tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wczorajsze interwencję Peny.
-Zamiast łapać piłkę, prosta piłkę piąstkuje.
-Interwencja na skrzydle klatka piersiowa, nie łapie, nawet nie próbuję a prosty strzał.
-Bramką po spalonym to level orlika.
To co dobrze robi to wysoko stoi i dobrze gra nogami, nie podejmuje tu głupich decyzji.
0
Pep się czuje jak Xavi :) Jaka jego wina po takich wielbłądach
1
@michal26 chyba nikt nie rozumie co się dzieje. City z 3-0 z jakimś Feyenordem na 3-3? Szok
4
Pedri musi grac tam gdzie dziś. On tam jest wybitny. Genialny mecz tego chłopaka, genialny
2
Brawa dla Torre i Rafy za pressing. Tego trochę brakowało ostatnio.
0
@SinMistico dziś był komunikat ze jest ok.
0
@kinioo wszystko będzie lepsze obecnie od Fermina, kompletnie sil nie ma,
0
Fermin out, kompletnie nie pilnuje juz swojej strony i obrony
1
Dobrze ze Fermin nie zgarnął tej piłki bo znowu by sprdl
0
Ja prdl. Co oni dziś kur robią
0
Stracimy pkt przez tego kur Fermina. Ile można
0
Zmiany, zdjąć Kounde bo kur ile można robić błędów.
3
@Comentateiro w szczególności te głupie straty podania. Wali tu jakimś wielbłądem ale Kounde z Soboty, musimy tu szybko wbić na 2,3:0
0
@Limaker nie tylko jego. Jedynie Pedri i Cassado bez błędów no i może i Cubarsi, każdy inny piłkarz ma mniej lub więcej głupich podań.
0
Podsumowując:"
- atak jest ok, mieliśmy 2 setki Firmina spaprane, tu jest ok
- ilość takich głupich podań, strat, złych decyzji jest poprostu imienia xaviego i to się w końcu zemści.
Reasumujac potrzebujemy 2,3 gola inaczej możemy się gorzko rozczarować.
4
Ja cie prdl. Martin
0
Zobaczcie w tabele, Barca tera liderem wirtualnym :P
1
Martin wkurw. to będzie jego mecz. Hatrick + 19-cie asyst
1
Gratki dla Laporty, dziś będzie słychać Francuzów a nie naszych bo kur. zachciało mu się walczyć z kibicami w LM.
0
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1861472376333971709
Flick niech to puści swoim piłkarzom, że warto nie faulowac, stracić gola ale mieć mecz pod kontrolą
1
No nie powiem negatywnie mnie Flick zaskoczył. Mówi rozsądnie, ale decyzję Martina i Fermina nie mój klimat. Ale jak zawsze, wyniki bronią. Więc po wygrana
0
@4drian0 przez pasy nie przejechał. Brak mandatu
2
@Roobo no to sobie trochę poczekasz. Bo budowa trochę trwa.
1
@arasz1819 bo on jak i to takdlacpk czy jak się nazywają to niezależni eksperci
0
@Awtameok_Klana no może. Ale skala to zazwyczaj wsparcie chin/Rosji oni się w tym specjalizują
0
@PaPo Mysle ze powtorzymy skład z soboty z 1 zmiana Martin-Fort
0
@SeWo77 sam sobie rób.
0
Wygrana Barcy, porażki Realu i PSG i bedzie to piekna kolejka w LM.
2
Znaleźli sobie moment na walke z kibicami
4
@ShawnC Walker ogólnie już raczej emerytura. Pep troche przespał zmiane pokoleniowa.