3

Co do karnego Cubarsiego. RM traciłby gole w każdym meczu po karnych. Kur. to nie jest karny

0

@michal26 Czemu Flick zatem wpuszcza jego a nie Gaviego

1

Oglądałem na drugim oknie City, co mi szkoda Pepe, City znacznie lepsze, mieli swoje sytuacje ale co tam nikt nie ma formy strzeleckiej to nie wiem co ma zrobić. A Juve cały mecz autobus, gol pierwszy gol obrońców, drugi kontra. Niesprawiedliwy wynik

0

@robsesh no druga na jego konto

0

@szewjar czyloi ugryzł dwa razy i nie rozumiesz?

1

Mamy to, ale
BVB xG 2.6 , strzelone 2, stracone gole 3, interwencje bramkarza 5
FCB xG 2.2, strzelone 3, stracone 2, interwencje bramkarza 0 :)

0

Dojechać z tym remisem.

0

Inigo co za debilne ryzyko. My to zawsze musimy cos głupiego robić.

0

@demsi1707 Wzór kierowcy, zła Unia

10

@demsi1707 co w tym głupiego? Rozumiem że w Polsce traci prawko, ale w Niemczech już może sobie popierd?

2

Lille wygrywa i przed Barca. Ale jest mała różnica między wszystkimi w tabeli

2

Kuźwa ja znam 3 nazwiska tylko, ale to Niemcy, w LM nie odpuszcza.


3

Skład bez zaskoczenia. Oby dziś wszyscy zaprdl. na boisku, a będzie dobrze.

6



Vamos

3

@JimMorrisonFCB Palmera, Alvarez i zostawił sobie stara gwardia co wszystko wygrała i efekty ma. Brakuje w City świeżości.

1

@LukaszFan wystarcza 4pkt w 3 meczach. Tylko oni sami mogą to przegrać, kadrowo jesteśmy lepsi od 3 rywali

0

@Lisek dziś remis też będzie dobry, bo w dwóch meczach jeszcze jedna wygrana

4

I jep, szach mat na Prorosyjskie przejecie :)
TVN i Polsat zostaną umieszczone w wykazie firm strategicznych, które podlegają ochronie np. przy tak agresywnym i niebezpiecznym, z punktu widzenia interesów państwa polskiego, przejęciem.


0

@mientusek1407 Ale ja nie pytam o to ilu mamy tylko czy wyniki sa bledami tej formacji?

1

@mientusek1407 A to my mamy problem ze srodkiem obrony?

1

@Safrani Co w zamian :)

4

@Foton myślę że czysty jak łza Trump swojego syna by nie ulaskawil. To są wzorowi Amerykanie.
Ty oglądasz TVN tylko po to o by później się przyp. Czego nie pokazali? Współczuję

0

"przede wszystkim szybko transportować piłkę z obrony do ataku" czyli to czego Barca nie umie bronić. Mam nadzieję że Flick trochę cofnie nasza linie obrony.

1

@J4no może trenera Włocha wkoncu do nas. Taktycznie zawsze są świetnie przygotowani

0

@kamiVeB nie wejdą do 8. Minimum 16 moim zdaniem potrzebne. Dlatego nasz remis jutro byłby świetny

1

@LukaszFan zaraz będzie dyskomfort. Koleś jest świetny ale fizycznie masakra

0

@ViscaelBarca2007 a już 100 baniek był wart.

6

@blakkudium nie wiem czy Gaviego nie dałbym za Olmo, potrzebujemy jutro biegaczy, niech biega całe 45 minut. Szkoda ze skrzydłowego nie mamy na lewej, bo wtedy Rafę dałbym za Olmo, ale nie ma kto grać na skrzydle

0

@TridenteMSN chodzi ci o typowanie wyniku? Nie, ja miesiąc temu nadal bym brał remis jako dobry wynik.

0

@Pawlusek czy ja wiem czy słabo? Byli lepsi, znowu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?