0

Zdrowy Dembele to świetny Dembele. Jak to możliwe że on gra dwa lata bez kontuzji.

0

@michal26 a chciałem Ci napisać że Sabalenka strasznie nie lubi grać z Alexandrova :)
Ale też pamiętajcie że Iga diabelsko się męczy zawsze z Czeszka.

0

@kuz ja latam często, ale nienawidzę. Działa jedno, walnij 100-tke przed :)

1

@michal26 moim zdaniem 100k to obowiązek by mógł być kandydatem
Ta parlamentarne to okręgi mają,

0

@michal26 nie musisz mieć 100k?

0

@michal26 oni muszą uzbierać 100k głosów. Połowa wypadnie na tym

0

@gumaz Strzela do karnego Realu :)

26

@sergio5 Powinni przeprosić LVP ze wygrali

0

@LeoMessiiBarcaPepa obecnie to Real też ma problem z forma.

0

@Eklerek no nie bedzie bo ich nie mamy. Na koniach wyjada

0

@Odcinkowy Po Celcie nie widziałem jego komentarzy.

1

@Jakchcesz to jest zamach na hajs admina.

0

@Chaoss no może :)

0

@BezglutenowyPedri dla mnie to nie była czerwona. Nie jechał na prostej nodze, impet za duży. Ale to nie czerwo,

0

@Rewolucja123 on jest za duży na tak wyczynowy sport. Ja bym go w wakacje opchnął, lubie go, ale mile ze warto zarobić.

0

@626 Cassado jest w ganianej formie. Lepiej Eric

3

Co ten Ćwiakal prdl. Nic nie było, ba nawet nie pchnął piłkarza Sevilli

0

Co Pedri ma formę. Dla mnie juz jest w 100% na poziomie Iniesty. Cudowny jest

0

@Elvisek tez mnie to wkur. Araujo często tak ma, biegnij a nie kur, machasz

0

@szonik94 no nie wiem. Olmo nie gra w pressingu, ryzykowna zmiana

1

Słabo wyglądamy w obronie. Sevilla diabelsko łatwo dochodzi do sytuacji. My musimy tez swoje wykorzystać. Yamal w szczególności, no i Rafy dziś nie ma. Ale będzie dobrze

1

Ale Yamal ma sytuacji. No musi nad tym popracować

0

@PatrykBarca Poczytaj i się wtedy wypowiedz. Jedyne kogo trzeba odstrzelić to ludzie co powielają takie brednie.

2

@michal26 klub taki jak valencia musi zostać w LL

0

@Dari0G To dlatego Zajączkowska krzyczy ostatnio ze wilki trzeba odstrzelić.

0

@kuz e nawet tak nie mów. Akurat z sevilla teoretycznie będzie łatwiej niż z Alavaes. Grają bardziej otwarta oilke, a my w tym to jesteśmy bestiami

1

https://x.com/ARosenPL/status/1888546481797304723

Pod linkiem jest info o książce Daniela Obajtka.
Ciekawe czy jest info jakim cudem zarobił na te 80 nieruchomosci.

1

przepisy mówią ze karny, wiec nie ma o czym dyskutować, ale szczerze głupi ten karny, kompletnie nie miało to znaczenia to nadepnięcie było gdy piłka juz była po za zasięgiem piłkarza AM. Nie dziwie się wkurzeniu RM w rozumowaniu ze to nie karny, a ze przepisy są jakie są.

0

@JaneKOS musi zacząć więcej płacić, bo sędziowie w Hiszpanii zaczęli zarabiać najlepiej w Europie

1

@michal26 City pokazuje co znaczy źle zarządzona zmiana. Zgadzam się w 100%. Tylko sztuka jest teraz znaleźć tych zmienników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?