0

@FcPortoFan1999 czekam uważam że go potrzebują, ale się nie rozgrzewa więc chyba jednak fizycznie odpada

0

Probierzowi brakuje po 1 piłkarzu z topki w każdej formacji. No brakuje jakości. Ale walka i pomysł jest.

2

@JordiAlbion zgadza się Moder powinien wejść. Myślę że jeśli zdrowy to lewy też na ostatnie 15minut. Brakuje nam jakości trochę.

0

W finale rozjebiemy Niemców zobaczycie. Tusk będzie płakał

0

Uf jak dobrze ze lewy nie gra. No bo z nim to słabiutko gramy

0

@messi33 Holandia nie wygra z Francja

0

@Lordzi Y tylko 130?

7

@tristan87 Pić trzeba umieć. No ale Brytoli to nie dotyczy

1

@Seledynowy dlatego Ayorez miał dwie setki?

0

@Maker0 rozumiem że Ferran Olmo to znaczy że Yamal ławka?

1

Gdzie tu faul? Strasznie irytujący jest sędzia bo się nabiera na te symulki Włochów

1

@FabianekMrozek nie zgodzę się. Hiszpania gra bardzo dobrze

1

@barcelonaLM no piękny dla RM. Tam każdy będzie dyskutował a inni żółte dostaną

0

@Kozinho. Oni biegają, Yamal stoi

0

Yamal na razie to ma kolek w dupie. Ani nie biega, ani pressuje, nie wychodzi do piłek, nie drybluje, jedna akcja. nawet zespół mu nie podaje bo człapie.

0

@patrykzmc2000 niech zgadnę. Barcelona zainteresowana Frimpongiem. Ale będzie ciężko bo kasa, bo ffp, bo Bayer nie chce sprzedać. Ale OJOOOO

0

Brytole jak zwykle na gazie na turniejach. Oni wygrają coś dopiero jak Anglia zatrudni ochronę która będzie pilnować ich by nie chlali po nocach.

2

@Safrani nie tyle chodzi o hajs, bo przepłacone w Ch.. Ale to gówno nic nie daje, lewarkami rozszerzają, podkopuja się, brzeszczoty. Cały płot pilnuje armia wojska więc za 1,5mld nie spełnia to swojej roli.

0

@Ojciec5tkidzieci na bank mu pomogli

3

Fajna ta technologia półspalonego, w LL jak wdrożą to RM będą ucinać piłkarzy. Mini będzie mial 1 nogę

1

@MesQueUnClub_87 jeździec bez głowy

2

@macio_944 nie ma drugiego takiego jak Kroos, on jest niczym Papież

0

@John_Doe przecież to Kroos z rodziną tam siedzi

4

Gdzie gra ten Kroos pierwsze słyszę to nazwisko. A komentator dziś chyba kilka razy wspomniał

0

@kubix05 chyba Królem

1

@NeroTFP1 anulować ten błąd Kroosa. Dzwonimy do Pereza

4

Mi już wystarczy. Wyłączyłem. Otwieram lodówkę a tu Kroos.

0

Kroos co on pięknie wrzucił. Strzał w sumie ok, ale co Kroos pięknie wrzucił, Kroos podanie, Kroos, Kroos.

0

@tomek8756 ten to już wogole do utylizacji

0

Kroos nie celna wrzutka. Skończył się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?