0

@Borneo Jesli mówimy o tym samym gościu Ferminie to znaczy, że oglądamy innych piłkarzy

1

@Ojciec5tkidzieci są przedstawiani bo reprezentują konserwy itd. Dlatego, wiesz wartości rodzinne itd. Dlatego to hipokryzja, że te wartości reprezentują goście co je mają w d. I niech sobie mają, ale przyjeżdżać do Europy i mówić o nich jak to Europa ich nie ma :)

0

@Rewolucja123 dlatego to zmiennik. Mi tam on nie robi. Ale my potrzebujemy zmienników na skrzydło. Nie mamy nikogo.

1

@Ojciec5tkidzieci przepraszam prawica i lewica. Każda partia wali hipokryzja, ale u skrajnych to poziom szczytu. Przykład? Najlepszy który kocham. Przyjeżdża Amerykański mistrz świata i mówi nam o wartościach religijnych, ba poucza. A jego szeryf i ziomuś Musk 10 żon i nie wiem w sumie ile dzieci, faktycznie wzory. Idźmy dalej demokracji uczą, a kapitol to kto zaatakował? Oni będą nas uczyć demokracji? Dalej mi się nie chce, poprostu w skrajności to zabawnie brzmi.

0

@Rewolucja123 to samo było u Xaviego, wyskoczył, złapał jak zwykle kontuzje i tyle chłopa widzieli. A kwintesencja niech będzie gol z rzutu wolnego, gdzie pięknie piła wpadła w okienko, a on powiedział później że strzelał po ziemi :)

2

Komentarz usunięty

0

@wyrek żyje dłużej niż ty, i bardzo dobrze wiem co stoi za prawica która tu wielbicie. A żyje mi się bardzo dobrze i nie potrzebuje zmian.

0

@Borneo ciekawe jak poprawisz Fermina, skoro on zawsze grał w źle w pressingu, defensywie. Dzieciak świetnie znajduje przestrzenie w ofensywie, tyle. Ale do obrony się nie nadaje.

2

@Eklerek śpiewałem bardzo dobrze za poprzednich rządów to i teraz będę. Za to widzę co idol prawicy wyprawia to podziękuję za to nowe, lepsze. Drzecie ryja o imigrantów, a ich jak nie było tak nie ma. A ci co są to wjeżdża od przyjaciół z Białorusi lub z wiza Pisu.

3

@arasz1819 prawica i hipokryzja, a w życiu chłopie. Aaaa widziałem gdzieś imigranta u nas, myślę że wręcz z Tuskiem samochodem przyjechał z Kenii, nie od przyjaciół z Białorusi

1

Dobre wnioski. Ale nie wiem czy Flicka interesują. Mówię o tej wysokiej grze.

0

@CurryTheGoat30 prz czytaj wypowiedź Flicka. 95% perfekcji. Więc no nie wyciągniemy

0

@626 dobrze ze oni mieli łatwo w lm. To półfinał, jak chcesz wygrać puchar wygrywasz z każdym

0

@guetta256 no niech sobie tak myślą, co w tym złego? Dla nas Fermin jest świetny bo ze szkółki, a z zewnątrz pewnie ktoś pomyśli co za średniak. Wczoraj jeden pisał że Ferran to najlepszy zmiennik świata.

3

@arasz1819 prawica i wolność słowa, proszę cię. Gdzie nie zerkniesz jest tak samo. Propaganda, propaganda.

0

@Luciano99 a na końcu nie wygrasz nic i ciekawe czy ten balet będzie ciebie cieszył. Naprawdę jak masz wynik nie ma potrzeby grać na 50 metrze obrona.

3

@Eklerek skoro nie ma tego przed wyborami, od ponad roku, to czemu ma być po? Pis już nie rządzi.

2

Jak on dalej nie widzi że grają za wysoko, nawet gdy nie trzeba. No to pozostaje tylko patrzeć czy taki pomysł na piłkę da trofea.

2

@krol211 Ktoś im tam każe stać.

3



4 bramka, nawet gdyby Kounde się nie potknał i tak by nie doszedł do Limo. Problem zobaczcie gdzie jest nasza linia obrony. AM nie zrobiłoby kompletnie nic gdybyśmy byli niżej, bliżej napastników. Nie ma tu winy FDJ, Fermina, Gaviego itd. jak tu dużo osób pisze. To tylko kwestia bycia w ch. wysoko

0

Najlepiej w obronie jeśli chodzi o taktyke całego zespołu wyglądamy gdy gramy w 10-ciu. Może jak będzie znowu 4-2 niech któryś wyłapie czerwona to ze spokojem się cofniemy i będziemy robić swoje.

6

@Comentateiro ludzie i tak ci napiszą ze ch. się znasz, obwinia pojedynczego piłkarza, a nie sama taktykę na koniec, na twe eterze masa dziennikarzy to pisze, ze nie rozumie po co w 80 minucie prowadząc 4-2 grasz na 50 metrze linia obrony.

0

@michal26 rozumiem ze mecze z nami tzn. ze Real zawsze gra z kontry?

2

@Derean nie gra. Obejrzyj ich mecz z AM. AM ze swojej polowy nie wychodziło, ale linia obrony RM nie była na 50 metrze

1

@Gibbon_FCB Bo Simeone gra na kontry z drużyna która linie obrony ma ustawiona na 50 metrze. Sam sobie odpowiedz

1

@Comentateiro Ja tez. Zawsze mi tylko ordę zamyka jak trafia, ale ogólnie on jest bardzo średni.

0

@RoberDzik Paradoksalnie może być łatwiej, bo my jesteś mega mocni z kontry, a AM z nami wygrywa bo to oni kontry walą.

0

@Beztroskii Czym się różniły, każdy gol był wręcz kalka z dziś, lagi na skrzydła, kontry, my wysoko ustawieni, ogromne błędy, Kounde 2 razy

0

@luki123 To Kounde złe podawał, nie FDJ. W sumie 2 bramki na konto Kounde

0

@Sulimo na każdej pozycji Flick ma lepszych piłkarzy. Jak przegramy to nie z powodu historii. Trener Benfiki świetnie ich przygotował, w sumie grają baaardzo podobnie do AM, pressing, odbiór , laga na skrzydło. Dlaczego? No bo jest w ch. miejsca na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?