tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MAPETSHOW jak do mnie piszesz to na pan.
1
@blakkudium co za żałosne.
3
@Jakchcesz tak samo działa słuchanie przez te dzieci fake na tiktoku, wierzą we wszystko
3
Komentarz usunięty
2
@Jakchcesz nie możesz głosować na mdowod
1
@Michael24 Bo w piłce wazne tez jest szczescie, decyzje, decyzje sędziowskie, kontuzje w danym dniu itd. Dlatego tak ciezko wygrać tą cholerna LM, bo w fazie pucharowej wystarczy miec ten ch.. dzień. Liga to co innego, bo w lidze pracujesz pół roku na wynik
1
@norbi77 żałosny klub
39
Jechać z nimi. Hipokryci, Kur. Celta była z 2 kolejki temu, wałów 3 tony, a ci tylko swój czubek nosa widzą
2
Dziś RM to wygra, ale z AM z taka obrona? No może być ciekawie.
2
@michal26 to nie jest odrzucenie cpk, a odrzucenie obywatelskiego projektu cpk. Cpk idzie swoim torem bez szopki takdlacpk
2
@Ryoumen wygrają. Leganes to placki a zamienniki paradoksalnie się będą chcieli pokazać
0
@cules100pro oni wiedzą co chcą. Chcą być wyjątkowi, oraz chcą mieć korzyści z sędziowania, a nie zepsuty Var co im utrudnia życie,nawet gdy Var i jego decyzja jest słuszna to i tak go krytykują. To pojeby
1
@Tridente2015 dlatego już pół roku są w piz. Z terminem?
2
@BezglutenowyPedri ludzie mają kompleksy. Co zrobisz, łatwiej zamiast samemu się ogarnąć zwyzywać inna osobę
13
@Aragorn33 zobacz jak prawa strona w tym temacie milczy na tej stronie. Tak się darli że Izrael tłucze Palestyne, jak to Trzaskowski fejur zmienia zdanie pod wybory. Przychodzi ulubieniec Trump, dobija Palestyne, cisza. Hipokryci
1
@karci0 ten brak remisu mimo iż zasłużyliśmy na wygraną boli. Teraz mielibyśmy tyle samo pkt.
0
@Fake69 tu jest jeden mecz
3
@jacobFCB czysto
1
@barcelonaLM żegnamy i nie pozdrawiamy
2
Brzoska to kozak w inowacjach. Niby korpo, ale wdrożenia tak szybko jak nie korpo.
"Od dziś możemy oficjalnie przedstawić efekt naszej współpracy z @CYFRA_GOV_PL Dzięki nowym rozwiązaniom, które wdrożyliśmy w @InPostPL automatycznie i codziennie (co 24 godziny), weryfikujemy ważność prawa jazdy kurierów i partnerów transportu ciężarowego, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo i transparentność w naszej sieci dostaw."
0
@partymaker grają z Leganes. Poradzą sobie, ale z AM będą ciężary
0
@Kengo my mamy Ferrana.
18
W LL to walka jest nie o transfery, a nawet walka o wyrejestrowanie.
0
@Culer9002 mistrzostwo :)
1
@KamQiX wynika to z faktu ciężkich terminarzy. Uważam że dobrze ze do półfinału po 1 meczu
1
@Dejvo czyli 8baniek w dupe. Kur. Co to są za lamusy
0
@bartekvisca to tylko pokazuje że mieliśmy świetne pokolenie. Za kilka lat skończymy jak piłkarze ręczni jako reprezentacja
1
@lithotripter podobno Dallas musiało by dać kosmiczny kontrakt dla Luki. Może dlatego go oddaja?
0
@Messibestplayerintheworld bo mu się nie chce. Dwóch trenerów już to Potwierdziło.
2
Tak swoją drogą ciekawe te kontrakty w NBA. Wstajesz rano, jedziesz do roboty i słyszysz, wypierd. Do Los Angeles, ale ja nie chce. Nie pytamy o zdanie, pakuj graty mordo.