0

@RoberDzik Grande na varze.

1

@michal26 Grande na varze. Wiadomo

0

@RomanGroza pierdolenie, zobacz jak wolno grają, każda piłka im odskakuje

0

To będzie chyba pierwszy mecz który wyłączę. Strasznie gównianie grają.

1

@prokofiew mają najsłabsza obronę w lidze. To my gramy gówno, a nie las Palmas dobrze

1

@Comentateiro a kluczowy moment sezonu za rogiem. Jak zawsze, liczy się forma od marca.

0

@tadzik447 z AM nie wygrali, z rss nie wygrali, więc nie wszystkich

1

@norbi77 zobacz że drugi raz :) nie to pokazuje gdzie ma Dudę wie że zaraz już nie będzie prezydentem.

1

@ElKamil a co ciebie boli?

0

Beznadziejny mecz. W szczególności ofensywa nadal jest kompletnie bez formy. A marzec się zbliża.

1

Forma napastników to katastrofa. Niestety trochę już to trwa

0

Wszyscy leją to las Palmas. A my się męczymy

2

Ale wstyd :) 10 minut mu dał :)
Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem rozpoczęło się około godziny 20:30 czasu polskiego (godzina opóźnienia). O godzinie 20:40 Trump zaczął przemówienie na konferencji CPAC.


2

@BulaKG nie w ostatnich jego meczach, wprowadzał wręcz chaos, a nie cokolwiek. Obiektywizmu trochę

8

@ViscaelBarca2007 dziś gra Eric ma najlepsze obok Cubarsiego wyprowadzenie piłki. Hansi pewnie wie że w obronie za wiele się nie będzie działo i potrzebuje kogoś z długim podaniem do nogi

0

@Arden tylko musi to przełożyć na mecz. Bo wykończenie szwankuje.

1

@Trojanek23 na cholere walczysz z kimś w necie?

2

@bart_azz reasumując Real najlepszy klub LM. No bo skoro wszyscy słabi.

7

@Kondziubarca bo nie chce kraju im sprzedać? Ma sens.

0

@escarabajo ale o lm świat piłki mówi o ll średnio. Czas spróbować to zgarnąć.

0

@Pedri16Future no my z włoskimi zespołami męczymy się. Bayer poukładany, najlepiej Bayern paradoksalnie od tego jak bardzo nas lali ostatnimi laty. Ale wpierw Benfika

0

@Pedri16Future Bayern w obecnej taktyce i formie nam pasuje. Grają bardzo wysoko w obronie a to dla nas najlepsze

3

@Coutinho007 marzec u nich to mordor jakiś :)

1

@Coutinho007 dla mnie to oni mogą i z Feyenordem grać w finale. Ważne by tam być i wygrać.

0

@MOLESTA jak patrzę na Bayern to polemizowałbym czy dadzą radę

0

@Katalonik97 oni w pucharach są mega mocni. W rozumieniu, nie wyglądają na taką ekipę, ale te ich parcie by wygrać jest niesamowite.

1

@Kapitan hawk wyjeb. Bym lewego, tylko z karnego strzela, karnego w 1/16 nie było i nic 0.

4

@ObiwanKenobi może i lepiej zagrał Real, ale dwa razy remis był.

3

Zajebiscie, mamy farta. Nie sprdl tego a będzie mega

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?