tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barteq nie dano Papszunowi szansy więc nie wiemy, a może byłby Pan trener? To gdybanie, najważniejszym elementem by z danym zespołem coś osiągnąć to styl w jakim prowadzi się zespół. Polska reprezentacja potrzebuje trenera co dostosuje jakość piłkarzy do rywala. Wydaje mi się że Urban umiałby to zrobić bo prowadzi raczej średnie zespoły,wiec jakoś sobie z tym radzi. Ale to gdybanie, chyba jednak wolałbym Papszuna
0
@Szymemdymek no tak bo mecz z betisem to zaj. Moment na ławkę dla najlepszego piłkarza
0
@arasz1819 ciekawe jak u nas będzie. Sławek i PiS mocno będzie tak promowany. Powinno się wyłączyć TikTok, Twittera na miesiąc przed wyborami.
2
Szanowni państwo pociąg klasy Premium z wawy do Gdanska opóżniony jedynie o 45 minut, przepraszamy za opóźnienie, prosze zapłacić 170zł. Tak swoja droga to b. czesto jeżdze pendolino do wawy i nie pamietam kiedy jakiś nie był spóźniony. Ale dziś to mistrzowie.
2
@Bobo25 A czy to czasem nie lider Konfederacji Sławem M. mówił ostatnio że wysoki deficyt to nie problem już? To podobno najlepszy ekonomista tego kraju, wiec w czym problem?
A czy czasem nie Konfederacja krzyczy ze trzeba rozliczyc każdego z poprzedniej władzy i wywrócić stoliki, a później w ani jednym głosowaniu nie jest za zdjęciem imunitetu by to faktycznie zrobić?
Jak to sie nazywa Hipokryzja?
0
@barcelonaLM niby za kim?
0
@Vito9 zapiszmy sobie ten świetny pomysł i idźmy dalej
3
@betonito bo przyszłościowo konfa idzie w koalicję Z PIS i zależy im by KO się posypała.
2
@Wasacz_ prawa strona i Rosja. Nie jest to możliwe
1
@Comentateiro nic się nie zmieniło, Flick nic jeszcze nie wygrał. Ocena po sezonie
1
@adi7adi8 sędzia powie ze on nie slyszol
0
Się tu remisem skończy. Real nie odpuści. Jude znowu w formie
0
Ale LVP ciśnie.
0
AB jak chce pkt zdobyc musi wykorzystac kazda b. mocna sytuacje. Mieli 1 nie wpadło RM wbije im za to
2
@esem91 :) Grubo po 15 kolejka z 38 :) Barca bedzie miec bez straty pkt prze RM dziś 1 pkt przewagi, a ty juz walke o majstra zakończysz :D Ja jestem pragmatyk, realista, ale na ty etapie zabieranie szans to xD
16
@michal26 Atomowke powinna stawiac Polska firma. Ch. ze nikt nie buduje.
28
@arasz1819 bo zamówiony tabor miał byc pietrowy, a Polacy takich nie buduja.
Oczywiscie tego nie przeczytasz ze tu wygrała Polska firma
https://www.money.pl/gospodarka/pkp-intercity-kupi-nowe-lokomotywy-polska-firma-zarobi-krocie-to-nie-koniec-zakupow-6842062828468800a.html
Do tego przetarg ma być zamkniety w polowie przyszłego roku, ale wiadomo Konfederacja i mistrz konfederatów wie ze wygraja Niemcy :D
https://www.money.pl/gospodarka/kontrowersje-wokol-przetargu-na-pociagi-dla-pkp-intercity-ministerstwo-sie-tlumaczy-7099255462406816a.html
1
@FcPortoFan1999 powinno być 20 lat i emerytura jak u górników. Szkodliwe
1
@ranger3120 wiesz ile podatków na tym kraj zarobi.
0
@clyde No tak bo w kopalniach wszyscy pracuja na dole. Pracujesz na dole 20 lat, a reszte u góry, wiec pracujesz tyle ile wszyscy.
2
@Rastafarnianin Wystarczy spojrzeć jaki jest koszt wydobycia węgla w USA np czy Niemczech, czy nawet w Czechach vs PL. No ale wiadomo solidarność, zła UE bo chce z wegla wyjsc, nawet gdy zostaniemy z weglem to koszt wydobycia u nas przekracza jakikolwiek sens.
1
@MesQueUnClub_87 Zapomniałeś dodać, że siedział koleś podejrzany o morderstwo, a nie kradzież batona w Żabce
7
@Safrani nie uzyskasz odpowiedzi. Teraz nagle wszystkie te konta maja wolne. To tak jak z Żydami, jak mordowali Palestyńczyków to dyżury 24h jak to Izrael zły. Ale jak tylko Trump zaczął wielbić Izrael i krytykować za antysemityzm, nagle temat umarł.
1
@gumaz Wyszkolenie naszych orłów to dramat.
0
@Kuchar Dzieci wychowane juz w UE nie wiedza nic o polityce i gospodarce. Sławek potańczy na tiktoku i sie zdziwisz ile osób zagłosuje na niego. Prawica w necie ma ogromna ilość botów, kont z propaganda prawicowa. Twitter - Musk, Tiktok Chiny. To ogromna broń.
0
@Peciak a co w Rumuni wygrał już idol Rosji?
0
@kanver_ BM gra w 10-tke. A gra nadal jak równy z równym. Gra świetnie. Odpal sobie jak Barca gra w 10-tke
5
@Comentateiro wystarczyu pressing i mamy problem. Siadli fizycznie tak to trochę wyglada
0
@Derean ta jego bramka to kabaret, piłkarze Majorki sami sobie to wbili :D
0
@JoeSatriani Majorka dziś co dała w obronie to ich. Las Palmas byli dobrze ustawieni taktycznie. 2 akcje, dwie bramki