0

@Peciak tak przeszkadzał że wizy walił latami PIS. :) NIKT INNY PIS. :) a imigranci schodzą ze wschodu, nielegalnie, ale problem jest zachodu :) :) :) :)

1

@Wasacz_ no ale sam zobacz paradoks, uszczelniaky granice Białorusi :) to problem jest w Krzykach w tym kraju czy kraj który nam ich podrzuca? :)

2

Byłem z młodym na Mufasie. Ale zaskoczenie, chyba największe pozytywne w tym roku, jak zawsze robią te prequele, srekuele by zapchać dziurę, tak ta wersja to lepsza od 1 części. Oczywiście mówię tu o tej wersji komputerowej. Jak ktoś ma dzieciaka polecam się wybrać, wszystko w tym było dobre od muzyki po pomysł i świetne wykonanie które robi wrażenie.

0

Co jak co, Xavi wynikowo dał radę z AM.
Bilans ostatnich pięciu meczów Atletico w tym sezonie: 5 spotkań, 5 zwycięstw. Bramki: 16 strzelonych, 5 straconych. Czyste konta: 2.


1

@MOLESTA chodzi o prdl Laporty a nie opóźnienia, ba jestem wręcz pewien że wszystko idzie z planem tej firmy, ale te kłamstwa Laporty są Kur. Żenujące

2

@Czerwo64 zdanie jest takie że każda skrajność jest chuj. Nie powinno się ani zmuszać ani zakazywać religii itd. A święta to obecnie bardziej trend prezentów spotkań rodzinnych niż święto religijne, więc każdy niech spędza sobie te święto jak chce.

5

@draxidox problem życia mają, czerwone światło przed maska. Tragedia

0

@FcPortoFan1999 wiesz ze w lidze z ostatnich 6 meczy mamy identyczne statystyki jak oni?

15

Wszystko jest wzorem, we wszystkim najlepsi, ja prdl, jego to nawet Morawiecki w propagandzie nie przebije.

0

@Ojciec5tkidzieci przyjacielem jest Białoruś a nie imigranci

0

@Gibbon_FCB zmienia to że RM też zdobywał, też przegrywał, a później wygrywał. To to zmienia, odpowiadam na zarzut że obrońcy słabi, słabi są obecnie ale historycznie grać potrafią, a co będzie dalej tego nawet wróżka nie wie

0

@MesQueUnClub96 ci pariodysci zdobyli lm i pl.

0

@A4ron I dobra i zła passa zawsze się kończy. Tu potrzebne jakieś przełamanie, bo zawodników City ma dobrych.

0

@Seledynowy może tym razem odwrócą wynik oni w końcówce. Wiecznie przegrywać nie będą

0

@Gaz od początku jak widziałem że za tym transferem stoi Cury wiedziałem że to będzie czysty wal.

1

@Messibestplayerintheworld Brazylijczyk nie przeskoczy poziomu, sory ale talent się widzi, może być conajmniej sredniakiem, Guiu też, ale Guiu poszedł za paczkę frytek a Brazylijczyk za bardzo duże dla nas pieniądze, których nie mamy

0

@BabyGang no właśnie, dlaczego zgania się na jednych i to na tych co nie rządzą / rządzili? Gdzie i u kogo powstał problem?

0

@Xaviball a jeszcze inni biernie patrzyli jak ich przyjaciele przemycaja imigrantów pod nasza granice. Hm ciekawe prawda? Przytoczyć ci słowa lidera Konfy o przyjacielach z Białorusi? Czy problem by nie zniknął gdyby tam nie wrzucano tych ludzi? Niech pomyślę. Jak to nazwać hipokryzja vol 99. Konfederacji?

0

@D10SLEO Tusk przyjaciel Niemiec chciał wpuścić imigrantów z Białorusi którzy są przyjaciółmi konfederacji. Kur. To jakieś perpetum mobile, kto winny sytuacji? Myślę że polityka.

1

@PatrykBarca bo papugi potrafią wszystko.

3

@MESSIah16 nie znajdziesz tu przyjaciół islamu. Ale to jak się odkleiles to myślę że powinieneś skorzystać z jakiegoś wsparcia już. To się robi już jakimś fanatyzmem

0

@Beztroskii dlatego wynik był 115-113? To coś matematyka się nie zgadza

0

@PatrykBarca gdyby nie mieli, by nie siedział, koleś wyciągnął 100-tki baniek( nie tylko dla siebie, bo to nie była szajka jednej osoby, ba nawet nie krajowa, pralnia hajsu) więc stać go na mega prawników. A jak czytam jak to on dobroczynny :) dajcie mi milion, wpłacę 700k na domy dziecka itd, resztę wezmę, na tym polegał ten biznes. I nie neguje pomysłu, zawsze ktoś komu pomagał zyskiwal, ale wystarczyło nie szukać pralni podatku, czytaj loteria, kasyna internetowe itd. Restauracje dziewczyny wiadomo też po co powstały.

0

@13th to Bait? Bo chyba sam w to nie wierzysz

0

@LeoMessiiBarcaPepa pierwsze 5 rund to całkowita dominacja Fury. Pkt też je wygrał.

0

@LeoMessiiBarcaPepa jeśli odrobił pracę domową to wygra. Kontrolował walkę i zamiast kończyć usyka to się bawił, a później zaczął fizycznie odpływać.

0

@Kgorecki2500 jeszcze chwila to połowę będziecie chcieli wywalić, a to poprostu taka partia, tacy ludzie. Więc może warto zmienić partie? Skoro tylu wam nie pasuje? Braun, Korwin, Tokarczuk, Berkowicz itd. Jeśli myślisz że inni Bosak, Slawki, Wipler itd mają inne poglądy to się mylisz. Pewnie gdzieś nie są tak skrajnii, ale myślenie mają to samo

0

@AlwaysBlaugrana pewnie Laporta coś wymyśli, czytaj wyrejestruja TS do końca sezonu

0

@Kuchar bardziej bym szedł by dać zielone światło Izraelowi na masakrę na bliskim wschodzie. Teoretycznie Izrael ma EU w dupie, ale jednak

1

@Jersi1 właśnie dlatego te masło tyle kosztuje. Prdl ludzie kupują na hasło, zaraz nie będzie, będzie drożej, a później też wszystko wykupują jak ta cene trochę zrzuca. Pojeb. Lud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?