0

@arasz1819 no no. Jesteś Holendrem, ale fakt czystej krwi nie południowej :)

0

@QQL5 u mnie idę mam. Nie muszę się umawiać. Tydzień temu odbierałem bez umawiania się.

0

@Emhyr Rafa lider. Z całym szacunkiem do niego. Ale to średni piłkarz. Pokazuje mocny dołek Brazylii w obecnych czasach

0

@FcPortoFan1999 @arasz1819 to nasz główny Holender :)

0

@paweldunajecfcb jed. Chu. Ta sama szkodliwa i uzależniająca substancja. To tak jak z alkoholem wino, piwo, wóda, wszystko to alko.

0

@FcPortoFan1999 nie lubię Holandii. Szans naszym daje 1% ale wystarczy. Jak się słucha z Holandii wszystkich od Koemana po jakiś trenerów z Polski, to są mega aroganccy. Remis ostro by utarl im ego. No ale za mocni.

0

Komentarz usunięty

0



Ciekawe jaki % osób się pojawiło.

0

@Bagsik88 najgłupsza z teorii ale ok. I siedzi tam 14 lat bez oznak życia, zamknięta w stodole

1

@betonito to były początki eliminacji, Hiszpania też źle grała. Później ta Szkocja już średnia

10

@Messibestplayerintheworld no ale ma rację. Zero Brazylii w Brazylii.

1

@pt9 spora szansa. 5 rano, 14 lat temu :)

2

No dobra Real zaczął strzelać. Oby jutro Barcelona goniła białych

2

@kuz A co rok temu nie grali? Nie mial Wirtza tylko, reszta grała. Gundo w mega formie, Rydiger tez, Musiała przecież się nie zmienił. Obiektywizmu trochę. Kur. Polacy ich pokonali, a później z Mołdawia nawet nie wygraliśmy

0

@bartekvisca Praktycznie z marszu zaczęli lepiej grac. Flick dostawał wprdl aż z Japonia 1-4 go pogonili
@Szmulek piłkarze ci sami

1

Jak Niemcy teraz grają, a jak grali za Flicka. Oby to była tylko wtopa naszego trenera.

3

Tu czerwona wleci

1

@Stinger_ Real nie gra, wiec nie będzie kontrowersji

3

A ten dalej beczy. Masakra koleś

1

@TheNekro94 pająk

1

@negreanu Czy ci się podoba czy nie, jest szefem rządu uważasz, że nie powinien pisać o pośle biegający po dachu Sejmu?

0

@Pawel13sz na 95% nie

0

@takisobiektos Alcaraz ma to coś. Lubi w wielkie akcje. Ale by grać cały mecz na takim poziomie to nie. Pięknie ich wojny się oglądało

1

@PatrychoO oni ja wszyscy pocałują w dupe i nie tylko po za kamera.

0

@fenix1983 jeśli mają. Widzisz by mieli? Bo ja widzę tylko zwolnienia dyrektorów dziś 15-ty.

2



I tak od dwóch miesięcy. Musi nie musi, musi. Barca vision na razie nie jest zabezpieczona

1

@adi7adi8 mieli do wyboru trumpa. Tu problem

0

@RoberDzik Dziku, więcej grafiki w artykułach mniej tekstu i wszystkich zwalniaj z redakcji, będą zbedni

3

@Ojciec5tkidzieci on nie dożyje wyborów. Wygląda jak zombi na narkotykach że niby żyje

0

@Kgorecki2500 całe 50zl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?