tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną
12
I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.
1
@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.
7
Nowa dźwignia Lapcia.
1
@Deviler Porto nie grało autobusu. Arsenal nie miał pomysłu na ten mecz, w sumie oba
0
@sintesox cizys, jak taki mądry byłeś to chłopie trzeba było wczoraj postawić na AM. Zarobilbys fortunę.
0
Uciekają od Lapcia na kilogramy. Każdy widzi jak to szyte jest i prdl musi. Te dziwgnie i brak dwóch wpłat to nie przypadek.
0
@ShawnC grie wczoraj świetny. Pytanie czy zmęczony zszedł czy jednak nawrót kontuzji
0
@LM10GOAT no bo my wybitnie grany. Widać że ostro dolecieliście
0
@LM10GOAT rozkręcają się. A dla nas to zmora.
0
@HERORICH2 no meczycho
0
@kacper_fcb w tym sezonie am u siebie dwa remisy, reszta wygrane. Remis w ciemno
0
No to jak mamy mieć półfinał. To Bvb tu są szanse. Reszta :) no nie. Chyba że am i u nas im z 3-0 wlepimy bo na wyjeździe są beznadziejni
1
No dziś AM takim meczem to chyba z wszystkimi by powalczylo. Wielkie meczycho ich. Kmś adios,
0
Chyba jednak am.
0
@partymaker jo masz rację. Aż wierzyć mi się nie chciało.
1
Aha, czysto trafił.
0
@baryn w pierwszym meczu z 3-0 dla Interu powinno być. W Madrycie AM jest w tym sezonie bez porażki i tylko dwa remisy.
0
Jak on tego nie strzelił, jak am odpadnie to dzieciaka czeka ostry wprdl mentalny
0
@VamosRakieta chyba kobieca. Tu są pkt nawet gdy am odpadnie to tu regulaminowo 2pkt za wygraną. Więc my półfinał, ale z wygrana w półfinale.
1
Kmś adios, już bez szans
1
Będzie chyba spalony, Morata?
1
@-barca4ever- u siebie nie przegrali w tym sezonie. Grają bardzo dobrze u siebie.
1
@SantinoFortelos pasi on do nas i to bardzo.
1
Ale świetnie się ogląda ten mecz. Nie ma tu dużej filozofii w defensywie, duża intensywność, kontry, strzały. Brakuje takich meczów ostatnio
1
@Barcasub wtedy wypadniemy z kmś. Muszą odpaść dziś
0
@reloaded lepsza drużyna i nas nie ma. Napoli walczy w lidze by w ogóle w pucharach być. A wczoraj mieli swoje 5 minut na 2-2
0
@MESSIah16 on w ogóle nie podpisze. Nawet od 50-tki
4
@udarpawarotam No i protest rolników, transparenty. Same przypadki
3
A to dlatego on wszedzie teraz morde pokazuje. No nic do urn.