0

@Cvzx Za Xaviego jak po straconych bramkach walczyli, tu piknik nadal.

0

@4drian0 kto skład ustawia

2

Komentarz usunięty

0

@greedo jak każdy. Yamal tez nic nie dał. Niech mniej biegają

0

@DonCarletto Nie wiem zawsze sądziłem ze La masia to najlepsza szkółka świata, Yamal najlepszy piłkarz świata, Flick najlepszy trener świata. Może wymagajmy od wszystkich tak samo.

0

@Beztroskii juz tłumaczę, to jest standard jak przychodzi nowy szef i wszyscy nagle pracują. Po czasie juz nie jest to nowe i się wraca do standardu. Nawet będąc nowym to działa. Kolejny mecz i nasz trenejrob nie odwrócił wyniku meczu. Xavi out

3

@greedo Nic złego nie zrobił. Nie szukaj kozła ofiarnego tam gdzie go nie ma. 2 bramkę sprdl Cubarsi, a pierwsza Pena. La Masia

0

@konajoncek Przegraliśmy gra a nie sędziami.

0

@DragonxNF To Flick który na niego stawia

0

@ali3gator przegraliśmy nie intensywnością a błędami indywidualnymi.

4

@AFA To nie kryzys. To normalna forma

2

No to jak, najważniejsze ze wygraliśmy kilka meczy po 5-0. A nie po 1-0. Denny Xavi.
Grają źle, wolno, gównianie. Nie to nie wina Sędziów. Flick nic w tym temacie nie zmienił, zero pressingu, głupie wybory.
Skończył się element nowej miotły, gramy jak zawsze. Ważne ze trener żółtej tez nie wyłapał. To nie jest wina trenera, a brak ławki i kogoś kto zmieni cokolwiek.

1

Mam nadzieje ze Flick zły na Yamala za podanie a nie ze rywal kombinuje?

2

Dobra wymówkę juz mamy

0

@D10SLEO nie prawda, nasz lepszy bramkarz siedzi na ławce, ale pewien wybitny trener jest ślepy

1

Najważniejsze ze Flick krzyczy i piłkarze od razu biegają.

1

Katastrofalnie ustawiony Pena, ale genialny strzał :)

0

Na co czeka Flick z Olmo?

0

@kuz Ciekawe a co powiesz o Cubarsim, bo to chyba nie przez nich przegrywamy?

0

@KrychaFCB Cubarsi zachował się jak placek.

1

Może to Mbappe winny?

0

Wiadomo, akcja gol. Xavi dzień dobry, witamy ponownie.
Skończyły się farty ze spalonymi.

0

@wyrek Pewnie zabronił również wystawianie Peny i stawianie na zmęczonego Kounde

0

Co chłop ma formę. Ratuje gówno grę Barcy

0

Czas by zespół udowodnił ta zajebistość. W nowej formie nie odwrócili jeszcze meczu przegrywając.

0

Wyścig kto gorszy cd.

0

@Barcaa12 A cos inni grają ?

2

@KrwawiaceoczyVEB Bez szans? Nie rozśmieszaj mnie, cofnął się prawie do lini wtedy jest bez szans.

0

Zrobili ich jak dzieci. Dłużej grac tak debilna piłkę.
Pena się cofnął za głęboko, ale wiadomo Flick się nie myli

0

Fermin zostaje, aha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?