0

@Filipem Musiala :) przecież BM to i za pół miliarda go nie odda. To ten sam model co Yamal u nas, nie na sprzedaż.

0

@chavez nie jest, został wyrejestrowany.

0

@MesQueUnClub96 do 2025,ale automat przedłużenie jak zagra 50%

0

@Faro on ma pół roku kontraktu. Lvp wie że po sezonie idzi do nich za darmo

0

@Filipem poprostu chodzi by socios widzieli że gruby ściemniacz coś robi, jak zawsze zostanie mu wybaczone.

0

@zazaraza przypomnij mi z jakiego zespołu przyszedł, więc nie pół roku nie zmarnował.

0

@Filipem oszalałeś? Nigdy nie mógłbyc za darmo

0

@Filipem tylko rfef już dał info ze nic zrobić nie mogą bez zgody ll. To standardowe granie Laporty. Wiec w pt usłyszysz że rfef nie ma kompetencji do takich decyzji.

0

@MatBac1991 no ale socios dali Laporcie ocenę 6.5, wybitne te jego transfery.

0

@ali3gator ale tu prawnie już nic zrobić się nie da. Koniec finito, po ptakach

0

@Lisek pogratulować socios. Gówno robiący model zarządzania klubem.

0

@Munio świat to się wali ludziom na onkologii,

4

@Munio nie wyglądał na smutnego. Wy naprawdę myślicie ze oni się przejmują? To milionerzy, nie ten to kolejny klub. Albo sobie poczeka pół roku.

1

@sevs I tak by sprzedał.

0

Komentarz usunięty

3

@PatrychoO no jak znamy ta ekipę, to pewnie jakieś 90milionow

1

@neeed zerknij na frekwencję ostatniego zgromadzenia, całe 29% zaproszonych :)

1

@654321 on nie jest już piłkarzem Barcelony

1

@Culer9002 No smutny milioner. Nie ma jak to zarobić kosmiczny hajs za 4 m-ce gry. Teraz jeszcze zgarnie hajs za podpis nowej umowy z nowym klubem.

1

@cules100pro koniec, kaput. RFeF potwierdził, że musi mieć zgodę LL, a ta temat zamknęła.

1

@KrwawiaceoczyVEB widziałeś by LL to gdzieś napisała?

1

@Destroyer_of_Worlds Prawie, zapomniałeś, że:
- jemu przysługuje hajs za cały kontrakt, wiec pewnie sumarycznie ponad 100 baniek

2

Zaraz się dowiecie od Laporty, że my Olmo wypożyczyliśmy na rok za 60 baniek poprostu, nigdy nie mówił, że on jest tu na stałe. Dzięki wielkiemu jego ruchowi wygraliśmy z RM i BM wiec wszystko jest zgodnie z planem

0

@Nazio_87 Usłyszysz, ze klub jest najlepszy na świecie, wszyscy są cudowni, najlepszego w nowym roku, idziemy do sądu itd.

0

@PatrychoO Z jaka szkółką? I gdzie masz ta szkółkę? 2 piłkarzy, Cubarsi i Yamal, na zapchaj dziurę Cassado, koniec szkółki.

0

@PIWOSZ89 nie pij, Zapłacili 60 baniek i musimy mu cały kontrakt wypłacić. O to jest płacz.

1

@MatBac1991 zmierza dokładnie tam gdzie Socios go prowadza

1

@tomcias10 Zobacz na cala listę transferów Laporty i sam zobacz jakie się udały i kto został. Zdziwisz się.

1

To się w sądzie skończy
"La Liga również ma wydać oficjalny komunikat po tym jak zrobiła to FC Barcelona. [
@sport


3

@DragonxNF Ja lece na 3 okna. ale dźwięk tylko z Republiki
@Nightraider Kowal to ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?