0

@PatrykBarca po słuchaj głosu prawej strony. Jeśli byłoby referendum to bym się nie obawiał, ale u nas wystarczy większość sejmowa

1

@Cule2013 masz hajs masz najlepsze papugi, a papugi zawsze znajdą lukę w prawie

0

@Mitch_Atleta ta dzieciom TikToka

0

@Damiain mi chodzi o granie wiecznie wysoka obrona. Mieliśmy 4-2 i zmęczonych piłkarzy po mocnym meczu, AM wymieniło cała ofensywie, powinniśmy niżej stać na linii, a nie grać w kosmosie z linią. O to

0

@cules100pro ty na poważnie?

0

@barteq wiesz braciszek za coś hajs dostał z tymi willami. Nie ma nic za darmo

2

My przejebaliśmy z 5-0? Jedyne z 3 które się zgadzam to Flick

1

@PatrykBarca uf jak dobrze ze gospodarki USA i Chin mają się świetnie :) Zielony ład swoje robi, ale nadal w naszym położeniu geograficznym nie masz lepszej alternatywy. A przypominam wystarczy większość idiotow w Sejmie i wychodzimy z Unii.

1

@Values wyznacznik gospodarczy krajów. Wielkość firmy :) większej głupoty chyba już nikt nie wymyśli

2

@Aragorn33 a to nie USA? Nie leżymy geograficznie obok USA, Chin, Japonii? Dziwne. Jakim cudem prawa strona tego nie rozumie to ich.

0

@wojopancer no to napisz że chodzi Ci o geniusz Messiego a nie porównanie z dzieckiem.

0

@Borneo I tyle warte te śledztwa. Nic milionerom nie zrobisz w tym świecie. Dobre papugi i jesteś czysty

0

@michal26 czas pokaże kto ma rację. Ale Trump już sam powiedział że może jednak nie dojść do pokojowego rozwiązania.

0

@kamiVeB nie, nie przesadzajmy

4

@wojopancer może dlatego że Yamal ma 17 lat. Mogę się nie znać

0

@Sulimo ja nie kumam tej afery o anulację karnego. Przecież tam faulu nie było, w czym ludzie mają problem

0

@michal26 poprostu Ten dureń myślał że Putin będzie z nim negocjował. Każdy od lat mówi, z Putinem nie da się negocjować, albo on dostaje co chce albo ma w dupie wszystkich. A on chce by zmienić prezydenta UA na swojego i rozbrojenie UA, czyli kraj bez wojska. Innej opcji nie weźmie

0

@Nazio_87 jeden paczek nie zabije. Poprostu zmniejsz inny posiłek, by bilans utrzymać

1

@Azazel_Pazuzu w poprzednim sezonie było podobnie. Grali świetna pierwsza rundę, w drugiej umarli

1

@Kondziubarca w dupie to mam. Ja chce trofeow i zmiany pomysłu w ramach potrzeb podczas meczu. Trofea dają na koniec najwięcej radości, a porażki wkurw. Nikt nie będzie pamiętał 100 bramek jak nic nie wygrają. Oczywiście nie mówię, że tak będzie. Losowanie w lm daje nam spore szanse na świetny wynik.

0

@KamQiX poprostu Real w obronie robi swoje. A że to nudne wtedy, taka piłka.

0

@Korsain jeśli wygra PK to tak, będzie top bo to się liczy w piłce

0

@goldmetaxa dlatego z nami wygrali, a my nawet 1 strzału przez 90 minut nie oddaliśmy?

1

Widzę że trener Realu wycofal 9-tke i dał środek obrony. Prowadzi 1-0, rozsądne? Tak, traci widowisko, tak. Pytanie co ważniejsze grać dalej czy ładnie grać

0

@heniusss no zobacz jak bardzo rzadkie to jest. Marciniak to wyjątek raz na milion

0

Dlaczego UEFA zrezygnowała z żółtych kartek za synulki. to jest tak irytujące, dotyczy to nie tylko RM by nie było. Yamal tez często symuluje, wkur. mnie to zawsze

0

@FcPortoFan1999 z nami raz kopna i wpadnie

1

@FCB24 on nigdy Golden nie był. Zwykły wal Lapcia

1

@Botanik nie ma kto im zagrozić

1

@arasz1819 ale pamiętaj że tylko na nic nie znacząca dla europy biznes aut :) całe 240k aut rocznie. Nie wiem EU nie powstanie już po tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?