tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr777 RSS, Celta tak, ale Las Palmas miało dwie sytuacje i to nie 100%. Gramy źle i to jest fakt
3
LVP gra dokładnie to co Barca w pierwszych 11,5 meczach. Nie sędziowie, a Barca przestała to grać. Świetnie się LVP ogląda.
1
@KamQiX grając jak w ostatnich 3 meczach nie wygramy.
0
@ali3gator Getafe strzeliło 10 bramek w 15 meczach. 10
2
@KamQiX bo główna zasada gry w piłkę to efektywność, a nie styl.
2
@Wasacz_ może raportu nie widział. Lis jest odklejony ale ten raport to masakra.
0
@SadeckiKocur oczywiście. Problem varu jest praktycznie zawsze gdy w ogóle głównego sędziego nie wzywają do ekranu
0
@Boss227 chyba za szybkie wnioski na określenie że to dramat :)
0
Pisałem po tym obiadku, że my zawsze po takich integracjach zaczynamy grać źle.
Od meczu z Espanyolem forma pion w dół :)
"Araujo ściągnął pomysł od Lewandowskiego. FC Barcelona chce utrzymać dobre relacje
Dziennik "Sport" poinformował w środę, że Ronald Araujo zaprosił wszystkich członków drużyny na obiad, by "wzmocnić więzi" przed derbowym spotkaniem z Espanyolem. Miało to miejsce w Sant Cugat del Valles, czyli mieście oddalonym o 15 km od centrum Barcelony. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Ciutat Esportiva, natomiast zespół ma dość, że kiedy tylko jest organizowane takie wydarzenie, to robi się z tego "spektakl medialny".
0
Komentarz usunięty
1
@Coutinho007 Za Gacviego Olmo
7
@Gaz jezu ale brednie. Ta Flick boi się 17 latków.
1
@KamQiX Ja to się zastanawiam czy osiągnie chociaż tyle samo
0
@GigiAmoroso no właśnie i Flick w 5 miesięcy jest bardziej ceniony od Xaviego, mimo iz nic jeszcze nie wygrał .
0
@norbi77 wystarcza dwa kroki do przodu i gwarantuje ci ze wyciągnął by ta piłkę. Przy takim skosie, spokojnie by wyciągnął.
0
@PatrykBarca Poszłakontra, na 1 kontakt pomoc minęli, tak bywa i po to jest bramkarz by kur. takie sytuacje wyciągnąć.
1
@PatrykBarca wiesz ze bramkarz by mieć szanse obronić strzał, musi się odpowiednio ustawić? Przecież ten placek pilnował tylko 1 słupka, do tego zdecydowanie za bardzo się cofnął, wystarczyło skrócić kąt. ale on się cofnął do linii i koles ze skosu z 16 metrów mu ładuje.
1
@prodigy Słuszna droga
2
@Kengo To nie balet. wygrywa się bramkami. A trofea zdobywa wygranymi
0
@prodigy Traktujemy zespół tak samo jak za czasów Xaviego. Czyli wyzywamy Flicka tak samo jak Xaviego.
0
@Lahey To obejrzyj mecze. 1 polowy z RM i BM, 1 połowy z Valencia, Rayo. Jakiś nasz napastnik zrobil różnice i poszło w 2. Nasi przestali strzelać co sytuacje i mamy właśnie to co mamy
0
@kanver_ bo wierza w wygrana do końca, grają ch. do 80 minuty i dobijają. Czy wy widzieliście dziś by ktokolwiek chciał po 80 minucie cos zrobic? Był 1 moment, 1, z 1:0 na 1:1 dosłownie z 10 minut było widać ze wbija wkodncu. Później nic, zero, null, wolno, dudo , smutno.
1
@Roobo Wiesz co powiedział Gundo o flicku na pytanie czemu sobie nie poradził?
Był za miękki i sympatycznie w trudnych momentach. To cytat
0
@okiemtypera_lucaxx95 im wypadli wszyscy a i tak jak swoje zrobia to nas wyprzedza.
0
@michal26 nie słychaj @SinMistico przegraliśmy bo graliśmy słabo. Martwi to ze tracąc gola nie ma agresji, intensywności, wolno, nudno, oprócz Rafy nikt nie walczy. Sedziwoei to dodatek pudrujący słabą grę. Ale Pena swoje robi, ślę się ustawił przy pierwszym golu, ale ktoś uparcie na niego stawia
0
@Lahey nie skreślam, ba ja w niego mega wierze, ale nie wierze w zespół. w RM kupili by Puchacza i ten Puchacz zrobi swoje wtedy kiedy trzeba. Ale chce by Flick był traktowany tak jak Xavi.
1
@Roobo Leo pudrował trupa latami. Teraz robi to Yamal, dzieciak wraca dopiero, ale jak go nie ma, to ten zespół jest z dupy. Reakcje Flicka nic nie dają. Czyli mamy powtórkę reprezentacji Niemiec. Dużo uśmiechu, treningu, gadki, a jak nie idzie to dalej nie idzie.
1
@BARCA1899Messi Eh ci sędziowie. Xavi ich krytykował wy krytykowaliście xaviego. Czemu tu jest inaczej?
Styl gry jest gówniany. Skończył się pressing skończyła się gra. Kalka poprzedniego trenera. Kalka
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak, my nie wiemy kogo mamy bo Flick nawet nie próbuje kur. sprobować.
0
@MarianekFCB Nie jest to prawda, ważne ze wygraliśmy kilka po 5-1 4-1 jakie to śliczne