3

https://tweeter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1870603316024979733

Lewy na lajcie, jak widać tylko my się wkur. a tu jak nie idzie to nie idzie, życie, będzie lepiej blablabla. Czas aby posiedział na ławce.

1

@Deathwing112 Ta dotknie ledwo korpusu, swieeetny ciooos Ojeju ah oh eh

1

@ali3gator Możesz stawiać każdy hajs ze RM wygra. Bo wygra

2

@Kamiloza91 Obowiazkeim jest walka o to. A oni w 7 meczach zdobyli 5pkt z 21. Widzisz różnice? Czy nie? I nie w tych ostatnich 7 meczach nie grali jak dziś.

1

@Kinginiesta Z 7 ostatnich meczy w LL, tylko dziś wyglądali na poziomie, z Leganes 1 połowa, reszta do zapomnienia. Z RSS pierwszy raz od 200lat strzału nawet nie oddaliśmy. Jesteście zaślepieni tyle wam powiem

2


FC Barcelona zdobyła 5 punktów w ostatnich 7 meczach La Liga, co jest najniższym wynikiem od czasów Franka Rijkaarda - w sezonie 2003/04. [
@2010MisterChip
20 lat nie było takiej serii. :) Brawo Lapcio, zmontowali wielki zespół

A tu jeszcze mocniej:
FC Barcelona przegrała trzy mecze z rzędu u siebie w La Liga po raz drugi w swojej całej historii. [
@2010MisterChip
1-2 Valencia CF (03.10.1965)
1-4 Atlético (17.10.1965)
0:1 Saragossa (14.11.1965)

1-2 Las Palmas (30.11.2024)
0-1 Leganés (15.12.2024)
1-2 Atlético (21.12.2024)

4

@mcsarna Kto? Socios nawet nie wiedza jakiemu klubowi kibicują

2

@Rewolucja123 Dla mnie to remis, ani jeden ani drugi nie trafił nic

1

@Nightraider No i usłyszysz ze mamy La Masie, a później ze młodzi są wiec musza się uczyć, takie nasze perpetua mobile sezonu

2

@RivaldoVitorBorba I tak od 2018r. Te twoje czasami słabo coś pasuje do Barcy

1

@Gibbon_FCB Przecież my Olmo nie zarejestrujemy.

0

@Barca-Messi10 Jak się zdobywa 5pkt na 21.

0

@LukaszFan Sprawdziłeś ile więcej? Czy ci podpowiedzieć? :)

3

@ketrab321 ta piłka do Sorlotha nie miała prawa dolecieć. To patologia

0

@Heros11 przecież nikt go nie wyzywa

0

@Kwiatek1899 A tu kur. co robimy? W 7 meczach wygrali raz.

1

@Siedlec666 Wiec do ch. znaleźć inwestora na 49%. Ale nie, no bo przecież to wielkie zarządzanie socios i wały od 20 lat

0

@SinMistico nie da się walczyć o cokolwiek jak masz 5 porażek w połowie sezonu, a gowniany sezon wcześniej w 38 meczach

0

@Barceloniarz987 Odejdzie za frytki, tzn my zapłacimy 60 baniek

1

@Beztroskii Nie zdobędzie. Zdobędzie je RM

1

@don'T.R.I.P.e I co to zmienia?

1

@Pressinho a na chuj ci system z ocios którzy nic nie robią? Sprzedać 49% i inwestor zakończy wały zarządów od 20lat. Klub nadal będzie socios. O co wam chodzi z tym nastawieniem ze to musi być pieprzone 100% kibiców którzy nic nie robią.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Xavi nie sprdl nam nigdy tylu pkt. Tu nie ma co zbierać.

0

@KamQiX To nie balet

1

@Nightraider Oni nie wiedza jak się na zgromadzenie wdzwonic a ty oczekujesz decyzji.
@Pressinho co kur? Nie mamy LN, nie mamy LO, nie mamy zmiennika Lewego, co robimy Kupujemy 4 - 10-tke za 60 baniek i Brazylijczyka który juz jest na banicji

0

@Kwiatek1899 Na co kur? w 7 meczy 4 porażki. w 19 maja tyle porażek co najgorxsza Barca Xaviego w 38!

0

@Seledynowy Dodaj jeszcze 2? Wiesz jak wyglada statystyka. 4 porażki, 1 wygrana 2 remisy. 5pkt

0

@Roobo I na 2-1 to po jego debilnym podaniu ch. wie do kogo. Sprdl na 2-0. Dwie jego sytuacje były kluczowe

0

@Pawci023x i co z tego jak my mamy juz 5pkt straty do RM? Kur. człowieku nie można wiecznie prdl, a porażkach innych. Trzeba wygrywać do Chuja. Zdobyliśmy w 7 meczy 5 pkt z 21!!!!!!

0

@MesQueUnClub22 a nie lewy na 2-1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?