tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 a co Xavi nie wygrywał meczy? Rozumiem że on tylko przegrywał prawda? Właśnie w takim stylu wyglądał zespół za Xaviego.
1
Jeszcze 3 i może wygramy
0
Ferranowi dajcie.
0
@Fake69 on się zmęczył. Odpocznie wróci na wiosnę zagra 3 mecze i do bazy
0
No dobra ale Xavi takie mecze wyciągał. 4 mecze z rzędu bez wygranej, no tak źle być nie może, chyba.
0
@adamek20151 przypomnę, Xavi w pierwszym sezonie nie narzekał. Więc daj Flickowi czas
0
@michal1899 Yamal gra dziś jeszcze gorzej niż Ferran. Obiektywizmu trochę
1
Mieliśmy kontry 3-1.5-2 i nawet strzału nie było na bramkę. No to trzeba potrafić
0
@Ibunk przestańmy wszędzie widzieć Pene. Co on tu złego robi. Cały zespół wygląda jak kupa gówna jeśli chodzi o aspekt taktyczny obrony. Nie ma intensywności, agresji, wolno.
16
Żenujący mecz. Wróciły czasy Xaviego w 100%. W ataku marnowanie sytuacji i kompletnie nie panowanie nad meczem. Rywale w śmieszny sposób wręcz dochodzą do sytuacji, pressing żenujący. No nie na cieszyliśmy się Barca.
0
Komentarz usunięty
0
Dzień dobry Xavi. Grają bardzo źle bardzo
0
@MarianekFCB nie pamiętam jak żyje 4 strat pkt i 3 przegranych meczy pod rząd. Kadra jest prawie całą, dla mnie to już byłby mocny minus Flicka, że tak jak w reprezentacji nie wie jak odwrócić zespół.
0
Napisałbym dobry skład bo Lewemu potrzebny odpoczynek. Ale wtedy zawsze zmiennicy są jeszcze gorsi :)
0
@tomek8756 Tylko Bidena krytykowaliscie, a teraz jak Trumpek klęka przed Żydami, cisza :)
0
@tomek8756 zaraz Trump obrońca Izraela będzie groził.
0
@ViscaelBarca2007 Przeciez my Olmo nie mamy zarejestrowanego, ba nie tylko jego. A wy tu marzycie o kolejnym transferze za 60 baniek. Za co
0
@barcelonaLM A to oni nie mieli stanu wojennego od zawsze?
0
@AnalnaGrawitacja Lepiej to nie brac katalońskich gówien , ala MD, Sport.
0
@PatrykBarca pomysł jest, brak intensywności powoduje, że gramy wolno. Nie ma nikogo kto dźwignie zespół i wszyscy biegać zaczną.
6
@kuz Cassado grał z Celtą i rss. Nasza gra to nie problem 1 zawodnika
1
@Zoker może na rynku niech go powieszą. Brytole prdl dostają już
2
@karolszymek Bo u nas zawsze sa tylko skrajności. Kiedy pisałem, że zanim się podniecą wszyscy niech cały sezon trenuje. To marudny jestem i wielki hejt we mnie. Dalej uważam, ocena po sezonie. Ale co sie dziwić, jak Laporta nawet na 125 lecie pokazuje Flicka obok Pepa na grafice. Kur. za 4 miesiące pracy. Ocena w Maju.
0
@Linghunter88 Xavi doszedł do cwiercfinalu, a wręcz ogromny zawód ostatnim meczem i byłby półfinał. Zobaczymy co Flick osiągnie
0
@BulaKG czaisz że ja nikogo kogo wymieniłeś nie znam
0
@MesQueUnClub96 hehe, masz rację :)
0
Średnio we Flicka i Barce wierzy świat.
Według symulacji przeprowadzonej przez ekipę odpowiedzialną za Football Managera, tak będzie wyglądać finalna tabela fazy ligowej Ligi Mistrzów:
Liverpool - 22 punkty
Inter Mediolan - 22 punkty
Bayer Monachium - 18 punktów
4. AC Milan - 18 punktów
5. Manchester City - 17 punktów
6. ???????? BVB - 16 punktów
7. Aston Villa - 16 punktów
8. ???????? LOSC Lille - 16 punktów
9. ???????? Atletico Madryt - 16 punktów
10. ???????? FC Barcelona - 15 punktów
...
19. ???????? Juventus - 13 punktów
20. ???????? PSG - 13 punktów
21. ???????? Real Madryt - 12 punktów
ℹ️ 90min
1
@Filipem Hiszpanie chcą, nie wiem jak inne kraje
0
@mcsarna jutro Olmo, ofensywa Yamal, Rafa, Lewy
0
@D10SLEO My jeszcze go nie zarejestrowaliśmy na przyszły rok :) Wiec wiesz, to patent Lapcia, wziął go w ofercie na próbę.