tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Za Xaviego jak po straconych bramkach walczyli, tu piknik nadal.
0
@4drian0 kto skład ustawia
2
Komentarz usunięty
0
@greedo jak każdy. Yamal tez nic nie dał. Niech mniej biegają
0
@DonCarletto Nie wiem zawsze sądziłem ze La masia to najlepsza szkółka świata, Yamal najlepszy piłkarz świata, Flick najlepszy trener świata. Może wymagajmy od wszystkich tak samo.
0
@Beztroskii juz tłumaczę, to jest standard jak przychodzi nowy szef i wszyscy nagle pracują. Po czasie juz nie jest to nowe i się wraca do standardu. Nawet będąc nowym to działa. Kolejny mecz i nasz trenejrob nie odwrócił wyniku meczu. Xavi out
3
@greedo Nic złego nie zrobił. Nie szukaj kozła ofiarnego tam gdzie go nie ma. 2 bramkę sprdl Cubarsi, a pierwsza Pena. La Masia
0
@konajoncek Przegraliśmy gra a nie sędziami.
0
@DragonxNF To Flick który na niego stawia
0
@ali3gator przegraliśmy nie intensywnością a błędami indywidualnymi.
4
@AFA To nie kryzys. To normalna forma
2
No to jak, najważniejsze ze wygraliśmy kilka meczy po 5-0. A nie po 1-0. Denny Xavi.
Grają źle, wolno, gównianie. Nie to nie wina Sędziów. Flick nic w tym temacie nie zmienił, zero pressingu, głupie wybory.
Skończył się element nowej miotły, gramy jak zawsze. Ważne ze trener żółtej tez nie wyłapał. To nie jest wina trenera, a brak ławki i kogoś kto zmieni cokolwiek.
1
Mam nadzieje ze Flick zły na Yamala za podanie a nie ze rywal kombinuje?
2
Dobra wymówkę juz mamy
0
@D10SLEO nie prawda, nasz lepszy bramkarz siedzi na ławce, ale pewien wybitny trener jest ślepy
1
Najważniejsze ze Flick krzyczy i piłkarze od razu biegają.
1
Katastrofalnie ustawiony Pena, ale genialny strzał :)
0
Na co czeka Flick z Olmo?
0
@kuz Ciekawe a co powiesz o Cubarsim, bo to chyba nie przez nich przegrywamy?
0
@KrychaFCB Cubarsi zachował się jak placek.
1
Może to Mbappe winny?
0
Wiadomo, akcja gol. Xavi dzień dobry, witamy ponownie.
Skończyły się farty ze spalonymi.
0
@wyrek Pewnie zabronił również wystawianie Peny i stawianie na zmęczonego Kounde
0
Co chłop ma formę. Ratuje gówno grę Barcy
0
Czas by zespół udowodnił ta zajebistość. W nowej formie nie odwrócili jeszcze meczu przegrywając.
0
Wyścig kto gorszy cd.
0
@Barcaa12 A cos inni grają ?
2
@KrwawiaceoczyVEB Bez szans? Nie rozśmieszaj mnie, cofnął się prawie do lini wtedy jest bez szans.
0
Zrobili ich jak dzieci. Dłużej grac tak debilna piłkę.
Pena się cofnął za głęboko, ale wiadomo Flick się nie myli
0
Fermin zostaje, aha.