tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdrowy Dembele to świetny Dembele. Jak to możliwe że on gra dwa lata bez kontuzji.
0
@michal26 a chciałem Ci napisać że Sabalenka strasznie nie lubi grać z Alexandrova :)
Ale też pamiętajcie że Iga diabelsko się męczy zawsze z Czeszka.
0
@kuz ja latam często, ale nienawidzę. Działa jedno, walnij 100-tke przed :)
1
@michal26 moim zdaniem 100k to obowiązek by mógł być kandydatem
Ta parlamentarne to okręgi mają,
0
@michal26 nie musisz mieć 100k?
0
@michal26 oni muszą uzbierać 100k głosów. Połowa wypadnie na tym
0
@gumaz Strzela do karnego Realu :)
26
@sergio5 Powinni przeprosić LVP ze wygrali
0
@LeoMessiiBarcaPepa obecnie to Real też ma problem z forma.
0
@Eklerek no nie bedzie bo ich nie mamy. Na koniach wyjada
0
@Odcinkowy Po Celcie nie widziałem jego komentarzy.
1
@Jakchcesz to jest zamach na hajs admina.
0
@Chaoss no może :)
0
@BezglutenowyPedri dla mnie to nie była czerwona. Nie jechał na prostej nodze, impet za duży. Ale to nie czerwo,
0
@Rewolucja123 on jest za duży na tak wyczynowy sport. Ja bym go w wakacje opchnął, lubie go, ale mile ze warto zarobić.
0
@626 Cassado jest w ganianej formie. Lepiej Eric
3
Co ten Ćwiakal prdl. Nic nie było, ba nawet nie pchnął piłkarza Sevilli
0
Co Pedri ma formę. Dla mnie juz jest w 100% na poziomie Iniesty. Cudowny jest
0
@Elvisek tez mnie to wkur. Araujo często tak ma, biegnij a nie kur, machasz
0
@szonik94 no nie wiem. Olmo nie gra w pressingu, ryzykowna zmiana
1
Słabo wyglądamy w obronie. Sevilla diabelsko łatwo dochodzi do sytuacji. My musimy tez swoje wykorzystać. Yamal w szczególności, no i Rafy dziś nie ma. Ale będzie dobrze
1
Ale Yamal ma sytuacji. No musi nad tym popracować
0
@PatrykBarca Poczytaj i się wtedy wypowiedz. Jedyne kogo trzeba odstrzelić to ludzie co powielają takie brednie.
2
@michal26 klub taki jak valencia musi zostać w LL
0
@Dari0G To dlatego Zajączkowska krzyczy ostatnio ze wilki trzeba odstrzelić.
0
@kuz e nawet tak nie mów. Akurat z sevilla teoretycznie będzie łatwiej niż z Alavaes. Grają bardziej otwarta oilke, a my w tym to jesteśmy bestiami
1
https://x.com/ARosenPL/status/1888546481797304723
Pod linkiem jest info o książce Daniela Obajtka.
Ciekawe czy jest info jakim cudem zarobił na te 80 nieruchomosci.
1
przepisy mówią ze karny, wiec nie ma o czym dyskutować, ale szczerze głupi ten karny, kompletnie nie miało to znaczenia to nadepnięcie było gdy piłka juz była po za zasięgiem piłkarza AM. Nie dziwie się wkurzeniu RM w rozumowaniu ze to nie karny, a ze przepisy są jakie są.
0
@JaneKOS musi zacząć więcej płacić, bo sędziowie w Hiszpanii zaczęli zarabiać najlepiej w Europie
1
@michal26 City pokazuje co znaczy źle zarządzona zmiana. Zgadzam się w 100%. Tylko sztuka jest teraz znaleźć tych zmienników