0

Sprzedaz Erica przed wejściem w 1/1 to morderstwo dla bgt


0

@krol211 My i sprzedaż piłkarza, to nie istnieje. Zawsze wydym. przez wszystich

0

@barcelonaLM zaraz usłyszysz, idziemy do sądu, blablabla. A to że przelewu z tej drugiej firmy nie będzie to nie istotne

2

@Filipem co z pocałowaniem ręki? 10baniek ze zmiennymi to dobry deal?

5

@EnCePina Mów, że nie znasz żadnego Olmo Hans, rozumiesz! Nigdy nie było żadnego Olmo, to wymysł wasz Dziennikarzy

0

@Filipem Nie ma, bo nie ma przelewu firmy krzak.

0

Joan Soler - członek zarządu FC Barcelony na gorąco spod Ciutat Esportiva: "Miejmy nadzieję, że dziś uda się rozwiązać ten problem." [@elchiringuitotv

Brzmi optymistycznie :DDD

0

@robsesh Jak wie ze nic w okienku sie nie bedzie działo, to czemu nie?

6

@gumaz niech go atakują, lepiej dla wyborów.

5

@Azazel_Pazuzu bo Laporta już dwa razy go wydymał na dźwigniach, gdzie firma nie zapłaciła.

0

@marcin62 patrz, jak pod rządził i jeszcze tv zgarnął, kasę z Orlenu, hajs z cpk sponsorowali kampanie nie było go

1

@Rastafarnianin wywraca stoliki

1

@Nightraider nie siej fake. W klubie panuje podwójny optymizm. To taki mega optymizm już

2

@MicWic6 dziećmi jeszcze nikt nigdy nic nie wygrał. A co roku pojawiaja sie nowi i znikaja szybciej niz sie pojawiaja. Z wielkich młodziaków obecnie zostali Yamal, Cubarsi, reszta....

2

@NeroTFP1 nie no bez sensu by grali. Dać niech ławka gra. 3h grała

0

@abram3k z tą wielka to troche za dużo. Ale mecz dobry, by byc wielka na tej nawierzchni potrzebny znacznie lepszy serwis.

5

Brawo Iga, wyciągnęła to.

1

Ale to Iga wyciągnęła. Dawno takiej walki u pań nie widziałem

0

No nie wiem, Brytyjka chyba teraz fizycznie wyciska wiecej. Obie to padna po tym meczu

2

@DonCarletto Ta dźwignie pewnie wynegocjowali juz na kolanie z nizsza kwota, mysleli że pewnie sąd zarejestruje obu po kontrakcie z Nike.

0

@abram3k Ta chyba jednak Brytyjka fizycznie już tego nie dźwignie.

3

@DonCarletto No to, że koniec roku, przelewy na takie kwoty to czas, ze dokumenty mieli, przesłali. Ale, że kur. mieli 5 miesiecy na to to już nie pamietaja.

0

@Filipem Większe szanse daje Brytyjce niż Idze.

0

Iga drugi set. Brytyjka opadła z sił trochę, ale mecz spoko do oglądania.

1

@Objectivo Zaraz poproszą o wsparcie rade rodziców, czy. Socios.

0

Zrzutka klasowa.
Ferran Olive - skarbnik FC Barcelony przybył do klubowych biur gdzie czeka już Joan Laporta. [@sport]

0

@Radzio66 Daj mu cały sezon chociaż.

1

@Filipem I na ch. te brednie dziennikarskie? Przeciez LVP tu 100 zaśpiewa. Nie ma tematu, a i nie jest tyle wart

4

Komentarz usunięty

0

@Borneo Pytanie bardziej czy Brytyjka utrzyma swój poziom, bo Iga fizycznie zawsze da rade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?