tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedaz Erica przed wejściem w 1/1 to morderstwo dla bgt
0
@krol211 My i sprzedaż piłkarza, to nie istnieje. Zawsze wydym. przez wszystich
0
@barcelonaLM zaraz usłyszysz, idziemy do sądu, blablabla. A to że przelewu z tej drugiej firmy nie będzie to nie istotne
2
@Filipem co z pocałowaniem ręki? 10baniek ze zmiennymi to dobry deal?
5
@EnCePina Mów, że nie znasz żadnego Olmo Hans, rozumiesz! Nigdy nie było żadnego Olmo, to wymysł wasz Dziennikarzy
0
@Filipem Nie ma, bo nie ma przelewu firmy krzak.
0
Joan Soler - członek zarządu FC Barcelony na gorąco spod Ciutat Esportiva: "Miejmy nadzieję, że dziś uda się rozwiązać ten problem." [@elchiringuitotv
Brzmi optymistycznie :DDD
0
@robsesh Jak wie ze nic w okienku sie nie bedzie działo, to czemu nie?
6
@gumaz niech go atakują, lepiej dla wyborów.
5
@Azazel_Pazuzu bo Laporta już dwa razy go wydymał na dźwigniach, gdzie firma nie zapłaciła.
0
@marcin62 patrz, jak pod rządził i jeszcze tv zgarnął, kasę z Orlenu, hajs z cpk sponsorowali kampanie nie było go
1
@Rastafarnianin wywraca stoliki
1
@Nightraider nie siej fake. W klubie panuje podwójny optymizm. To taki mega optymizm już
2
@MicWic6 dziećmi jeszcze nikt nigdy nic nie wygrał. A co roku pojawiaja sie nowi i znikaja szybciej niz sie pojawiaja. Z wielkich młodziaków obecnie zostali Yamal, Cubarsi, reszta....
2
@NeroTFP1 nie no bez sensu by grali. Dać niech ławka gra. 3h grała
0
@abram3k z tą wielka to troche za dużo. Ale mecz dobry, by byc wielka na tej nawierzchni potrzebny znacznie lepszy serwis.
5
Brawo Iga, wyciągnęła to.
1
Ale to Iga wyciągnęła. Dawno takiej walki u pań nie widziałem
0
No nie wiem, Brytyjka chyba teraz fizycznie wyciska wiecej. Obie to padna po tym meczu
2
@DonCarletto Ta dźwignie pewnie wynegocjowali juz na kolanie z nizsza kwota, mysleli że pewnie sąd zarejestruje obu po kontrakcie z Nike.
0
@abram3k Ta chyba jednak Brytyjka fizycznie już tego nie dźwignie.
3
@DonCarletto No to, że koniec roku, przelewy na takie kwoty to czas, ze dokumenty mieli, przesłali. Ale, że kur. mieli 5 miesiecy na to to już nie pamietaja.
0
@Filipem Większe szanse daje Brytyjce niż Idze.
0
Iga drugi set. Brytyjka opadła z sił trochę, ale mecz spoko do oglądania.
1
@Objectivo Zaraz poproszą o wsparcie rade rodziców, czy. Socios.
0
Zrzutka klasowa.
Ferran Olive - skarbnik FC Barcelony przybył do klubowych biur gdzie czeka już Joan Laporta. [@sport]
0
@Radzio66 Daj mu cały sezon chociaż.
1
@Filipem I na ch. te brednie dziennikarskie? Przeciez LVP tu 100 zaśpiewa. Nie ma tematu, a i nie jest tyle wart
4
Komentarz usunięty
0
@Borneo Pytanie bardziej czy Brytyjka utrzyma swój poziom, bo Iga fizycznie zawsze da rade.