1

@Comentateiro A Sarah zejdzie z kontuzja w 5 minucie, oraz oczywiście co jest zawsze standardem bramkarz LVP wprdl sobie jakiegoś swojaka

1

@FcPortoFan1999 Są świetnie ustawieni do pressingu, oraz robi wrażenie przejście do ataku.

0

@Kamiloza91 Czego nie wygra? :)

0

@FcPortoFan1999 no właśnie o tym pisze.

1

@FcPortoFan1999 grają dobra piłkę taktycznie, połączył Holender dobry pressing z gra z szybkim przejściem do ataku. Czyli prawie jak my, tylko oni w obronie są niżej ustawieni.
Zobacz statystyki, posiadanie nie jakiś znacznie wyższe, ilość podań podobna, a jaka wizualizacyjnie przewaga w ofensywnie i jak szczelnie w obronie. To powinien Flick zrobić, cofnąć obronę

1

@PatrychoO świetna część. Dla mie lepsza od 1-ki

3

@Szklaner Tu się pas skończył, był krótszy niż u Wrony. Nie ujmuje, tylko informacyjnie. Ten 1km więcej myślę ze dali by rade

1

@Sysia11 na darmowy transfer, dobrze że Kur. Nas stać na 5-ta 10tke Olmo za 60 i Roque w sumie Ch. Wie za ile bo plotki są od 40-60 baniek.

2

@Sysia11 my mamy Balde, wielki, wybitny talent.

1

@Rewolucja123 nie no sporo osób pisało że on tu wały robi :)

0

@Gall jest model mieszany jak w Bm. I chyba sobie świetnie radzą co nie?

2

@Lahey na pewno kierunek sprzedaży aktywów by jakoś to było, to nigdy nie będzie dobre, wkoncu dźwignie się skończą, a wtedy cena sprzedaży 49% spadnie

2

@Lahey był kupiec i to nie Arab, nie pamiętam kto, ale kapitał Amerykański, nie nie ten z Manu.

8

@Lahey wiesz ze jest model mieszany? A idioci to teraz rządzą.

2

@BORO_12 a czego się spodziewasz w modelu socios, wdzwania się na zebranie zarządu 25% zaproszonych.

0

Selon ce que j’ai compris, le club va vendre un package de places VIP + Aval de 10M€ ~ pour inscrire Olmo et Pau Victor.

W tłumaczeniu Google, pomysł na Olmo to sprzedaż kolejnych aktywów, czyli miejsc VIP, pewnie go zarejestrują, ale non stop to klejenie bgt taśma. Potrzebne wzmocnienia, a na horyzoncie przedłużenia Yamal, Cubarsi, Pedri, Gavi

Ten sam dziennikarz pisze ze w wakacje będzie jeszcze gorzej bo ostatniej transzy za Barca studio nie będzie i ciężko to załatać.

0

@Filipem jakieś 33%. My, RM lub AM

0

@MesQueUnClub_87 Ney wkur. Się po meczu z psg, gdzie to on pociągnął wózek nie Leo, a wielbiony był Leo, ostrzeżenia były kilka miesięcy że jest ryzyko, Ney sam mówił że czuł się niedoceniony, nie wiadomo czy by odszedł, ale zarząd zachowywał się arogancko, ogólnie nie zrobił nic, mówił tylko na to wywiadzie że ney ma klauzule której nikt nie wpłaci.

0

@Gall wszyscy nie potrafią bronić, a tymczasem statystyka straconych bramek Barca vs inne top zespoły.

3

@wpwelement dziś prima aprilis w Hiszpanii, się nabieracie :)

0

@Blantozaur no przecież pisze ze podpisuje sobie kontrakt z kimś na 6 miesięcy. Wszystko to gdybanie, nadal nie wierzę że Laporta umoczy 60 baniek

0

@VegetaPolska dlaczego niby? Biorą mistrza Europy za frytki nawet na pół roku, to z twoim rozumowaniem piłkarzy się nie wypożycza prawda?

0

@Ryoumen no to takie żabki to i teraz masz.

0

@draxidox wszystkie nigdy nie wrócą. Pomysl jest chyba tylko na 1albo 2 w miesiącu

0

@Blantozaur no pomogą. W styczniu jest free, nie gra nigdzie przez pół roku i podpisujemy nowy kontrakt w lato. Chyba że sam znajdzie klub gdzie podpisze umowę pół roczna.

2

@Xxxbarca4ever ocenimy po sezonie. Jeden mecz nic nie znaczy. Oni zawsze wiosna są znacznie lepsi i dobrze punktuja.

0

@Blantozaur jeśli się nie mylę nie można wypożyczyć piłkarza który nie jest zarejestrowany, sprzedać też nie można.

0

@Criss18Barca I wtedy zwierzęta się nie boją?

0

@TheNekro94 my nikogo nie sprzedamy, on odejdzie za darmo, a my wydamy 60 baniek. Będzie to najdroższe wypożyczenie w historii

0

A może wszyscy niech kupią oryginalne tatuaże i będzie te 60 baniek?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?