1

@michaleu koleś jest genialnym bramkarzem.

0

@Criss18Barca dmuchana lalkę, podyma, a później zeżre.

0

@Kgorecki2500 pewnie wrzucone przez "nie uśmiechniętych" fake badziewie z tą kwota, ale jak zawsze, wina Tuska.

0

@Rastafarnianin na kościół by dali, a nie grzeszą, te dzieci co się urodzą to same diabły pewnie.

3

@Xaviball jest nas więcej i jesteśmy uśmiechnięci. A to ważne w życiu.
A najlepsze że rozliczają to osoby wielbiace partie co stoliki wywracac miała. Przypomnijcie ile razy zagłosowali by zabrać immunitet by ten stolik wywrócić? Podpowiem 0.
@GeneralXavi wipler lider Konfy potwierdził ze pójdą z pis w koalicję za odpowiednią teke. To jak tam mogę na ciebie mówić hipokryta również?

7

@Kapitan hawk szastasz pieniędzmi. Na kościół byś przelał.

1

@jaras121 dalej jesteśmy.

2

@Kondziubarca Od tego czy ktoś ma grac decydują nasi szamani. Ale jak widać nie u nas, nadal klub nie uczy sie na błędach.

0

@Ojciec5tkidzieci Na 1-ego trafi mandat i zabranie prawka, dla drugiego nie. Ale usuwanie dla obu spowoduje ze dalej beda zapierd. bo konsekwencje słabe.

5

Lamine Yamal będzie miał trudności z tym, aby wrócić na Superpuchar Hiszpanii. @sport

Czyli jak znam naszych szamanów w styczniu operacja, powrót, Maj

0

@Ojciec5tkidzieci Skoro nadal problem, to powinny byc ruszane.

0

@Dieselzor zacznijmy by zagrał na jednej pozycji, najlepiej swojej.

10

@Ojciec5tkidzieci może Kur. Dlatego że Polacy są jednym z najbardziej najebanych krajów za kierownicą. Różne głupoty pisałeś ale luzowanie chlania gdzie cały czas słyszysz jak najebany kierowca powoduje wypadek to nieźle ciebie odkleja

0

@sergio5 Teraz by uslyszał ile płacicie.

0

@karolszymek Xavi nie mial praktycznie caly czas Pedriego. Badzcie obiektywni w krytyce. Xavi jechany za wszystko, Flick nie ma 1 pilkarza, niech pokaze ze ma pomysł na mecz, a nie zawsze ten sam pomysł.

0

@ShawnC Napisze to jeszcze raz bys zrozumiał. Gralismy z Leganes! 1 sytuacja na 50 minut gry w 2 połowie. JEDNA

0

@Kinginiesta W drugiej stworzylismy cala 1 sytuacje z LEGANES

15

@karolszymek Flick ma cała kadre do dyspozycji, nie moze byc tak ze bez 1 piłkarza nie ma pomysłu na mecz.

0

@MesQueUnClub_87 Całe 2 i to na początku.

2

W 100% prawda. Gavi w kazdym meczu gra w innym miejscu, a ostatnio to nawet biegał wszedzie co grafika pokazuje. Gdzie tu taktyka?

0

@MesQueUnClub22 Masz racje ale i nie masz racji. Bo po przerwie Barca przestała miec jakikolwiek pomysł na mecz. Wiec, jaki był pomysł na 2 połowę? Prawda taka że jak nie idzie to oni nie wiedza co maja zmienić. A to juz wina sztabu

0

@kinioo Martin blokuje rozwój innej wielkiej perły Balde

0

@michal26 bredzisz, poprostu wykorzystują nazwisko, bo znane, a później kampania, ludzie często nie mają na kogo głosować więc biorą nowych, a nie służby w to mieszasz.

1

@jedrek7000 komu i co sprzedał Tusk. Co Tusk ma do Amber Gold prywatnej firmy co wydoila głupich Polaków, zresztą właściciel siedzi. Ja prdl jak ja uwielbiam takie slogany. Na razie jedyni którzy coś opierd. To lotos i to na grubym wałku przyjaciele Konfy, pis.

1

@blakkudium kompletnie nie wierzę w Deco. Porto nie odda piłkarza

0

@PatrykBarca pytanie jakie on ma założenie w zespole. Bo on w każdym meczu gra na innej pozycji

0

@Mixtape zajeżdżany? On po kontuzji ile zagrał 3 mecze?

0

@PatrykBarca zobacz że w meczach w których tracimy pkt, rywal nie łapie się na spalone. Wystarczy mądrze ustawić zespół i my nie mamy na to planu B. Czegoś innego, no i ławka bez formy a sporo piłkarzy wróciło.

0

@Safrani brałbym Nico na ls. Nie wiem ile frimpong z Leverkusen mógłby kosztować. Mamy jedna wielka dziurę po lewej stronie. Olmo to 10/tka. Nattej pozycji mamy z 3 piłkarzy teoretycznie z Olmo 4.

2

@betonito po pół roku nie ocenisz. Ale my mieliśmy potrzebę przed sezonem na ls i Lo. Te 60 baniek zdecydowanie lepiej można było wydać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?