tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://tweeter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1870603316024979733
Lewy na lajcie, jak widać tylko my się wkur. a tu jak nie idzie to nie idzie, życie, będzie lepiej blablabla. Czas aby posiedział na ławce.
1
@Deathwing112 Ta dotknie ledwo korpusu, swieeetny ciooos Ojeju ah oh eh
1
@ali3gator Możesz stawiać każdy hajs ze RM wygra. Bo wygra
2
@Kamiloza91 Obowiazkeim jest walka o to. A oni w 7 meczach zdobyli 5pkt z 21. Widzisz różnice? Czy nie? I nie w tych ostatnich 7 meczach nie grali jak dziś.
1
@Kinginiesta Z 7 ostatnich meczy w LL, tylko dziś wyglądali na poziomie, z Leganes 1 połowa, reszta do zapomnienia. Z RSS pierwszy raz od 200lat strzału nawet nie oddaliśmy. Jesteście zaślepieni tyle wam powiem
2
FC Barcelona zdobyła 5 punktów w ostatnich 7 meczach La Liga, co jest najniższym wynikiem od czasów Franka Rijkaarda - w sezonie 2003/04. [
@2010MisterChip
20 lat nie było takiej serii. :) Brawo Lapcio, zmontowali wielki zespół
A tu jeszcze mocniej:
FC Barcelona przegrała trzy mecze z rzędu u siebie w La Liga po raz drugi w swojej całej historii. [
@2010MisterChip
1-2 Valencia CF (03.10.1965)
1-4 Atlético (17.10.1965)
0:1 Saragossa (14.11.1965)
1-2 Las Palmas (30.11.2024)
0-1 Leganés (15.12.2024)
1-2 Atlético (21.12.2024)
4
@mcsarna Kto? Socios nawet nie wiedza jakiemu klubowi kibicują
2
@Rewolucja123 Dla mnie to remis, ani jeden ani drugi nie trafił nic
1
@Nightraider No i usłyszysz ze mamy La Masie, a później ze młodzi są wiec musza się uczyć, takie nasze perpetua mobile sezonu
2
@RivaldoVitorBorba I tak od 2018r. Te twoje czasami słabo coś pasuje do Barcy
1
@Gibbon_FCB Przecież my Olmo nie zarejestrujemy.
0
@Barca-Messi10 Jak się zdobywa 5pkt na 21.
0
@LukaszFan Sprawdziłeś ile więcej? Czy ci podpowiedzieć? :)
3
@ketrab321 ta piłka do Sorlotha nie miała prawa dolecieć. To patologia
0
@Heros11 przecież nikt go nie wyzywa
0
@Kwiatek1899 A tu kur. co robimy? W 7 meczach wygrali raz.
1
@Siedlec666 Wiec do ch. znaleźć inwestora na 49%. Ale nie, no bo przecież to wielkie zarządzanie socios i wały od 20 lat
0
@SinMistico nie da się walczyć o cokolwiek jak masz 5 porażek w połowie sezonu, a gowniany sezon wcześniej w 38 meczach
0
@Barceloniarz987 Odejdzie za frytki, tzn my zapłacimy 60 baniek
1
@Beztroskii Nie zdobędzie. Zdobędzie je RM
1
@don'T.R.I.P.e I co to zmienia?
1
@Pressinho a na chuj ci system z ocios którzy nic nie robią? Sprzedać 49% i inwestor zakończy wały zarządów od 20lat. Klub nadal będzie socios. O co wam chodzi z tym nastawieniem ze to musi być pieprzone 100% kibiców którzy nic nie robią.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Xavi nie sprdl nam nigdy tylu pkt. Tu nie ma co zbierać.
0
@KamQiX To nie balet
1
@Nightraider Oni nie wiedza jak się na zgromadzenie wdzwonic a ty oczekujesz decyzji.
@Pressinho co kur? Nie mamy LN, nie mamy LO, nie mamy zmiennika Lewego, co robimy Kupujemy 4 - 10-tke za 60 baniek i Brazylijczyka który juz jest na banicji
0
@Kwiatek1899 Na co kur? w 7 meczy 4 porażki. w 19 maja tyle porażek co najgorxsza Barca Xaviego w 38!
0
@Seledynowy Dodaj jeszcze 2? Wiesz jak wyglada statystyka. 4 porażki, 1 wygrana 2 remisy. 5pkt
0
@Roobo I na 2-1 to po jego debilnym podaniu ch. wie do kogo. Sprdl na 2-0. Dwie jego sytuacje były kluczowe
0
@Pawci023x i co z tego jak my mamy juz 5pkt straty do RM? Kur. człowieku nie można wiecznie prdl, a porażkach innych. Trzeba wygrywać do Chuja. Zdobyliśmy w 7 meczy 5 pkt z 21!!!!!!
0
@MesQueUnClub22 a nie lewy na 2-1?