10

@stone80 z takim podejściem, trzeba było nic nie robić gdy wojna się zaczęła. UA by nie było w miesiąc. Obecnie Putin miałby w Ch. Siana i znacznie większą armię. Zgadnij co by zrobił. Każdy wywiad mówił że jego celem po UA były kraje bałtyckie i zimna wojna. Ale wiesz lepiej. Tak każde męczenie Putina jest lepsze niż danie mu możliwości odbudowy

10

@Aragorn33 zaraz przyleza nie uśmiechnięci i ci wygarna. Zobaczymy co Putin zrobi za 5 lat. Ci za Trumpem dorosną, akurat by karabin w rączki brać

1

@Encore no czyli się zgadza :)

0

@FcPortoFan1999 Iga musi sterować na cialo.

11

@Encore tylko ten stadion to i dla nas jest ulubiony. Więc pasuje do nas

0

@FcPortoFan1999 ale to jest taki typ zawodniczki że wygra z każdą i przegra z każdą. A jak się wkurzy to zrobi 20 podwójnych i 50 nie wymuszonych. A i może 30 returnow, nigdy nie wiesz

0

@FcPortoFan1999 Jak nie lat

0

@mekston obejrzałem Lotyszke, na nią jest tylko jeden patent, wyprowadzić ja z równowagi a sama się wybije. Ale jeśli będzie trafiać jak dziś, to ona wszystkie może pokonać. Dziwna tenisistka

4

No i teraz presja na Rybe i mamy półfinał
@michal26

1

@michal26 nie mówię że zawsze wygra, ale poziom zawsze jest dobry :)

1

@michal26 trzeba Rybkę dobić. Iga lubi Tu grać. Co robi pewność siebie

0

@michal26 ona z Ryba i Sabalenka ogólnie bardzo dobrze zawsze gra.

0

@michal26 myślałem że ona jutro gra. Kurde sofascore, eh

0

@MaziFCB bo to gówno prawda. Wszyscy w Hiszpanii w rządzie, rfef, LL to kibice Realu. Tyle, nic nie zrobisz.

3

@paweldunajecfcb nie odpiszą ci. Nie odpiszą również dlaczego przestali krytykować Żydów za atak na Palestyne, przed Trumpem jechali po bandzie. Obecnie cisza, wysiedlaja strefę gazy, cisza. Nic, zero tematu. W obecnych czasach masz dwie strony i każda trzyma swoją, nawet gdy nie jest logiczne

0

@Stoiczkow sam bredzisz ja nie mówię że ma kto to zrobić a że muszą to zrobić. Widzisz różnice? Czy nie dociera? Nic nie róbmy, poczekajmy na podział przy stole.

1

@Eto'o9 R10 tebas wyjdzie i powie ze Perez beee. A później i tak robią pod nich

0

@betonito nie mogą. Zarejestrowany Olmo jest poprawnie

0

@Stoiczkow Tak wystarczy magiczna wajche przestawic. Ja nie pisze o uzbrojeniu w rok. Wiec czytaj ze zrozumieniem albo klękaj przed USA.

0

@michal26 Ta cała Europa sie uśpiła, USA ma swoje racje, ze oni sie zbroja, a połowa Europy wyjeb.

1

@michal26 dlatego Europa musi spiąć dupe i robić na ogromna skalę to samo. Musi się od uzależnić od USA. Nato obecnie to tylko twór na papierze, nikt 5 paragrafu nie użyje jak zaatakuje kraje bałtyckie Putin.

0

@Stoiczkow więc trzeba to zmienić. Nie śmiesznym żartem to jest USA. Jeśli myślisz że w czymkolwiek Europie pomogą to jesteś śmieszny. Sprzedadzą przy stole, Rosja w kilka lat się dozbroi i pójdzie po kraje bałtyckie.

1

@Safrani NATO obecnie jest bez USA. Nie zrobią nic. Więc trzeba zrobić nato europejskie z kopułą nad Europa.

1

@michal26 ale te same gwarancję jak wcześniej UA dostała gdy atomówki oddala? Podziela ja przy stole, złoża sobie wezmą, a EU będzie gwarancja militarna, nie USA. Mam nadzieję że Europa powie Trumpowi by się prdl. Szczerze to nawet kosztem by NATO było bez USA. Europa zbrojnie sobie poradzi, Rosja jest całkowicie rozbita, a gdyby była wojna atomowa to bez różnicy czy USA będą, wszyscy przegrają

1

@Awtameok_Klana z USA czy bez wojna by wyglądała tak samo

0

@damian16161212 uwazaj bo Lapcio go kupi.

1

@AduŚ07 opierd. Ukrainę przy stole jak to zawsze było. Wpierw ja rozbroili z aromowek, a teraz dobija.
@barcelonaLM Europa sobie spokojnie z Rosją by poradziła i bez USA.

2

@dzefrej234 twierdzi republika. Słyszałem że Majkel Dzekson też tam był. Dobrze ze dwóch imigrantów nie podrzucili.

2

@blakkudium pisałem że te nasze szwagry to idioci. Eric wybitny nie jest, ale Kur 7 baniek?!!

0

@lambard my z Atletico? Zawsze się dajemy ruch. Zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?