0

Komentarz usunięty

0

LL robi wszystko by RM wrócił do gry. Głupszego sedziego nie dało sie dać. Jeszcze bez młodego na skrzydle.

5

@Nightraider wiesz jak odzyskaliśmy niepodległość? Decyzja USA która postawiła że mamy odzyskać ziemię. Czy my wojny wygraliśmy? Nie, wszystkie zakończyły się przy stole dużych graczy, kto ile ma dostać i jak.

7

@Nightraider Nie wytłumaczysz, że najlepszą opcja jest prowadzić wojne nie na swoim terenie. Bandera itd.

0

@gaucho104 a co to ma wspólnego? O czyjej pomocy piszesz. Kto nam ma pomóc?

0

@Marian_Pazdzioch zależy czy NATO się rozp.

0

@Awtameok_Klana dlaczego zachodni? Trump wręcz ogłosił że będa jeszcze większe kary za antysemityzm.

1

@lithotripter jaki plan c zatem i jaka to wina banków? Bogaci rodzice?

1

@lithotripter no to chyba jednak dobrze mieć chatę w kredycie i mieć gdzie na starość mieszkać? No chyba że państwo każdemu ma dać.

0

@bartekvisca przepraszam a banki ludziom broń do skroni przykładają by kredyt brać? Gdzie tu problem moralności. Nikt nie karze kupować chaty, można wynająć

0

@Lucerfi Mówisz o nas? :)

0

@jacobFCB taki standardzik Lapcia. Zawsze wpierw na kłamie, a później sagi. Jakby nie mogli powiedzieć od razy przyszły rok itd.

0

@BezglutenowyPedri Spokojnie będzie sporo czasu jeszcze. Wojne zakończą, Rosji oddadzą to co zagrabili, za 3 lata wjadą po reszte kraju. Ale my będziemy gotowi wtedy, tylu tu patriotów jest, że uzbrojeni po zęby beda bronic kraju

1

@BorzyKrzys chyba jedno i drugie.

1

Marianna zaraz będzie budować elektrownie atomowe, stawiać wiatraki i grać w Klanie.
Ale ma parcie


0

@jacobFCB jest mój ulubieniec. Mam go na instagramie. Co koleś daje :) jak coś Sebastian Żmuda :)
https://www.instagram.com/reel/DClPuCjom-1/?igsh=NDY0ajZ0dzBla3dm

0

@MarFan przypomnieć ci mecz z Francją dlaczego zremisowalismy?

4

To że Bułka bronił z Portugalia to chore pomysły Probierza

1

Wesoły meczyk. Taka wizytówka Probierza, chłopaki idźcie i grajcie, bawcie się. Taktyka, jeb. Taktykę

3

@Kuchar skoro rozwiązać wszystko, to kto ma szukać i tworzyć na nowo :)

1

Nie pamiętam meczu by ktoś w 1,5 seta obronił aż 9 przełaman. Weź to człowieku zrozum. Niby baniak słabo, a jednak z drugiej strony sobie zaprzecza.
@adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@mkord też racja :)

1

@negreanu czyli ze sobą najbardziej

0

@mkord a np pierwszy mecz na pustaka. Ale chodziło mi bardziej że z plackami

0

Iga cały czas na bombie. Powinna zainwestować w jakieś dropsy na uspokojenie, bo jest kosmicznie himeryczna.

0

@Herato on tylko placka z Polski strzela

5

@Arden kebab w nocy po imprezie

0

@FcPortoFan1999 chyba zawsze dość :)

4

@Gronek zrobi to co robią cały czas. Do czasu aż Amerykanie kurek zakręca

1

@mkord u kobiet wszystko jest możliwe. Bronzetti nagle z Magdą prowadzić jakby z top 10 była. A to bardzo średnia zawodniczka. Kobity to inny stan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?