tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca 11 zarzutów prokuratorskich usłyszał dziś Marcin Romanowski, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Dotyczą one rzekomych nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9633307,marcin-romanowski-w-prokuraturze-jakie-zarzuty-uslyszy.html
1
@Wasacz_ zaświadczenie ma pewnie od stomatologa.
0
@Bogan Ja Revoluta mam i jest ok. Ale i tak wole nasze PL apki w mbank i millenium
0
@Darek_Maruszczak uf, a Tomek był już u nas kiedyś na varze? Var ostatnio chyba ważniejszy niż główny sędzia jeśli chodzi o kontrowersje
0
Ten Var to ten słynny holender co z Interem?
1
@bartulek98 wyciągnął bo zespół fizycznie dał radę. Teraz obecnie powinien zmienić trochę taktykę i nie grać tak wysoko. Po co z betisem tak graliśmy, ja nie rozumiem, każda ich sytuacja to laga na skrzydło. Wystarczyło cofnąć linie obrony i spokojnie ich wypady były by resetowane.
5
@bartulek98 zobacz na kadrę. Wahadła, Kounde nie ma zmiennika, padł fizycznie, lewa strona cała słaba, napastnicy nie mają zamienników, teoretycznie pomoc jest mocna, ale nie mamy pivota, środek obrony gra wszystko tym samym składem. A taktykę mamy oparta o pressing, który leży obecnie ze względu na formę fizyczna.
1
No to zobaczymy mental RM,
Atalanta ma fantastyczną serię 9 zwycięstw z rzędu i 14 meczów bez porażki. W następnym czeka ich jednak duże wyzwanie.
Sędzią głównym spotkania Atalanta - Real Madryt będzie - Szymon Marciniak. Szymon Bm zrobił, tzn bardziej asystent.
1
@Wasacz_ dziś się od nich dowiedziałem że na wschodzie, czyt. Rosja, Białoruś, Gruzja, a nawet czasy Janukowycza na UA jest / była demokracja. Więc wiecie. Nie wiem czy to warto dyskutować
0
@Kamil689 musi to cofnąć zespół by nas wiecznie ze skrzydła nie klepali. A to czego zrobić się nie da, to niestety nie ma wahadłowych obrońców, a to tu jest problem. Kounde padł fizycznie i nie ma nikogo za niego, a Balde jest za słaby, no chyba że się cofną.
0
@Pawlak1992 weźmie go za darmo. Nic na lenglecie nie zarobimy
0
@Pedri16Future dlatego piszę nie przegrać.
6
@KamQiX prowadziliśmy 2-1 do 94 minuty. I nie, Betis nie jest dla nas trudnym rywalem na ich boisku. Tzn nie był. Do wczoraj. Wygraliśmy z Betisem na ich stadionie 8 wcześniejszych spotkań.
1
Am wygrywa w środę ze slovanem i przy naszej porażce z BVB zrownuje się pkt z nami. Oni są na 15 miejscu my na 3. Diabelsko ważne będzie nie przegrać w środę.
3
@Bernard777 a my nie?
0
@OskP jak rywal wie co ma robić i się nie poddaje to nic mogli zdaniem nie mogli zrobić. AM miało masę sytuacji.
0
@OskP AM było znacznie lepsze i nie poddali się jak im karniaka nie gwizdneli. Nie będzie chociaż na kogo zgonić.
2
Am wyciąga kolejny mecz w tym sezonie. 5 ostatnich meczy 15pkt. Odrobili do Barcy 10pkt w tylko 5 kolejek.
2
Wyciągną to. AM ma obecnie niezła formę fizyczna
0
@Criss18Barca to akurat jest było i będzie zawsze.
0
@Pnog37 jeszcze pewny karny dla am.
0
@escarabajo yy,? W 18 kolejce?
2
@barca__rządzi głodny był na koniec dnia
0
@Esteban_ nie skreślaj ich jeszcze. Oni często męczą bule do końca, a później coś wbija. Słaby początek mieli, ale sporo końcówkami zyskują
0
@Sysia11 jeśli to prawda co w mediach, że musi się wyszaleć to patologia.
1
@Sysia11 żartowałem. Całe Chelsea gra lepiej
0
@Sysia11 zostawił stara to i od razu gra wróciła
1
@sevs pewni fizycznie też już padają. Taki etap sezonu może być. W poprzedniej edycji rss tak miał. Wystartowali jak jacyś maratonczycy, ale później nie było co z nich zbierać
2
@PIWOSZ89 w niedzielę to mógłbyś już wieczorem nie pić
2
@kubix05 e tam, ja wolałem amige