0

@BORO_12 atyfutbolem nazywasz brak biegania Barcy? Każda piłka się od nich odbija jak od drewna.

1

Żałosny mecz. Jak panienki nie chcą grac o 14, to niech nie wychodzą z przerwy bo po ch.?

0

Ale żałośnie wyglądamy. Kompletny brak chęci fizycznej gry. Dramat. Teraz Pedri nawet nie atakował kolesia.

0

Głupi faul Gaviego

5

Madrycioki twierdza ze tu było czysto?


0

@Szklaner daj im kilka godzin :)

6

@Encore dokładnie to samo my z rss. Anulowali nam gola, ale mieliśmy cały mecz

2

Pisałem że statystycznie Espanyol wygrywa co 3,5roku z Realem. No i dziś te 3,5 roku było :) ostatnia wygrana była w 2021 w 10.
Wcześniej 2018.02

1

@norbi77 jak to mówią za jajco

0

@Rhaan napisze o tym jeszcze raz, ostatni. O której miał się stawić?

0

@takisobiektos to była ironia. Jasne że nie jest, po dwóch komentarzach jest wiadome że miał konto bo wali polityka na kilometr

0

@takisobiektos on tu pierwszy raz jest

4

W niczym la bamba nie była tak pewna jak co do kontuzji Olmo. Kur. Transfermarkt wszystko jak na dłoni pokazał Deco i Laporcie. Idioci

0

@GigiAmoroso agent Moraty to powinien dostać jakiś medal. Morata był w największych klubach świata, mimo iż wielkim piłkarzem nie jest. Nawet Barca go chciała

1

@TR3YWAY Laporta więcej już wydał na orkiestrę dętą. I tu nie chodzi o 20k kary, a o to że te grupy krytykują jaśnie wielmoznego Laporte, a tego robić nie wolno. On jest czysty jak łza.

0

@Kapitan hawk walczą o utrzymanie, myślę że po walczą, ale skończy się pewnie jak w większości ich meczy.
Ale co 3,5roku Espanyol urywa pkt RM. Liczę że będzie tradycja i dziś urwie, bo będzie właśnie 3,5roku

1

@Rhaan przecież się nie stawił. Tv zmieńcie

0

@wyrek komisja ma prawo złożyć taki wniosek bez zarzutów prokuratorskich . Ziobro unika stawienia się przed komisja, l4 się skończyło. Nie wiem czy wiesz ale policja jak nie stawisz się kilkukrotnie na zeznania też może ciebie aresztować, a zarzutów przecież nie masz. Może to za trudne dla was.

1

@KamQiX nigdy to wiadomo że nie. Ale myślę że z dobre 10 lat nie obejrzałem całego meczu ekstraklasy.

0

@wyrek te pitolenie o PKB pod zbrojenie jest właśnie by kupować od niego, zaraz zagrozi że z NATO wyjdzie, że wojsko z Europy wycofa itd. Europa sobie poradzi jak się zmobilizuje. Olać go

1

@Pawci023x najwazniesze ze fajny jest a nie nasz biznes. Pytanie na co, bo to pod publikę może być. UE ma jeden mocny argument, oleje uzbrojenie USA, a to spore kontrakty. Zbrojeniówki UK, Francji, czy Azji mogą sporo zyskać,

1

@Majkel34 I zobacz jak w Polsce nie doceniany. Długo poczekamy na kogoś podobnego

0

@KierownikLucas remisy były. Walczą o utrzymanie. Będą walczyć

4

@KierownikLucas mylisz się ligowych mają wymagających. Espanyol dobrze pkt u siebie, Osasuna to też dobry rywal

16

Innej opcji niż 12 pkt w LL nie widzę. Real ma ciężki miesiac

1

@michal26 a to że Bosak to jedno, ale Michu obaj wiemy że głosuje się w tym kraju bardziej na partie, a nie człowieka. Nie ma dobrego kandydata w tym roku

1

@michal26 jedynkę mocno krytykowali. Czyli pozytywna zmiana. Jak ktoś lubi horrory to ja tego wolf mena oglądałem i też spoko

8

Kolejny raz Laporta łze jak pies. Mówił że wybrał firmę co wybuduje często stadionu by na rocznicę wrócić, później grudzień, styczeń, marzec, teraz nowy sezon. Prdl oszust.

0

@mleczak77 na kogo ty? Z chęcią skomentujemy

2

@michal26 mistrzu nic tak pewnego nie było ze ty na sławka zagłosujesz. Wiec z cała sympatia, ale nie, nigdy wątpliwości nie miałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?