tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro przecież to hipokryci. Piszą o Tusku dziennie 500postow, a krytykują go ze ten codziennie pisze o pis. Szkoda prądu.
0
@kigani Turcja miała z 10 sytuacji. Nie wygrali od 5 meczy. To żadna weryfikacja.
2
@Criss18Barca Co za różnica na kogo zganiaja? To polityka i zawsze tak bedzie. Faktem jest, że 8 lat kto inny rządził. Wydawał najwiecej w Europie kasy, zapytaj kumpli z Wojska jak tam sprzęt za wydawanie miliardów. Zdziwisz sie, nie ma.
17
Ale Kabaret :) Powinni poćwiczyć udawanie bo z tego bedzie mem przez 3 m-ce :D
0
@pax masz rację. To ta druga kontuzja, za pierwszym razem źle stanął. Co nie zmienia faktu że Fdj ma kontuzje po kontakcie z rywalem a nie nawrót.
0
@hefaj6 masz 10 dni na zwrot.
2
@MesQueUnClub22 to nie do mnie to do @AlexDark00 raczej. Ale jak widzisz modne jest przez dzieci wyjście.
0
@maroon demokraci. On tylko na papierze, decyzji nie podejmuje. On ledwo wie jak się nazywa
0
@jacobFCB przecież on nie rządzi.
1
@AlexDark00 lepiej zatem wyjść z uni.
1
O jakim ryzyku ten człowiek mówi. Franek nie ma nawrotu. On przecież ja skręcił, źle stanął.
0
Ja prdl ale cizko naszych się ogląda. Cały czas się wywracają, fizycznie patologia
0
@ProMILs czyli na finał będą. No to luz. Dzięki :)
0
Nie oglądałem coś Poważnego ze świderskim i lewym?
6
W Korei jest już możliwość „spotkania się” ze zmarłą bliską osobą w metaversum. Tutaj przykład córki i matki.
Chory pomysł. Chory.
https://www.facebook.com/share/v/Qyrdoyi1x5Jxgnii/
3
Komentarz usunięty
1
@kigani mądrze gadasz. Tak właśnie wygląda później współpraca z Rosją. Obojętnie kogo.
0
@FcPortoFan1999 Braun jest ich fanem. Zobacz kto trafił od nas do PE. Widocznie rodzice nie odrobili zadania domowego i nie wyjaśniły czym są tak skrajne ugrupowania narodowosciowe.
@kigani nie wiem czy coś głupszego ktoś tu dziś napisze.
1
@SkN Przecie tu już sprzedawany był. Zresztą jak każdy kto zagra 3 słabe mecze. Ba średnie
0
@Arden Pep odszedł bardzo szybko od nas. Ten klub wyniszcza od środka. Po co miałby komplikować swoj status legendy. Poprostu myśli
1
@michal26 masakra to wybierać sosnierza. Chodź nie wiem kto to Sypniewski
0
@ProMILs I myślisz że to kolegom ich ze wschodu na rękę? Przypomnij mi proszę przez jakie granice przechodzą w dużej mierze.
0
@MisterGuardiola może też jechał za szybko. Jest taka opcja. Do tego też trzeba mieć dystans. Poprostu mu grozi jeśli będzie tu jakakolwiek wina jego. Tego nikt nie wie. A ludzie od razu zakładają że tak będzie
0
@Tasde czyli rozumiem że jak ktoś głosuje na konfe to znaczy że jest również za plaskoziemcami? No nie. To tak nie działa.
0
@FcPortoFan1999 co to znaczy szansy? No trzeba to wywalczyć, tyle
6
Iga na maczce jest nienormalna.
0
@Roobo no powinni. Co robili poprzednicy, czemu nie marudziłeś. Wojnę mamy od 3 lat
0
@Roobo zagrożone jest? Atakują? W sumie jak zaatakują to możesz sprdl z kraju bo tu pół samootuu nie kupiony. Granice, postawiony płot z dykty. No ale wiadomo Tusk
0
@Roobo no właśnie ile? Bo moim zdaniem jest ich milion po poprzednikach.
0
@Kazragore no i jest ustawa złożona przez Dudę z 2023 i ja wrzucają na wokandę. Co potrzebujesz. Jaka wina obecnego rządu że poprzedni mają wyjebane?
@Roobo wieesz ile tematów jest do zrobienia po poprzednikach?