tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden z drugiej strony pojebane. Skoro okienko kończy się w lutym to czemu wolnego zawodnika nie będą mogli zarejestrować?
3
@blakkudium czyli wystarczy zerkać kogo obserwują i wjechać na białym koniu :)
0
@partymaker bo to jest tak jakbym dał Ci wielka firmę i pełna kontrolę nad wszystkim co robisz. Uwaga bez kontrolingu, no bo socios to łapy podnoszą nawet nie wiedząc na co głosują, a wdzwania się ich 25% :) więc robią wszyscy co chcą
0
@Sysia11 sportowo nie jest źle? W siaty nich 4 latach mamy 1ll i superpuchar, lm wygraliśmy 8 lat temu. Sportowo to dramat. Chyba że dla was wyznacznikiem jest wygranie z RM 4-0. Jeden pojedynczy mecz nic więcej
0
@Sysia11 długi długami, on sprzedaje aktywa. Kontrakt z nike jest na wieki. I wcale nie taki cudowny jak prdl.
0
@Herato i dla kogo chcesz oglądać Barcelonę? Potrzebni są magicy, ktoś kto chodź trochę radości z oglądania da. Wystarczy sprzedać pieprzone 49% klubu, a nie trzymanie w modelu co gówno a nie trzyma zarząd za jaja.
0
@Kamiloza91 Roque to myślisz że co to jest? Przecież to taki sam wal jak czasy Daglasow, ba ten sam agent nawet. Wały były i będą przy takim modelu, Bartek poprostu do tego był idiota w kwestii finansów klubu.
1
@Who_you_mam z jakiegoś powodu z jego zarządu praktycznie już nic nie zostało.
0
@mcsarna obaj siebie warci. Jak zarząd ma taką swobodę w działaniu to każdy zarząd od 20 lat to krętacze
0
@barteq bo jest skrajność w ocenie pracy. Dla mnie to 5, ale kult Flicka jest tak ogromny że dla niektórych to już wybitna zmiana
0
@mcsarna zmiana zarządu nic nie da. Trzeba zmienić Model gdzie socios który gówno robi, akceptuje działania kolejnych zarzadow. Klub trzeba sprzedać zostawiając większościowy pakiet socios. Spłacimy długo, a co najważniejsze kolejne genialne ruchy zarządu się nie udadzą bo inwestor wpierw będzie musiał to klepnąć. Skończą się pieprz. Wały
0
@FCBMati10 dorzuć wał na Roque
0
@Krzysztof1987 chyba naćpany ktoś robił wycenę Balde.
1
Brawo socios, kazdy widzi jak ogromnym problemem jest Balde i jego zmiennik.
0
@Azi Mysle ze z 7 odcinków obejrzałem sumarycznie 3. Przewijałem, 75% gadania, 25% akcji. Nudy straszne
1
@Nightraider wyniki ankiety jakby tylko szwagrowie głosowali
2
Głos oddało 6 socios
0
@norbi77 oj ostatni obcy bardzo dobry. W końcu.
1
@norbi77 w punkt wszystko. Można obejrzeć, ale zawiedziony jestem nie tyle fabuła bo można było ja dobrze wykorzystac, ale właśnie gra aktorów i wykonanie samych walk. Denzel jedyny plus.
0
@LukaszFan O Barce też tak mówiono
2
@ViscaBarca123 pchanie Realu teraz po nowych wyborach będzie jeszcze większe. Szkoda ze Barca nie może grać np w PL. Niech sobie Hiszpanie grają z Madrytem
0
@Katalończyk 99 po treningu pompa, a chuda jest dlatego, dobrze Anka wygląda, Dupsko ma za chude jak mam się czepiać
2
Lewemu się chyba trochę schudło.
https://xltwitter.com/_BarcaInfo/status/1872345592908882385
0
@PaPo bo będzie 3 sezon
0
@4drian0 powiedz babci by Dała druga stówę i że się odkujesz
3
City kalka nas, różnica taka ze oni w ostatnich latach dużo zdobyli trofeow, my powinniśmy być tego głodni. Wyraźnie się wypalili i brakuje jakiegoś konia pociągowego. Niby sytuację są, ale pewnosci i w defensywie i ofensywnie brak.
1
Jaka postacią byłby Lewandowski. Ciekawy pomysł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys no właśnie mnie zabijały te nie logiczne sytuację, ale chyba takie głupoty obecnie mają branie. Średnie 5/10, ale może za wysokie oczekiwania mam
0
No to proszą nie odpowiedniego Dyrektora.