1

No tak sie nie gra Tie Break.

0



Gdzie słynny uśmieszek u Laporty.

5

@Gaucho Muszą jeszcze woźnego wyjeb.

1

@ProMILs Pewnie bait dziennikarzy

0

@Nightraider Chyba miałeś racje.


1

Iga zaczyna Asem, miło :)
@adi7adi8

1

Dziś Franek będzie w gorących :)
"
Frenkie de Jong: "Muszę przyznać, że kiedy podpisywałem kontrakt z FC Barceloną, nie wyobrażałem sobie, że wygram tylko raz La Ligę, raz Puchar Króla i raz Superpuchar Hiszpanii po 4 latach. Spodziewałem się co najmniej podwójnego wyniku, więc to mnie rozczarowuje. Ludzie myślą, że chcę zostać w Barcelonie na zawsze, ponieważ życie poza piłką nożną jest tutaj tak dobre i jest dobre, ale wciąż nie ma to większego znaczenia w porównaniu z tym, co dzieje się na boisku. Gdybym czuł, że nie mogę wnieść wystarczająco dużo, albo gdyby drużyna nie była w stanie konkurować to odszedłbym. Przedłużenie mojej umowy jest problemem dla mediów ale nie dla mnie. Chcę grać w piłkę nożną, a potem zobaczę, co klub chce ze mną zrobić i zdecyduję razem z moim agentem i rodziną jak to będzie wyglądać dalej."



Mój Komentarz, a co FDJ zrobił byśmy wygrali coś więcej?

0

@nowy19pl Jemu chyba chodzi o przyszłe okienko, nie pisze wstecz, bo byłem najbardziej krzyczącym że kupno Olmo to błąd.

1

@Nightraider Zespół potrzebuje wzmocnień na kilku pozycjach., Sumarycznie na końcu liczą sie trofea. Odpadasz z LM tracisz hajs, nie wygrywasz LL, PK, SP tracisz hajs.

2

@Objectivo Będzie dobrze, wspaniały dzień ciebie czeka.

0

@Nightraider No nie można, rejestracja po 01.01 czyli w okienku. wiec wyrejestrowanie tez.

0

@Nightraider Tez nie, bo czas mieli do 31.12, a okienko jest od 01.01

0

@MatBac1991 Źródła Hiszpańskie twierdza ze moze iść na wypożyczenie. Może musi iść po za Hiszpanie.

0

@MatBac1991 Pau akurat może. Jest wyrejestrowany z rozgrywek, ale w kontrakcie nie ma zapisu, że jest wolnym piłkarzem przy braku rejestracji, wiec ma z Barca kontrakt bez względu na decyzje ligi.

0

Hubi krwawi z Brytyjczykiem z ATP 125, no ale Tie Break, wiec to dźwignie.

9

@MatBac1991 Głupota. On ma grać, a u nas i tak nie gra.

2

i co, Dejwid z neta twierdzi ze będą nasze orły grac
FC Barcelona poinformowała Daniego Olmo i Pau Víctora, że będą mogli zostać zarejestrowani w piątek. @DavidIbanez5


0

@pozor ta zysk, weź wpierw poczytaj

1

@MateuszJrk I tak od 3 lat :) a dzieciak kompletnie nie ma atutów. Ani dynamiki, ani dryblingu, w sumie to strzału obecnie też.

3

Tak to juz jest z bycia kibicem Barcy. A ostatnie 7 lat to jeszcze dochodzą wieczne wprdl w LM.


1

@Herato To tylko przedłużacz Laporty, poprosili na godzinę przed czasem na rejestracje o to by zmieniono przepisy o podwójnej rejestracji :) Mieli 5 miesięcy a czekali do samego końca.

0

@poskus a dlaczego Bartek do samego końca grzał miejsce? Pamiętaj ze oddanie władzy to zerkanie w finanse, a nie wiemy ile tam wałów. Wpierw zrobi tak by za nic nie odpowiadać. A po drugie socios to nawet nie wiedza co się dzieje.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Słynny Cury, wszystkie dziwne brazylisjkie talenty były na lini on - Laporta

3

@okiemtypera_lucaxx95 a Roque to jak nie pralnia jak pralnia. Nawet agent się zgadza.

0

@Nieznajomy Kur. Mam 300zl i teraz nie wiem.

0

@Katalończyk 99 a, w tą stronę to tak, masz rację

0

@Filipem Musiala :) przecież BM to i za pół miliarda go nie odda. To ten sam model co Yamal u nas, nie na sprzedaż.

0

@chavez nie jest, został wyrejestrowany.

0

@MesQueUnClub96 do 2025,ale automat przedłużenie jak zagra 50%

0

@Faro on ma pół roku kontraktu. Lvp wie że po sezonie idzi do nich za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?