piłkarzy nie kibiców.
0
@Piotr777 RSS, Celta tak, ale Las Palmas miało dwie sytuacje i to nie 100%. Gramy źle i to jest fakt
3
LVP gra dokładnie to co Barca w pierwszych 11,5 meczach. Nie sędziowie, a Barca przestała to grać. Świetnie się LVP ogląda.
1
@KamQiX grając jak w ostatnich 3 meczach nie wygramy.