tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to proszą nie odpowiedniego Dyrektora.
0
@GigiAmoroso jak każdy polityk. Każdy
5
@Rewolucja123 chyba Rudi. Gruby to jeden wielki oszust
1
@adi7adi8 mogą go odkupić za 30. Ale wiadomo my kupimy kolejna 10-tke
0
@bartekvisca bo inni lubia idealne życie oglądać. Wiec zarabiają na tym
1
@Crashynski paradoksalnie ta wygrana rozj. Barce. W kolejnej rundzie odpadlismy z Juve, Ney zagrał mega mecz, kibice wielbili jednak Leo i psg przekonało go by odszedł do nich co sam potwierdził. A co się później działo każdy wie.
3
@MesQueUnClub96 wzajem.......
0
@ViscaBarca123 a co innego można zrobić, Xavi jak w napadzie pomysłu nie miał, wpuszczał Guiu, tu Kur. Nie robi się nic, zostawiamy, może wkoncu ktoś wbije. Cała kadra zdrowa, grają ci sami i zawodzą już bardzo długo
0
@ViscaBarca123 pomyślmy, nie strzelamy z dystansu, nie wchodzi Torre? A dobra nogę ma, gramy dużo rożnych nie wpuszczamy Araujo no bo po co, niech karakany walczą, ryzyko kontry, Araujo i szybkość? Po co. 8 Ocena? Ok
0
@slayer to się nazywa obecnie fan klub trenera, wszyscy winni nie sztab, ale to też przeminie.
0
@Gaz blaszane gówno, jeżdżę tym i nie polecam. Nic tak nie wkur. Jak wycie silnika w tym, a mam wersję hev czyli niby wysoko wyposażona.
4
@Azi co kopneli wpadło, a w defensywie w każdym meczu, każdy rywal miał swoje sytuację, obecnie z przodu nie wpada, a z tyłu nadal są okazję. Trener Leganes przed meczem powiedział, będziemy na pewno mieć swoje szanse i trzeba to wykorzystac, to wiele mówi o ustawieniu zespołu w defensywie.
12
:) ale za to jako jedyny ma ogromne poparcie środowiska. To jest ewenement mam wrażenie. Oby zespół się odbił, tego życzę wszystkim. Ale bez zmian taktycznych będzie o to ciężko.
0
@ObiwanKenobi jest bardzo dobrze. Wszyscy zdrowi, praca jest, hajs jest. Dużo uśmiechu i zdrowia wam życzę. Jedyne co jest gorsze to wyniki Barcy nie wiem może też ich wina, nie jestem pewien.
1
@Marian_Pazdzioch tylko ze Węgry romansuja i z Rosją i z Amerykanami
1
@MateS już możesz
3
@Kapitan hawk I tak bana dostaniesz, nie podlizuj się.
0
@FCB24 Dokładnie jak piszesz. SO nie jest naszym priorytetem.
1
@Katalończyk 99 Jak widać w komentarzach, to chyba wystarczy dla LR.
3
@Comentateiro Mówisz ze puchar króla wylecimy juz w pierwszym meczu?
5
Ten david jest za darmo, powinien byc priorytetem Deco i LOaporty a nie srodkowy obronca.
3
@poskus Pena sam na sam obronił tak jak Oblak. Problemem naszych jest obecnie formacja ofensywna niż Pena. No nie mógł nic zrobić.
1
@gumaz Słaby rok, bardzo słaby. Złoto Olimpijskie w ilości 1szt w 40 mln kraju. Ola Mirosław powinna za to dostać Golda
0
@daniel32778 Nikt flicka nie wyzywa. On ma nadal ogromne poparcie wszystkich. Chyba tylko ja i @rewolucja123 czepiamy sie decyzji taktycznych, personalnych, nawet gdy wygrywał, ale nigdy nikt nie napisał, ze musi odejść itd. Bez sensu byłaby decyzja na tym etapie. Ale jak zacznie byc ryzyko wypadniecia z 4-ki w LL to zacząłbym sie rozglądać.
0
@daniel32778 wiesz ile razy? Tyle samo co za poprzedników
0
@daniel32778 statystyki mówią co innego niż piszesz. My od robiliśmy straty raz na start sezonu z Valencia. Ale fakt taki ze mogli w trakcie meczu zmieniać taktykę. Ale wątpię by to Flick wymyślił.
1
@Rewolucja123 nie da się nic wygrać uważam w piłce z tak bardzo wysoko postawiona obrona. Można wygrać pojedyncze mecze, ale nie trofea. Sam pomysł jest bardzo dobry jeśli chodzi o pressing, ale gdy on jest, a jak widać jest raz na kilka meczy. A nawet gdy jest to i tak ładują nam bramki z 1,2 kontr.
0
@Onlikox bo Laporta to krętacz nic więcej
2
@Muszynianka mega wersja. Dla mnie najlepsza z wszystkich. Dubbing bardzo dobry. Ogólnie wszystko dobre, muza, pomysł, wykonanie,
0
Wyniki lvp kozak. Czyli szukanie trenera pod konkretny styl działa. Zaskoczenie, wyciągnęli mało znanego trenera i naprawdę daje rade. Połączył trochę dwa style, bardzo mocny pressing, ale z nisko postawiona obrona z kontrami. Połączenie idealne