0

@HighestInTheRoom ale nie tak jak gwarancję UA? To jest biznes.

3

@tristan87 psychiczny, ale czy skłamał? My pół schronu nie mamy.

0

@Chucky na tej co się ładuje polskie elektryki.

0

@Gaz on ma 8 netto. Nikt normalny nie odejdzie z Barcy z taką pensja. Piszę o Ansu, Fdj to samo, kontrakt życia.

2

@aarroo76 drobny uraz to dwa tygodnie a nie miesiące. Po kontuzji już nie wrócił bo trener się wkurw. Za jego podejście co wyraźnie powiedział.

0

@takisobiektos pisze do tego co lobodzinski powiedział a ty swoje. Ba nawet pisałem że chodzi o koszulki.

1

@Safrani przecież on hajs dostał za promowanie.

20

Minęły dwa lata bez kontuzji? Co on prdl przecież wypadł na 2 miesiące w styczniu

3

@betonito ale co trener źle zrobił. On się odniósł do koszulek, a nie tych durni co ich zastraszyli.
Reasumując na la bambie wyzywa się piłkarzy jak źle poda, co dopiero jak mecz się przegra przez niego czyt. Araujo. Piłkarze Arki na 5 kolejek mieli statystycznie 98% szans na awans. 3 mecze to mecze z 3 ostatnimi miejscami, zdobyli 4pkt. Umoczyli z Lechia grając w przewadze, Umoczyli z Katowicami i Umoczyli wczoraj, frustracja kibiców wczoraj była normalna, a frustracja była prośba o oddanie koszulek, nic więcej.

0

https://www.instagram.com/reel/C7Gn9cot1Re/

Lubie ten kanał na instagramie, dobre mają te wstawki o Laporcie :)

1

@Kubsoleon to prawda. Kibic manu to inny świat.

1

@RoberDzik może jakimś wielkim kibicem Arki nie jestem ale jestem z Gdynii. A z Barca już prawie 25lat :) ten rok to kosmos w wpierd. Na każdym poziomie :)

0

@kuz a no właśnie jest. Dla ciebie ich religia jest dzicza, a dla nich twoja.

0

@RobiS tylko ze ci imigranci to właśnie inna kultura, religia.

6

@Luciano99 oni i analizowanie :)

1

@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz

1

@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca

0

@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze

0

@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?

0

@FcPortoFan1999 czyli nie wiesz, ale komentujesz :)

0

@FcPortoFan1999 pytanie czy liczy się stopa. Bo jak tak to stopę ma przed. Więc może dlatego. Nie znam tego przepisu

0

@takisobiektos chyba nie ma nic pewniejszego. Real ma w tym roku znacznie lepsza pakę

1

@Stinger_ on jest skrzydłowym. Gra drugi mecz od pierwszej minuty. Nie wiem czemu flashscroe go daje jako 9-tke

1

@budel17 ilość niedokladnych podań to chyba na rekord idą

0

@FcPortoFan1999 pytanie tu się liczy cialo czy stopa?

0

@Encore on ma jakiś syndrom Dimitrowa

5

@Transu96 prawdziwe słowa.
Frenkie: "I got married and have a son, life is beautiful for me." #fcblive ❤️

Tak że tłumacz na Polski delikatnie pospał na lekcjach

1

@megaloceros nawet gdy wygra to go pojedziecie. Nie przypominam sobie drugiego sportowca, który jest tak hejtowany w Polsce.

4



To jest duży problem Barcy. Piłkarze bardziej kochają miasto, pogodę od gry w piłkę. Widać to zdecydowanie u Fdj.

1

@xvcWinterSoldier ja używam ostrovit, nigdy afery nie było u nich. Wyniki dobre, żyje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?