tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No tak sie nie gra Tie Break.
0
Gdzie słynny uśmieszek u Laporty.
5
@Gaucho Muszą jeszcze woźnego wyjeb.
1
@ProMILs Pewnie bait dziennikarzy
0
@Nightraider Chyba miałeś racje.
1
Iga zaczyna Asem, miło :)
@adi7adi8
1
Dziś Franek będzie w gorących :)
"
Frenkie de Jong: "Muszę przyznać, że kiedy podpisywałem kontrakt z FC Barceloną, nie wyobrażałem sobie, że wygram tylko raz La Ligę, raz Puchar Króla i raz Superpuchar Hiszpanii po 4 latach. Spodziewałem się co najmniej podwójnego wyniku, więc to mnie rozczarowuje. Ludzie myślą, że chcę zostać w Barcelonie na zawsze, ponieważ życie poza piłką nożną jest tutaj tak dobre i jest dobre, ale wciąż nie ma to większego znaczenia w porównaniu z tym, co dzieje się na boisku. Gdybym czuł, że nie mogę wnieść wystarczająco dużo, albo gdyby drużyna nie była w stanie konkurować to odszedłbym. Przedłużenie mojej umowy jest problemem dla mediów ale nie dla mnie. Chcę grać w piłkę nożną, a potem zobaczę, co klub chce ze mną zrobić i zdecyduję razem z moim agentem i rodziną jak to będzie wyglądać dalej."
Mój Komentarz, a co FDJ zrobił byśmy wygrali coś więcej?
0
@nowy19pl Jemu chyba chodzi o przyszłe okienko, nie pisze wstecz, bo byłem najbardziej krzyczącym że kupno Olmo to błąd.
1
@Nightraider Zespół potrzebuje wzmocnień na kilku pozycjach., Sumarycznie na końcu liczą sie trofea. Odpadasz z LM tracisz hajs, nie wygrywasz LL, PK, SP tracisz hajs.
2
@Objectivo Będzie dobrze, wspaniały dzień ciebie czeka.
0
@Nightraider No nie można, rejestracja po 01.01 czyli w okienku. wiec wyrejestrowanie tez.
0
@Nightraider Tez nie, bo czas mieli do 31.12, a okienko jest od 01.01
0
@MatBac1991 Źródła Hiszpańskie twierdza ze moze iść na wypożyczenie. Może musi iść po za Hiszpanie.
0
@MatBac1991 Pau akurat może. Jest wyrejestrowany z rozgrywek, ale w kontrakcie nie ma zapisu, że jest wolnym piłkarzem przy braku rejestracji, wiec ma z Barca kontrakt bez względu na decyzje ligi.
0
Hubi krwawi z Brytyjczykiem z ATP 125, no ale Tie Break, wiec to dźwignie.
9
@MatBac1991 Głupota. On ma grać, a u nas i tak nie gra.
2
i co, Dejwid z neta twierdzi ze będą nasze orły grac
FC Barcelona poinformowała Daniego Olmo i Pau Víctora, że będą mogli zostać zarejestrowani w piątek. @DavidIbanez5
0
@pozor ta zysk, weź wpierw poczytaj
1
@MateuszJrk I tak od 3 lat :) a dzieciak kompletnie nie ma atutów. Ani dynamiki, ani dryblingu, w sumie to strzału obecnie też.
3
Tak to juz jest z bycia kibicem Barcy. A ostatnie 7 lat to jeszcze dochodzą wieczne wprdl w LM.
1
@Herato To tylko przedłużacz Laporty, poprosili na godzinę przed czasem na rejestracje o to by zmieniono przepisy o podwójnej rejestracji :) Mieli 5 miesięcy a czekali do samego końca.
0
@poskus a dlaczego Bartek do samego końca grzał miejsce? Pamiętaj ze oddanie władzy to zerkanie w finanse, a nie wiemy ile tam wałów. Wpierw zrobi tak by za nic nie odpowiadać. A po drugie socios to nawet nie wiedza co się dzieje.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Słynny Cury, wszystkie dziwne brazylisjkie talenty były na lini on - Laporta
3
@okiemtypera_lucaxx95 a Roque to jak nie pralnia jak pralnia. Nawet agent się zgadza.
0
@Nieznajomy Kur. Mam 300zl i teraz nie wiem.
0
@Katalończyk 99 a, w tą stronę to tak, masz rację
0
@Filipem Musiala :) przecież BM to i za pół miliarda go nie odda. To ten sam model co Yamal u nas, nie na sprzedaż.
0
@chavez nie jest, został wyrejestrowany.
0
@MesQueUnClub96 do 2025,ale automat przedłużenie jak zagra 50%
0
@Faro on ma pół roku kontraktu. Lvp wie że po sezonie idzi do nich za darmo