0

@MAPETSHOW jak do mnie piszesz to na pan.

1

@blakkudium co za żałosne.

3

@Jakchcesz tak samo działa słuchanie przez te dzieci fake na tiktoku, wierzą we wszystko

3

Komentarz usunięty

2

@Jakchcesz nie możesz głosować na mdowod

1

@Michael24 Bo w piłce wazne tez jest szczescie, decyzje, decyzje sędziowskie, kontuzje w danym dniu itd. Dlatego tak ciezko wygrać tą cholerna LM, bo w fazie pucharowej wystarczy miec ten ch.. dzień. Liga to co innego, bo w lidze pracujesz pół roku na wynik

1

@norbi77 żałosny klub

39

Jechać z nimi. Hipokryci, Kur. Celta była z 2 kolejki temu, wałów 3 tony, a ci tylko swój czubek nosa widzą

2

Dziś RM to wygra, ale z AM z taka obrona? No może być ciekawie.

2

@michal26 to nie jest odrzucenie cpk, a odrzucenie obywatelskiego projektu cpk. Cpk idzie swoim torem bez szopki takdlacpk

2

@Ryoumen wygrają. Leganes to placki a zamienniki paradoksalnie się będą chcieli pokazać

0

@cules100pro oni wiedzą co chcą. Chcą być wyjątkowi, oraz chcą mieć korzyści z sędziowania, a nie zepsuty Var co im utrudnia życie,nawet gdy Var i jego decyzja jest słuszna to i tak go krytykują. To pojeby

1

@Tridente2015 dlatego już pół roku są w piz. Z terminem?

2

@BezglutenowyPedri ludzie mają kompleksy. Co zrobisz, łatwiej zamiast samemu się ogarnąć zwyzywać inna osobę

13

@Aragorn33 zobacz jak prawa strona w tym temacie milczy na tej stronie. Tak się darli że Izrael tłucze Palestyne, jak to Trzaskowski fejur zmienia zdanie pod wybory. Przychodzi ulubieniec Trump, dobija Palestyne, cisza. Hipokryci

1

@karci0 ten brak remisu mimo iż zasłużyliśmy na wygraną boli. Teraz mielibyśmy tyle samo pkt.

0

@Fake69 tu jest jeden mecz

3

@jacobFCB czysto

1

@barcelonaLM żegnamy i nie pozdrawiamy

2

Brzoska to kozak w inowacjach. Niby korpo, ale wdrożenia tak szybko jak nie korpo.
"Od dziś możemy oficjalnie przedstawić efekt naszej współpracy z @CYFRA_GOV_PL Dzięki nowym rozwiązaniom, które wdrożyliśmy w @InPostPL automatycznie i codziennie (co 24 godziny), weryfikujemy ważność prawa jazdy kurierów i partnerów transportu ciężarowego, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo i transparentność w naszej sieci dostaw."


0

@partymaker grają z Leganes. Poradzą sobie, ale z AM będą ciężary

0

@Kengo my mamy Ferrana.

18

W LL to walka jest nie o transfery, a nawet walka o wyrejestrowanie.

0

@Culer9002 mistrzostwo :)

1

@KamQiX wynika to z faktu ciężkich terminarzy. Uważam że dobrze ze do półfinału po 1 meczu

1

@Dejvo czyli 8baniek w dupe. Kur. Co to są za lamusy

0

@bartekvisca to tylko pokazuje że mieliśmy świetne pokolenie. Za kilka lat skończymy jak piłkarze ręczni jako reprezentacja

1

@lithotripter podobno Dallas musiało by dać kosmiczny kontrakt dla Luki. Może dlatego go oddaja?

0

@Messibestplayerintheworld bo mu się nie chce. Dwóch trenerów już to Potwierdziło.

2

Tak swoją drogą ciekawe te kontrakty w NBA. Wstajesz rano, jedziesz do roboty i słyszysz, wypierd. Do Los Angeles, ale ja nie chce. Nie pytamy o zdanie, pakuj graty mordo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?