tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@betonito po pół roku nie ocenisz. Ale my mieliśmy potrzebę przed sezonem na ls i Lo. Te 60 baniek zdecydowanie lepiej można było wydać
0
Komentarz usunięty
1
@Encore schodzi 36 letni dziadek a zmiennicy piłki nawet nie powachali z Leganes. Dramat
0
Yamal ambitny, dobrze.
0
@Szczygiel06 Jeśli zaczęło by ryzyko, w co nie wierzę ale jednak, że wyglądamy z poza 4-ki w LL czyli miejsce w lm za rok to wyleci, bo my bez tej kasy jesteśmy bankrutem tego samego dnia.
1
@Rewolucja123 Jak zawsze. Jednemu juz kariere zakończyli, czytaj Ansu
2
Aha i grał.
1
Zbieramy na Olmo.
Bardzo prawdopodobne jest to, że Eric Garcia jednak zmieni klub w zimowym okienku transferowym. Hiszpan ma trafić do Girony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@natanvip Dlaczego uważasz że chcieliśmy byc z ta kadra z 38 pkt na półmetku? Skoro w poprzedniej fatalnej kampanii tyle mieliśmy? Co do LM, wygraliśmy z BM ale przegralismy z Monaco, sumarycznie maja tyle pkt ile powinni mieć.
0
@mcsarna No AM z nami przegrywa a RM remisuje i mamy 3 zespoły po 38 pkt po 18 kolejkach. :)
1
@Barcanajlepszyteam To prawda. Ale wrzuciłem temat bo jak prezydentem był Biden, to jazda po Żydach po prawej stronie zycia politycznego, Prezydentem został Trump i zaczał mocno krytykowac antysemityzm, cisza, Żydzi juz nie sa mordercami
2
@mcsarna To nikt w tym sezonie nie wygra :)
0
@Kgorecki2500 No ale to przeciez pod batuta Trumpa.
0
@nabial Trener w wywiadzie mówił, że Yamal w przerwie powiedział ze nic mu nie jest
1
@Comentateiro nawet Koeman nie mial takiej serii
0
@michal199500hehe byłoby tak samo albo gorzej. Ostatni sezon to ogromny problem między linia obrony a pomocą. Źle to wyglądało. Obecnie brakuje lidera w tym zespole. Spadła skuteczność napastników i mamy problem. Real zaczął lepiej grać bo Belingham się obudził. A dalej mają szpital u siebie
0
@cules100pro no to jak to się ma usprawiedliwieniem że sytuacji nie wykorzystaliśmy, skoro w drugiej zjedli nas pomysłem na grę. Gdzie jest Kur. Sztab trenerski
0
@Mns21 Dlatego doszli do ćwierćfinału i byli 1 mecz od półfinału? Dobrze ze Flick miał w tej kampanii same orły Europejskie, po za BM i BVB? Kogo pokonali? Przypomnisz?
0
Każdy z ostatnich meczy w LL zaczynamy bez pressingu. Wiec asystent chyba nie za bardzo wie jak wygląda zespół od dawna. Flick wielokrotnie tez to mówił, że wchodzimy za wolno w mecz. Reakcji zespołu brak.
Co do niewykorzystanych szans z pierwszej połowy, ok. ale mecz to 2 połowy.
1
@Herato od 1,5 roku każdy kto ogląda Barce wie że to piłkarz na Betis.
1
@Faro nigdzie nikogo jeszcze nie wprowadził. A na pewno nie na top. Ocenisz po sezonie gdzie wprowadził
0
@mientusek1407 ciekawe, pokażesz mi RM który traci 13pkt w 6 meczach?
0
@Lahey wybitna druga połowa, nie zapomnę jej nigdy.
1
@cules100pro mówisz o drugiej połowie? Przypomnisz mi co zespół zrobił wychodząc z przerwy? Musiało być gorąco w przerwie bo wyszli i nic nie zrobili.
0
@Mns21 to zobacz ostatnie 6 meczy w lidze z kim tracimy pkt. Obiektywizm
0
@LOPEZ16 akurat lm rok temu osiagnelismy jeden z lepszych wyników od 6 lat. Przed nami kolejne 18 meczy a obecnie Ekipa Flicka ma mniej o 1 porażkę od najgorszego trenera Xaviego.
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie no proszę cię. Wina Peny? Mieli 90minut na wygranie z Leganes, z drużyną która wczoraj wygrała pierwszy mecz na wyjeździe. To kpina co wczoraj zrobili z mistrzem taktyki trenerskie Flickiem na czele. W drugiej połowie zjedzeni taktycznie, nie ma tu winy sędziów, pogody, kosmitów. Ilość sttrat, złych podań, albo złych przyjęć piłki takich wirtuozow? Zmiany? Balde na lewej? Szkoda strzępić ryja. W sumie to ja już nawet nie pamiętam kiedy graliśmy mecz, kontrolując go. Może Brest
1
@robsesh martwi też to że wrócili piłkarze po kontuzji i nic nie dają, Gavi pogubiony, nawet pressingu nie robi dobrze, Fdj każdy wie, Fermin dużo słabiej niż poprzednia kampania,
7
@Gibbon_FCB Xavi RM też zlał 4:0.