1

@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili

1

@BorzyKrzys jak Lewandowski zamknie oczy dla reprezentacji. Wtedy zrozumiecie jak bardzo źle jest z Polską piłka. Ekstraklasa już to pokazuje, zaraz reprezentacja.

2

@Sulimo no 3l to normalnie trzeba. Więc jak dochodzi wysiłek, pot, upał to nawet i 4. No ale kto normalny 4l daje. Myślę że 3 to optymalnie mimo wszystko

0

@Pitinho pójdzie dziś raczej gładko. Stawiam na 4-1

1

@Fabik87 wiesz dlaczego? Najbardziej nie lubianym typem człowieka jest:
Mają tendencję do poczucia wyższości i przekonania o swojej wyjątkowości, niepowtarzalności. Wymagają od otoczenia, aby ich podziwiano, chwalono i traktowano w sposób uprzywilejowany. Wobec innych, chorzy bywają wyniośli, aroganccy. Nie zwracają uwagi na potrzeby otaczających ich ludzi

Wiesz kogo to cechy? Narcyza. I tu jest problem Ronaldo a nie w jego ambicji. Bo piłkarzem jest wielkim.

2

Niesamowita jest Gromda. Co oni się tłuką.

1

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos bardziej mi chodzi ze dochodzi do tych piłek. Iga ja rozrzuca po całym korcie.

0

Fajny mecz dziś, Iga z duża przewaga ale ta Czeszka walczy niczym Nadal na ziemi, biega do wszystkiego.

4

Pamietam go tylko z ogromnej ilości złych transferów, ale w szczególności kosmiczne pensje dla piłkarzy. Nie kumam czemu on rozdawał na start takie pensje

0

@PatrychoO Francuzi. Zrobić cos dla czegoś po swojemu.

1

@michal26 Dlatego rok temu Igę krytykowałem, że z serwisem jaki miała to ona nie zwojuje świata na dłuższą metę. No i go bardzo poprawiła. Bardzo dobrze się Igę w tym roku ogląda. Oczywiście ma swoje przestoje, ale jest bardzo dobrze

0

@takisobiektos ona nie ma nic co mogło by dać inny wynik niż wygrana Igi

1

Co jak co ale Gromde dziś trzeba obejrzeć. Niezłe pary. Grube psychole

0

@Piernik w sporcie co ogląda kilka krajów i uprawia małe grono. Do sportu indywidualnego co ogląda i gra cały świat? Tego nie da się porównać.

1

@Nazio_87 i dwa miesiące przed lutym

1

@FcPortoFan1999 no to kolega chyba nie głosował jeszcze nigdy

2

@macio_944 to bardziej jest na zasadzie. Idę na Klopa wymyślę co tu wrzucić na Twittera by wszyscy komentowali.

2

@ViscaelBarca2007 np jak ci z MD na to wpadli. Szok.

0

@Sysia11 chyba w Igi drabince jest Collins, a ona gra podobnie, czyli mocno.

0

@Bobert_Kubicki Arka remis, potem w karnych w dupe. Drugi półfinał nie wiem, tam też trochę remisowo

0

@FcPortoFan1999 rozumiem. Czyli taka dieta piątkowa jest dobra dla ciebie. Nie znaczy że dla wszystkich. Ale spoko, co kto lubi. Jak ktoś chce jeść mięso w piątki niech je. Jak ktoś chce post niech ma post. Tak świat powinien być skonstruowany

0

@stone80 ona żyje z zasięgów. Czym bardziej wszędzie to wrzucacie komentujecie. Tym bardziej ma więcej oglądalności. To biznes i robi jak widać to bardzo skutecznie

0

@FcPortoFan1999 na podstawie jakich badań ta twoja opinia :)

0

@Hasszz koleś ulany trochę jak na sportowca/influencera czy jak to się nazywa

0

@blakkudium Ale wy łykacie. Jedna z najwiekszych firm na świecie, która musi pilnować opinii, wejdzie w dziwne biznesy z Barca. Juz to widzę

0

0

@FcPortoFan1999 Ryba jest faworytka moim zdaniem. Odpoczęła bo zrezygnowała z Madrytu. A zdrowa wypoczęta Rybakina jest bardzo mocna na maczce również. Dla Sabalenki chyba jednak tu jest za wolno, chodź Osaka wczoraj pokazała że można i grać szybko tutaj. Na pewno będzie bardzo ciekawie

0

@takisobiektos z takimi rywalkami to nie ma co oceniać

1

@MesQueUnClub_87 ludzie oglądają co zrobisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?