0

@abram3k jest infolinia 24h. Zadzwoń podjada.

0

Oczekiwane gole 1.64 do 0.09 :))) a pewnie się skończy 1-4

0

Spokojnie, zaraz będzie karny, bramka z dupy, bramka samobójcza albo wylew bramkarza. Najsłynniejszy hat trick białych

1

@blakkudium Oki dzięki. Ja nie oglądam, nie będę sobie soboty marnował.

0

@blakkudium no tak słupki. Życie

0

@bartekvisca a to ciekawe bo wg. Mnie miał 6 baniek, ba sam się wykupił, ba zdobył mistrzostwo. O jakiej klasie piszesz?

0



Wg. Szmaciaków Laporty Sport, MD miał zarabiać 3 bańki :D No jak widać no nie. Dodam ze to bardzo dobre źródło Niemieckie. Jako jedyny pisał w Niedziele ze Flick podpisze umowe w środę. Przypomnę każdy szmaciak z Kataloni się licytował, Pn -wt

Reasumując tak kocha Barce, ale 11 baniek musi mieć :D

0

@FCB24 Dlatego bawi mnie ze ktokolwiek marzy o wygranej BVB. Jakie Cud im pozwolił wejść do tego finału. PSG to z 6-0 mogło pyknąć. No ale wiadomo, życie

0

@FcPortoFan1999 Dariusz W. I ten łysy. Mam wrażenie że oglądam tv z przed 30 lat. Zatrzymali się w komunikacji

0

@FcPortoFan1999 nie będę tęsknić. Nie mogę patrzeć na tą ekipę

0

@tomek8756 będzie gładkie 4-1 dla RM.

0

@Rewolucja123 no właśnie mam. Ale nie otwiera

0

@Rewolucja123 otworzyć mi się ten link nie chce

0

@Herato Pudzian się świecił od tego co brał przez połowę swojego życia.

0

@Rewolucja123 dzieciaki od razu wjeżdżają z teściami. Zero cierpliwości. W wieku 17 lat 100kg średnio wierzę. Chyba że chłop 2metry już ma.

1

@Arcybiskup zerknij na boisko szkolne. Pustki, kluby dla dzieciaków to mem. Rozwój dzieciaków również. Sport umiera w Polsce.

1

@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili

1

@BorzyKrzys jak Lewandowski zamknie oczy dla reprezentacji. Wtedy zrozumiecie jak bardzo źle jest z Polską piłka. Ekstraklasa już to pokazuje, zaraz reprezentacja.

2

@Sulimo no 3l to normalnie trzeba. Więc jak dochodzi wysiłek, pot, upał to nawet i 4. No ale kto normalny 4l daje. Myślę że 3 to optymalnie mimo wszystko

0

@Pitinho pójdzie dziś raczej gładko. Stawiam na 4-1

1

@Fabik87 wiesz dlaczego? Najbardziej nie lubianym typem człowieka jest:
Mają tendencję do poczucia wyższości i przekonania o swojej wyjątkowości, niepowtarzalności. Wymagają od otoczenia, aby ich podziwiano, chwalono i traktowano w sposób uprzywilejowany. Wobec innych, chorzy bywają wyniośli, aroganccy. Nie zwracają uwagi na potrzeby otaczających ich ludzi

Wiesz kogo to cechy? Narcyza. I tu jest problem Ronaldo a nie w jego ambicji. Bo piłkarzem jest wielkim.

2

Niesamowita jest Gromda. Co oni się tłuką.

1

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos bardziej mi chodzi ze dochodzi do tych piłek. Iga ja rozrzuca po całym korcie.

0

Fajny mecz dziś, Iga z duża przewaga ale ta Czeszka walczy niczym Nadal na ziemi, biega do wszystkiego.

4

Pamietam go tylko z ogromnej ilości złych transferów, ale w szczególności kosmiczne pensje dla piłkarzy. Nie kumam czemu on rozdawał na start takie pensje

0

@PatrychoO Francuzi. Zrobić cos dla czegoś po swojemu.

1

@michal26 Dlatego rok temu Igę krytykowałem, że z serwisem jaki miała to ona nie zwojuje świata na dłuższą metę. No i go bardzo poprawiła. Bardzo dobrze się Igę w tym roku ogląda. Oczywiście ma swoje przestoje, ale jest bardzo dobrze

0

@takisobiektos ona nie ma nic co mogło by dać inny wynik niż wygrana Igi

1

Co jak co ale Gromde dziś trzeba obejrzeć. Niezłe pary. Grube psychole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?