tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@F3DO do AM stracili 16 pkt w 7 kolejek. To ewenement
1
@Krzysztof1987 odjechała już.
0
@snupson dodaj jeszcze jeden mecz i nadal 1 zwycięstwo
0
@Rastafarnianin Sławek jeśli nic się nie wydarzy wejdzie do 2 tury. TikToki, I armia botów Muska zrobią swoje.
0
@bartekvisca on nie jest 9-tka. Taka czysta 9tka,
0
@D10SLEO po to są fora by mieć różne zdanie.
3
@QuaReL ja tu Pepa nie chce. Był i takiego go zapamiętam, nie wierzę w powroty.
0
@Who_you_mam każdy nowy zarząd będzie to samo, klub potrzebuje 1:1. A bez sprzedaży części udziału to się nie stanie.
0
@D10SLEO lewy jest w tym samym miejscu, to kalka pierwszego sezonu, początek magia, później w dół, teraz masz to samo, Yamal gra tak samo. Brakuje zamienników którzy zrobią różnice, wczoraj światełko w tunelu Gaviego, dobrze biegał, Fermin w gorszej dyspozycji, Fati, Ferran, Pau Victor, Balde, Martin, to nie jest poziom nawet na ławkę, czas załatwić nam zamienników, a co my robimy, walczymy o Środkowego obrońcę
0
@okiemtypera_lucaxx95 no nie, mieli 2. Bo jeśli dla ciebie mieli 5. To my 25
1
@Katalończyk 99 mnie to bez różnicy. Liczy się Barca a nie czy Wojtek zagra. Wczorajsze gole ponownie nie do obrony przez Pene. W emocjach coś czasem napisze, ale co tu winić bramkarza. Jakim Kur. Cudem piłka w 96 minucie przeszła pod noga Cubarsiego.
0
@okiemtypera_lucaxx95 świetne spotkanie w defensywie to brak sytuacji rywala, a my ich mieliśmy bardzo dużo. Kocham statystyki, świetnie w defensywie to zagrało Leganes w drugiej połowie, rss cały mecz. Tu jak to sam simeone powiedział mieli mega fart. Bo to był fart że każdy z naszych kopał w sytuacji nie wiadomo gdzie
0
@WiernyKibic111 mamy lewa stronę na poziomie Leganes i to też problem, bo wszyscy wiedzą że idziemy środkiem lub prawa strona. Dramatycznie zbudowany skład przez idiote Deco i Laporte, za Olmo mogliśmy całkowicie inaczej się wzmacniać
1
@mcsarna dlatego lubię statystyki. Mistrzostwo odplynelo. I nie, rywale nie będą się wywracac na takim poziomie że ich śmigniemy. Chyba że stanie się to wyścigiem upośledzonych i będzie to sezon w którym wygra zespół z ilością pkt na poziomie 75-80. Ale w to nie wierzę, AM będzie dziobac te pkt, złapali pewność siebie, a my nie mamy ławki. Po sezonie. Flick powinien szukać w la masi jakiś piłkarzy, sprawdzać czy ktoś wskoczy i dać im minuty, pilnować miejsca 2-3, tyle, wygrać superpuchar, puchar i wojować w lm. Ligę odpuścić.
0
@sevs z Barca to jak z kacem. W dzień kaca więcej nie oglądam, w poniedziałek mi przechodzi, tak od 20 lat. Ale strasznie tęsknię już za jakimś naprawdę 1 dobrym sezonem. Od 2018 większość to mocne rozczarowanie
0
@cinero1996 ale nie wszystkie z ostatnich 7. Dobrze wygladalismy tylko wczoraj i w pierwszej połowie z Leganes. Reszta Xavi v2
0
@okiemtypera_lucaxx95
Rafa miał patelnie na 2-0 i zawalił w100% gola na 1-2. Jeśli krytykujesz lewego to i Rafa ma swoje za uszami.
Atletico nie istniało i simeone nie zrobił nic. Mieliśmy xg na poziomie prawie 3. To kosmos i to bardzo obnaza rywala. Przegraliśmy ten mecz skutecznością, zagraliśmy świetnie. I pisze to ja, wielki hejter Flicka jak tu część myśli.
8
@KamQiX dobra puenta. Bo trochę nikt tego nie rozumie, ale jednak, nie ma zmiennika za napastników, wypada Yamal i nie ma ln. Kupuje Laporta 4-ta dziesiątkę gdzie nie mamy napastnika i zmiennika. No i mamy to co mamy. Ale też były mecze gdzie graliśmy bardzo źle presingiem. Jednym słowem pożar w burdelu
0
@Kamiloza91 Po statystyce. Wiesz ze jest cos takiego? Czyli statystycznie jak drużyna po pierwszej rundzie ma 38 pkt to historycznie nigdy majstra nie zdobyła.
Ja nie pisze ze obowiązkiem jest mistrzostwo, ale walka. I nie oprócz dzisiejszego meczu nie widzę od 7 kolejek tego. Ale nawet dziś po komentarzach takiego Lewego to średnio widzie u niego jakaś złość cokolwiek, dzień jak codzień w pracy, tyle, czas na święta.
0
@Rewolucja123 Kalka poprzedniej walki do 6 Fury wytrzymał, później lekkie pkt Usyka w końcówkach każdej rundy.
1
Usyk wygrał. 1,2 rundy więcej.
0
@adi7adi8 Remis w niej był
1
No to ostatnia rundę musi wyraźnie wygrać Fury, inaczej porażka
0
@Kinginiesta nie z Betisem nie kontrolowaliśmy meczu, wręcz Betis bardziej zasłużył na wygrana, a na remis na pewno, każdy tak pisał, komentatorzy tez. Masz słaba pamięć.
0
Ale Usyk to cwana bestia. Do 1min przed końcem każdej rundy na spokojnie, a później podkręca by rundę zgarnąć. Chodź 9-tka chyba na remis.
5
Usyk jak poprzednio, od 6 juz znacznie lepszy.
0
@ali3gator RM jak ma wyrwać cos z gardła to zrobi to chodźmy mieli strzelić łokciem
0
@Kinginiesta odniosłem się do twojego komentarza a nie zwolnienia. Piszesz ze teraz grają dobrze, nie nie grają, dziś zagrali dobrze, tylko dziś.
4
@Encore Obojętnie. To juz rola flicka, ma na 9-ce kogoś kto jest pod forma i nie zachowuje się jakby to był problem.
3
https://tweeter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1870603316024979733
Lewy na lajcie, jak widać tylko my się wkur. a tu jak nie idzie to nie idzie, życie, będzie lepiej blablabla. Czas aby posiedział na ławce.