1

@betonito pewnie z tego samego powodu, co krytykowani ludzie bo nie chcą psg. W Polsce nie ma wolności słowa. Tak Trump mówi :)

1

@Eklerek dodam że jest niższa od Igi bo wiecznie ktoś pisze ze Iga nie będzie dobrze serwować bo za niska.

4

Te nasze zbrojenie to się do kosza nadaje, samoloty nie latają, wyrzutnie nie strzelają jak nam wróg nie pozwoli :) PIS pełna gębą.
"Błaszczak kupił wyrzutnie Himars bez kodów dostępowych! Powtarzam: BEZ KODÓW DOSTĘPOWYCH ????
Niezbędna jest zgoda producenta - USA.
Czyli zgodnie z tym, co obecnie robi Trump, w razie konfliktu żaden Himars nie odpali ????


4

@vangoor mieli słaby start, dlatego walczyli w barażach. Obecną forma pozycjonuje psg w top Europy. Ale wiadomo kibice zawsze powiedzą dawać ich!!!! Rozjeb!!! A później płacz. Mamy ciężki marzec i lepiej grać z Benfika

0

@Blantozaur skoro szukasz pracy, zapłać te 50zl. W tych narzędziach masz AI i dobrze sugeruje jak pisać o kompetencjach itd. Jeśli szkoda ci 50zl. To nie wiem jaka pracę szukasz

1

@BorzyKrzys Jakoś tak mi ich nie szkoda. Nudny styl, nic LM nie traci na tym że odpadli

0

@Kondziubarca spokojnie nasza Prawicą ma układy z Rosja będzie lepiej niż w Unii. Skończa się słomki i inne chore akcje Unii

3

@Antimadridista~ on tu nie ma wyjścia. Wypuści stary garnitur to grają jeszcze gorzej, nic nie traci

1

@RoberDzik I ostatni gol tak w 95 minucie. Ooooo tak

0

@Rewolucja123 ten Nico może sporo dać City tak szczerze.

0

@Corr on pepowi potrzebny. Będzie grał na pozycji Rodri ego, czyli wszystko przez niego przejdzie. Czy da radę, nie wiem

4

@LukaszFan zdecydowanie nie. Mamy bardzo ciężki marzec i dwa mecze z psg to mordor. Ale zaraz pewnie znajdzie się odklejenie co powie dawać wszystkich, wszystkich rozjeb.

0

@arasz1819 dobra starczy, nie ma sensu. Idę głosować na prawice, załatwia mi wielka Polskę bez Europy. Skoro tak Ch. Trzeba z niej sprdl. Przykład wschodu przecież jest. Jako prawdziwy chrześcijanin prdl sobie 4 żony 9-cioro dzieci i będę leżał krzyżem w kościele.

1

@maroon nie wiedziałem że mieliśmy surowce. Co węgiel? To dalej za mało, ale fakt eko gówno zwolniło gospodarki. To prdl głupota Unii.

3

@arasz1819 prdl trzeba dać władze prawicy, konserwatysta to Kur dali. A ta tylko swoje biznesy ugrywa, szok, o hipokryzji uczenia nas demokracji, wolności a już chrześcijaństwa i życiu w wierzę najbardziej.

0

@MesQueUnClub96 no lekkie opóźnienie do grudnia mają.

2

@PatrychoO bez tego też by była słaba, do mocastrwa potrzebujesz również surowców, USA, Chiny, Rosja na tym mocno jadą, do tego technologie. Tego nie budujesz w rok, dwa. Skoro to takie proste to do polityki, ba idź biznes kręcić pokaz nam jak to się robi. Przecież to wychodzi taki twardy mocarz prawicowy i jep, wszystko załatwione. Idziemy do USA i im mówimy, musisz bo my Europa wielka.

0

@adamek20151 wiara tak, głowa nie.

1

@Aragorn33 ma przewagę, więc chyba tu Iga nie może jej wyprzedzić, dopiero chyba Miami, Cincinatti itd. Ale Iga Dohe musi wygrać

0

@MessiForeverTheBest w kobiecym Tenisie ważne gdzie. Sabalenka w AO była mocna. Tu jej słabo idzie, a zaraz ziemia i tam też błyszczeć nie będzie. Fajnie gdyby Iga wygrała Dohe

0

@Messibestplayerintheworld gdzie oni ich znajdują.

5

@esem91 na 200 wizji 1 trafil. Przecież to bardziej analizy sytuacji, a nie wizję.

9

@baryn robi co może Kur.? Ile jeszcze aktywów sprzeda, firma Ch. Wie jakiego pochodzenia.? Nagonka? To może jeszcze o Roque pogadajmy i standardowym układzie z Curry? Jesteście ślepi. Jedna dźwignie sprzedawał do 3 podmiotów i nikt nie płacił, to jest spoko tak? Mógłbym cały dzień wymieniać jego deale, które są nie pewne, skończy się kadencja i wyskoczą trupy z szafy jak za Bartka.

1

Wypierd. Wkoncu Laporte ile można te szemrane biznesy akceptować

1

@don'T.R.I.P.e ludziom się marzy nowe, to będą mieć nowe. Tu liczę że jednak mocno uzbrajamy się u Amerykanów i nie na rękę im będzie handel z Rosją. Putin też potrzebuje sporo czasu na odbudowę armii.

1

@Kidd niestety prawda. No i wiadomo lm więc Pep coś odjebie ze składem

1

@Kidd skoro Feyenord gra dalej, skoro Clube Brudge gra dalej. To i City może grać dalej.

3

Komentarz usunięty

0

@ProMILs pytanie jak zmienne, za co. Jeśli wyjdziemy na 0. Sprzedać

9

@michal26 Szanuje za komentarz, mało osób potrafi sie reflektować. Ja mam nadzieje tylko, że on gra w jakąś grę tylko i na końcu nie wzmocni Rosji oraz nie wywali nam NATO. Nie ma nic gorszego od czasów nie pewnych ze względu na wojny, dla gospodarki, dla ludzi, dla dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?