tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy bo czas na ławkę. Jest człowiekiem i nie rozumiem czemu Flick tego nie robi
1
Czy Universum Flicka jest gotowe by napisać, ze to kalka Xaviego? Czy nie? I nie nie zwalniam go, jest genialny i słusznie ze tu jest, ale zespół wrócił do poprzedniej edycji i nie widać by Hans potrafił to zmienić.
1
Piłka leciała do Kounde a człowiek i tak wie ze on to zjebie. To jest człowiek do odpoczynku i to musowego
0
Yamal, Olmo musza wejść, bo to krwawienie Koemana i Xaviego z ostatniego sezonu
1
@Proxi Jak zawsze
1
Źle gramy, znowu. Wystarczy pressing i nas nie ma,.
4
Ale Fermin ma ostatnio problem z wykończeniem akcji. Co chłop wiecznie znajduje się w sytuacjach bramkowych to jego.
1
Co Lewy to jest maszyna zdrowotna, chłop gra all.
0
Czy Olmo ma kontuzje? Brak FDJ to strzał w pysk, ale słuszny
0
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP1 pomyślmy jak wygląda jego kampania:
- jak wygra wybory przedstawi projekt zmieniający podatki, ale dopiero jak wygra
- a teraz to coś?
Na bank Bosak tu jest szykowany
0
@arasz1819 Holender - sympatyczny. Na bank farbowany
0
@michal26 Czyli chcesz nakazać ludziom na co mogą wydawać pieniądze bo to uderza w twoje myślenie. Gdzie wolność? Dla mnie największa demoralizacja sa wszystkie religie świata. Ograniczamy? Czy po prostu skoro ja nie wierze w te brednie to mam wolność i wierzyć nie muszę.
0
@FCB_dimiC Poczekaj spróbuje zrobić swoja opinie o Bogu i wierze. Zobaczymy jakie epitety przeczytam to po pierwsze, a po drugie, opinia po to forum, ale on pisze nie opinie, a krytykuje osoby, które to robią, a to już różnica mieć zdanie ze to dla kogoś jest złe i to jest ok, od tego, że ocenia innych którzy to robią.
2
@michal26 Poczekaj, ale co nam do tego? Ktos za te usługi płaci to jego sprawa, czy to nie ta wolność o która walczycie? Pieniadze sa chore, ale co nas to obchodzi kto jak wydaje swoją kase?
2
@Safrani Oni bardzo mocno już płyną. W piłce też wiecznie coś kombinują.
1
@Safrani Brytole to płyną strasznie.
0
@mekston Vini dostanie. Zamykam posiedzenie
0
@ferdas_rawa wielokrotnie sam Pep to mówił. Ale jak widzisz uniwersum Barcy dalej nie rozumie.
0
@takisobiektos o Sinerze nic nie napisałem. Nigdy sytuacji Sinera nie komentowałem. Rozumiem że jak Majchrzak dostał rok bana to Iga też, no bo dla zasady.
1
@BarcaFanSince2006 najlepszy moment. Gratuluję
0
Komentarz usunięty
0
@Mow_mi_Douglas no przecież trzeba znaleźć powód na słynne uśmiechnieci. Nie mam już TikToka bo tam też lawina tego gówna, nikt kontroli nad tym nie ma. Ale to znowu Chińska maszynka do propagandy
1
@BorzyKrzys czyli potwierdzasz ze x stał się fake gownem zatem.
0
@takisobiektos nie ukrywali, Iga się odwołała i odwołanie przyjęli, nie mogli zatem do mediów dać tych informacji do czasu wyjaśnienia. Koniec historii
3
@Wasacz_ no ale zaraz tu przeczytasz że ma rację. Dla mnie temat zamknięty, Iga się odwołała, odwołanie przyjęli, udowodniła błąd próbki, tyle. Koniec tematu, dla mnie
4
@Mow_mi_Douglas zaraz tu to lykna i powiedzą coś o uśmiechniętych. X stał się wielkim fake gownem z połowa samych botów. Ale to działa, przykład Rumuni, USA. Po to kupił to Musk
0
Uderzenie było, ale myślę ze słabo latał Wszołek. w złym kierunku :D
0
@Wasacz_ akurat dla Stanowskiego źródłem jest x a nie lewicowa wersja
1
@Eklerek pospieszyłeś się :)