tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 chyba zawsze dość :)
4
@Gronek zrobi to co robią cały czas. Do czasu aż Amerykanie kurek zakręca
1
@mkord u kobiet wszystko jest możliwe. Bronzetti nagle z Magdą prowadzić jakby z top 10 była. A to bardzo średnia zawodniczka. Kobity to inny stan.
0
@FcPortoFan1999 Jak się gra tylko na przebicie to nawet jakiś no name ja ogra niestety. Serwis całkiem niezły, reszta... Ale to babki tu wszystko może odwrócić się o 180 stopni. Chodź średnio w to wierzę
4
@barcelonaLM ta już to widzę jak działacze sami się zwalniają, rezygnując z hajsu
0
@AlexDark00 ciekawe, gadacie o tym tyle lat. A ja pół człowieka nie widzę relokowanego. A odniesiesz się do przyjaciół ze wschodu? Jakoś tego nie krytykujesz.
3
@misterio ja ciebie proszę. Nie ma czegoś takiego. To tak jak Slawus, wolność słowa, wolność gospodarczą. Religia? a no oprócz tego.
1
@AlexDark00 Rozumiem że to Unia podrzuca ci tych imigrantów na granicy Białoruskiej? I mówi brac wszystkich? To ta UE handlowała wizami?
1
@betonito Mówisz o tych wielkich kibicach co woleli klaskać Ronaldo niż swoim kibicować? Lepsi nie sa jak widać.
5
@TheNekro94 No bo Polak by tego nie zrobił, nie zabijają, nie kradną, zawsze uśmiechnięci i dzień dobry mówią.
0
@Peciak mówisz o 100ce Sławka Mentzena?
1
Komentarz usunięty
0
@messi33 tak wysoka wygrana Hiszpanii?
0
@Eto'o9 R10 A Cubarsi nie wrocil juz do Barcy?
3
@Eto'o9 R10 Bedzie z nim problem jak nie odblokuje cabana. Jeśli on kazde zmeczenie, stłuczenie bedzie reagował z obawa to poprostu jak piszesz w pressingu go nie bedzie.
4
Zmęczył się.
1
@Mow_mi_Douglas ktoś widział jakieś statystyki ilu różnych piłkarzy powołał? Albo czy chociaż raz zagrał ta sama 11-tka
0
@Kgorecki2500 głupoty piszesz, ale co zrobię. Cała Hiszpania z tym walczy i wykorzystują wszyscy, wynajmują mieszkanie, nie płacą i nikt nic nie robi.
8
@draxidox to jest jakiś dziwny twór od dawna, nie chodzi tu o imigrantów tylko dla wszystkich jest ten przepis.
2
@FcPortoFan1999 tu nie chodzi o to co ta za rozgrywki. A o to że Probierz nic nie wdraża, każdy mecz inna paka, inny pomysł na grę. Reprezentacja jest bez stylu
0
@KonopaaEagle na ch. Ci kolejny pomocnik za 70 baniek
1
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Słowo ok tu pasuje, bo jedynka w każdym aspekcie przewyższa dwójkę. Obejrzeć polecam, nic więcej. Mnie razila gra aktorów, oprócz Denzela reszta mocno średnio i kilka absurdow w samym filmie. Ale do kina warto iść. Takie 6,5/10
4
@MesQueUnClub96 a ludzie się nabiorą, wejdą z nim w dyskusje. Jak ta cała Marianna Shreiber czy jak jej tam. Piszą by być w necie.
7
@Ojciec5tkidzieci Jeśli dostaną walkower to otworzą puszkę pandory. Każdy będzie walił focha za rasizmy itd i chciał walkowera.
0
Czemu nagle koleś położył się przed Mamedem, ciekawe. A ni ciosu ani nic, nagle leży, chyba ze ja przespałem cos.
1
@MysticCat no właśnie głupieją, bo Freaky są wyżej od sportu.
1
@adi7adi8 Daleka od ideału jest bardzo delikatnym określeniem.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to taka pokazówka. Gdyby wszyscy mieli reagować na kibiców to 90% meczy by się nie skończyło.
2
@FcPortoFan1999 no chyba nie. Piłkarze kosowa zeszli z boiska bo kibice skandowali Serbie
1
@michal26 strzał w pysk elycie. Wszyscy popierali Harris. Ale by powiedzieć, nawet populistyczne czyli dużo tego co prawica robi to już nie problemy lgbt, praw człowieka itd. Ale jak zrobić by ludziom żyło się łatwiej nic. No to dostali sromotnej porażki