0

@Pawci023x i co z tego jak my mamy juz 5pkt straty do RM? Kur. człowieku nie można wiecznie prdl, a porażkach innych. Trzeba wygrywać do Chuja. Zdobyliśmy w 7 meczy 5 pkt z 21!!!!!!

0

@MesQueUnClub22 a nie lewy na 2-1?

6

Barcelona gra sezon imienia Xaviego. Nie wykorzystuje 100% sytuacji i robi wielbłądy, ale serii straty aż uwaga 16PKT w 7 meczy to nie zrobił nikt jak oglądam Barce od 20 lat.

2

W 7 meczy zdobyliśmy 5pkt. Z 21 pkt 5!!!!!!!!!!!

0

@NoziX1 może ręki nie było w pierwszej połowie?

1

Cassado kolejny mecz z dużą ilością błędów

0

@capricornusjrk ma świetna ta nogę,niech strzela, bo cały czas probuje podać.

0

@Krystian_mix Cos tu pisali 23:10

0

@KrwawiaceoczyVEB fatalny to jest Balde, 100 metrowy lob a i tak dochodzi do Simeone

0

@Coutinho007 dziś nie jest źle.

0

@Ilka10 wynika to z faktu świetnego pressingu, tylko my takiej presji nie wytrzymamy, trzeba wbić 2

1

@Eklerek mecz się nie skończył. Ale grają świetnie pressingiem

0

@blakkudium a powód jaki? Kur. Łapa z dala od ciała. Dokładnie taka sama rękę mial Laport w meczu z RM gdzie ten karny tych ch.. uratował. Każda interpretacja Karnego jest inna

0

@ngif tylko 90 minut nie da się tak świetnie pressowac. Trzeba gola na 2-0

0

@Sapos93 jeśli jesteś japonczykiem i nie masz więcej niż 25 lat jest szansa że jeszcze zobaczysz odblokowane swoje konto

0

@daniel32778 jak widać nie wszyscy mogą

0

Ta strona Balde jest tragiczna.

0

@Consigliere On i rafa mimo słabych 6 meczy w LL utrzymują poziom. Jest genialny

1

My tak nie wygramy, jak będziemy marnować te sytuacje. Szkoda, musimy pierwsi wbić

0

@ViscaelBarca2007 Jemu się nie chce. Widać to od narodzin dziecka, ma wyjeb. tak jakby

0

@FCB_dimiC nie wnikam, pisze tylko jaki może być scenariusz i dlaczego musimy wygrać.

1

Jeśli dziś przegramy to RM odrobi do nas 11pkt w 7 kolejek. Oczywiście jak oni wygrają jutro i z Valencia.

2

@TheNekro94 Świat jest zero jedynkowy. Imigranci przyjeżdżają nielegalnie ze wschodu, a jest to wina zachodu, czego nie rozumiesz. A i uratuje nas tylko ucieczka z zachodu na wschód

0

@BORO_12 Tylko ja nie pamietam dobrego meczu gdy Pedri/Gavi grają razem i nie chodzi tylko o ten sezon. No nie wiem

3

@blakkudium o kuźwa mocno Flick postawił. Ale chyba dobrze, Olmo ostatnio jest bardzo słaby

0

@-barca4ever- na mnie najlepiej działa soupadelina w proszku. Każdy ból łba mi mija i gorączka

0

@Eklerek Yamal od miesiąca zagrał 2,5 meczu, wiec z nim problemu nie ma, albo juz jest. Problem to zaraz będzie z Rafa i Kounde, tym bardziej ze nie mamy nikogo innego i to nie wina Flicka, naprawdę na ławce nie mamy nikogo za nich. Chodź Fort powinien moim zdaniem częściej grac za Kounde

1

@Eklerek co wy macie z tym zajezdzaniem. Każdy rozlicza trenera za wyniki, kim ma grać jak nie najlepszymi

0

@GigiAmoroso nie nastawiaj się, efekty trenera nowego trochę później

1

@La Pulgaa jego wywiady to :
- jesteśmy wzorem
- jesteśmy najlepsi
- będziemy mieć najlepsze
- wina wszystkich, nie nas
A po za tym mamy dobry rząd wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu itd. Niech robi co może, ale poprostu niech zamknie ryj z tą propaganda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?