tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Grande na varze.
1
@michal26 Grande na varze. Wiadomo
0
@RomanGroza pierdolenie, zobacz jak wolno grają, każda piłka im odskakuje
0
To będzie chyba pierwszy mecz który wyłączę. Strasznie gównianie grają.
1
@prokofiew mają najsłabsza obronę w lidze. To my gramy gówno, a nie las Palmas dobrze
1
@Comentateiro a kluczowy moment sezonu za rogiem. Jak zawsze, liczy się forma od marca.
0
@tadzik447 z AM nie wygrali, z rss nie wygrali, więc nie wszystkich
1
@norbi77 zobacz że drugi raz :) nie to pokazuje gdzie ma Dudę wie że zaraz już nie będzie prezydentem.
1
@ElKamil a co ciebie boli?
0
Beznadziejny mecz. W szczególności ofensywa nadal jest kompletnie bez formy. A marzec się zbliża.
1
Forma napastników to katastrofa. Niestety trochę już to trwa
0
Wszyscy leją to las Palmas. A my się męczymy
2
Ale wstyd :) 10 minut mu dał :)
Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem rozpoczęło się około godziny 20:30 czasu polskiego (godzina opóźnienia). O godzinie 20:40 Trump zaczął przemówienie na konferencji CPAC.
2
@BulaKG nie w ostatnich jego meczach, wprowadzał wręcz chaos, a nie cokolwiek. Obiektywizmu trochę
8
@ViscaelBarca2007 dziś gra Eric ma najlepsze obok Cubarsiego wyprowadzenie piłki. Hansi pewnie wie że w obronie za wiele się nie będzie działo i potrzebuje kogoś z długim podaniem do nogi
0
@Arden tylko musi to przełożyć na mecz. Bo wykończenie szwankuje.
1
@Trojanek23 na cholere walczysz z kimś w necie?
2
@bart_azz reasumując Real najlepszy klub LM. No bo skoro wszyscy słabi.
7
@Kondziubarca bo nie chce kraju im sprzedać? Ma sens.
0
@escarabajo ale o lm świat piłki mówi o ll średnio. Czas spróbować to zgarnąć.
0
@Pedri16Future no my z włoskimi zespołami męczymy się. Bayer poukładany, najlepiej Bayern paradoksalnie od tego jak bardzo nas lali ostatnimi laty. Ale wpierw Benfika
0
@Pedri16Future Bayern w obecnej taktyce i formie nam pasuje. Grają bardzo wysoko w obronie a to dla nas najlepsze
3
@Coutinho007 marzec u nich to mordor jakiś :)
1
@Coutinho007 dla mnie to oni mogą i z Feyenordem grać w finale. Ważne by tam być i wygrać.
0
@MOLESTA jak patrzę na Bayern to polemizowałbym czy dadzą radę
0
@Katalonik97 oni w pucharach są mega mocni. W rozumieniu, nie wyglądają na taką ekipę, ale te ich parcie by wygrać jest niesamowite.
1
@Kapitan hawk wyjeb. Bym lewego, tylko z karnego strzela, karnego w 1/16 nie było i nic 0.
4
@ObiwanKenobi może i lepiej zagrał Real, ale dwa razy remis był.
3
Zajebiscie, mamy farta. Nie sprdl tego a będzie mega
0
Komentarz usunięty