tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule2013 ogórki. Nie jest to zespół który powinien spowodować że Barcelona nie oddała ani jednego strzału przez 90 minut
4
@mcsarna to nie jest problem tylko tego zarządu, to problem modelu, socios na to pozwalają, gówno robią, zapraszani są jacyś losowani na spotkania, a wdzwania się z tego i tak 30%. Więc zarządy robią co chcą. Bez inwestora co będzie patrzył na łapy, będziemy wiecznie mieć te kwiatki
15
Wstyd. Same wtopy Lapcia
0
@Gregor1899 kuźwa nie zauważyłem :) thx
0
Nie myśleliście by wdrożyć system like do artykułów. By można było ocenić? Dla mnie te z statystykami są najlepsze i ten jest konkretny bardzo.
0
@cules100pro chyba nie znasz skali hajsu za 49% i to co najważniejsze skończy się złodziejstwo zarzadow od 20 lat. Inwestor na to nie pozwoli
0
@Aragorn33 to jest grube w prawie. Ktoś jest ścigany listem gończym, jest osobą która wie, ale nie powie bo to tajemnica :)
0
@Szklaner więcej szamanów na tiktoku niech ludzie słuchają
1
@Wasacz_ jego prawnik mówi że on jest w kraju. Ciekawe czemu zatem nie powie gdzie skoro jest nakaz aresztowania i list gończy :)
0
@juarez nie prawda. Wystarczy iść w model Bm. Sprzedać 49% i socios dalej mają kontrolę, a my hajs i normalność na rynku. A tu latami łataja przedłużeniem kontraktu zawodników których nie chcemy, dźwignie sprzedające aktywa itd.
1
@PatrykBarca True. Mają dobra serię, ale oprócz psg rywale szału nie robia. Porażka Barcy będzie wstydem
0
@PatrykBarca ale poprzedni rok taktycznie był katastrofa, nie dało się ich oglądać. A obecnie to jedno kopyto, czyli jest pressing jest gra, spadnie pressing nie ma. Ale i martwi brak formy zmeinnikow. Bardzo słabo wygląda bardzo dużo piłkarzy. No wygląda to jak w reprezentacji Niemiec, po świetnym początku, spadek i wprd, przyszedł Nagelsman i od pierwszego meczu wyniki poszły w górę.
0
@juarez wina Laporty bo on dobrze wie że na grudzień sznas brak. Ale tego nie powie bo to pieprz. Populista, Nike miało być cudem natury, no patrz znowu wielkim kontraktem nie jest, sprzedaże dźwigni to sprzedaże aktywów, ostatnia dźwignia już 4 firma wybrana, 10 dyrektorow pierwszej Lini odeszło, nikt nie przyszedł, skończyłby z populizmem a mówił jak jest byłoby łatwiej ale nie on. Nie Laporta. Odszedł świetny dyrektor sportowy niby inne wyzwanie, patrz do tej pory bezrobotny.
0
@gaucho104 ale dyskutowaliśmy o ocenie i wpływu młodych na grę. A anie kto wizualnie lepiej wygląda. Bo tak, wizualnie vs poprzedni sezon jest lepiej, ale nie lepiej niż dwa lata temu. Oprócz kilku wyjątków. To nie jest tak że my z Bm i RM graliśmy 90 minut z pełną kontrola, przypomnij sobie pierwsze połowy. Ale wyniki ocenia Flicka. Poprzedni rok był dramatycznie słaby wizualnie i taktycznie
0
@juarez ja nie pisze o kadrze, ale o finansach.
2
@gaucho104 dostał 9 piłkarza z listy pivotow. Więc nie prdl że to jego wybór, dostał jedynego jakiego mógł. No i czy Flick dźwignie ocenia go wyniki. Na razie w 18 meczach przejebał już prawie tyle co poprzednik przez cały rok. Kadrę mają ta sama, przypominam że rok nie było Gaviego i Pedriego, Olmo też nie miał. Obecnie forma wszystkich wygląda jak wygląda o założeniach taktycznych nie wspominając. A jak będzie pogadamy na wiosnę.
2
@gaucho104 samo to że dostał Romeu i że to jego transfer świadczy o twojej wiedzy. Miłego
2
@cules100pro pozytywne bo kłamali, stadion będzie miał w cholerne opóźnienia a Laporta mówił że tempo jest ok. Teraz to i na luty się nie wyrobią, o Nike słyszymy od maja. Po podpisaniu idziemy do sądu by Olmo zarejestrować, sprzedanie dźwigni firmie cateringowej. Ja już dawno nie wierzę w słowa Laporty.
2
@gaucho104 Xaviego też tak tłumaczyłeś?
4
@cules100pro działania zarządu i Laporty były zjeb. Wcześniej, ale wyniki to zakrywaly.
1
@fcbarcafan19 Internet mobilny zawsze bedzie mobilny, zalezy od obciążenia nadajnika. Nie wiem czy masz alternatywę, ale jesli masz światło jakiegoś operatora i chcesz stabilność to wracaj na kabel.
0
@Safrani Czyli jak sie rozwiode to wszystko co mi panstwo w składkach zabrało maja sobie przygarnac do tych co sie nie rozwiedli? Ma sens
3
@FanBarcy22 Laporta i prawda? To sie nigdy nie wydarzy
1
@Nightraider Dokładnie, ale uśmiechnięci socios, dalej nic nie bedą robić.
1
@Nightraider jak nie wiesz o co chodzi u Laporty? Zawsze to samo hajs, szukanie gdzie się da złotówki by zarejestrować kogoś.
2
@Lucerfi ja mówię o cenach, dlaczego takie są. Standardzie, raz cukier, raz masło, raz jajka, a dlaczego bo prdl lud jak mu powiesz ze będzie deficyt rzuca się jak jeb. Wystarczy poczekać, nie kupić, biznes sam zmniejszy cenę.
0
@Lucerfi to się nazywa wolność gospodarcza.
0
@Marcelinho99 sam nie odejdzie.
5
@reloaded gdyby nie zachowanie, zryty łeb, to piłkarsko zasłużył
0
@michal26 Niemcy dostali hajs za powódź w lipcu, wiesz o tym prawda? Wiesz ze z UE nie było dla wrześniowych jeszcze? Widzisz gdzieś hajs dla Austrii, Czech i Węgier?