tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Musiala :) przecież BM to i za pół miliarda go nie odda. To ten sam model co Yamal u nas, nie na sprzedaż.
0
@chavez nie jest, został wyrejestrowany.
0
@MesQueUnClub96 do 2025,ale automat przedłużenie jak zagra 50%
0
@Faro on ma pół roku kontraktu. Lvp wie że po sezonie idzi do nich za darmo
0
@Filipem poprostu chodzi by socios widzieli że gruby ściemniacz coś robi, jak zawsze zostanie mu wybaczone.
0
@zazaraza przypomnij mi z jakiego zespołu przyszedł, więc nie pół roku nie zmarnował.
0
@Filipem oszalałeś? Nigdy nie mógłbyc za darmo
0
@Filipem tylko rfef już dał info ze nic zrobić nie mogą bez zgody ll. To standardowe granie Laporty. Wiec w pt usłyszysz że rfef nie ma kompetencji do takich decyzji.
0
@MatBac1991 no ale socios dali Laporcie ocenę 6.5, wybitne te jego transfery.
0
@ali3gator ale tu prawnie już nic zrobić się nie da. Koniec finito, po ptakach
0
@Lisek pogratulować socios. Gówno robiący model zarządzania klubem.
0
@Munio świat to się wali ludziom na onkologii,
4
@Munio nie wyglądał na smutnego. Wy naprawdę myślicie ze oni się przejmują? To milionerzy, nie ten to kolejny klub. Albo sobie poczeka pół roku.
1
@sevs I tak by sprzedał.
0
Komentarz usunięty
3
@PatrychoO no jak znamy ta ekipę, to pewnie jakieś 90milionow
1
@neeed zerknij na frekwencję ostatniego zgromadzenia, całe 29% zaproszonych :)
1
@654321 on nie jest już piłkarzem Barcelony
1
@Culer9002 No smutny milioner. Nie ma jak to zarobić kosmiczny hajs za 4 m-ce gry. Teraz jeszcze zgarnie hajs za podpis nowej umowy z nowym klubem.
1
@cules100pro koniec, kaput. RFeF potwierdził, że musi mieć zgodę LL, a ta temat zamknęła.
1
@KrwawiaceoczyVEB widziałeś by LL to gdzieś napisała?
1
@Destroyer_of_Worlds Prawie, zapomniałeś, że:
- jemu przysługuje hajs za cały kontrakt, wiec pewnie sumarycznie ponad 100 baniek
2
Zaraz się dowiecie od Laporty, że my Olmo wypożyczyliśmy na rok za 60 baniek poprostu, nigdy nie mówił, że on jest tu na stałe. Dzięki wielkiemu jego ruchowi wygraliśmy z RM i BM wiec wszystko jest zgodnie z planem
0
@Nazio_87 Usłyszysz, ze klub jest najlepszy na świecie, wszyscy są cudowni, najlepszego w nowym roku, idziemy do sądu itd.
0
@PatrychoO Z jaka szkółką? I gdzie masz ta szkółkę? 2 piłkarzy, Cubarsi i Yamal, na zapchaj dziurę Cassado, koniec szkółki.
0
@PIWOSZ89 nie pij, Zapłacili 60 baniek i musimy mu cały kontrakt wypłacić. O to jest płacz.
1
@MatBac1991 zmierza dokładnie tam gdzie Socios go prowadza
1
@tomcias10 Zobacz na cala listę transferów Laporty i sam zobacz jakie się udały i kto został. Zdziwisz się.
1
To się w sądzie skończy
"La Liga również ma wydać oficjalny komunikat po tym jak zrobiła to FC Barcelona. [
@sport
3
@DragonxNF Ja lece na 3 okna. ale dźwięk tylko z Republiki
@Nightraider Kowal to ty?