1

@Cule1234 o posadę na wypowiedzeniu :)

5



Teraz PiS przyleci z krzykiem jak to Ko złe. A prawda taka ze kiedyś musieli to zdjąć, dziura bgt z kosmosu

9



Laporta obieca naszym, zniżke na Zalando

1

@bartekvisca kolega mi mówi że dużo porno kręcą :)

0

@FcPortoFan1999 Z Colins zle nie było. Tu start był zły

1

@FcPortoFan1999 Drugi set już fajnie zagrała. Pierwszy fatalny

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie, ale u Igi tez to widać. Weszła w mecz na jakimś dziwnym poziomie.

0

@FcPortoFan1999 weź to zrozum. Czeszka miała 4-2 i 40-15. Od tego przegrała 8 gemów

22



Jemu jest psychiatra potrzebny

1

Iga ma pierwszy set. Brzydki mecz, raczej walka kto bardziej sprdl.

1

Iga wkurzona. To się złe skończy jak głowy nie naprawi

0

@FcPortoFan1999 słabo serwuje, jak serwis wróci becie dobrze.Czeszke pamietam ze dobrze serwuje, reszta jest średnia, zdziwię się jak Iga znowu przegra

0

@FcPortoFan1999 Sama powinna Czeszkę prezelamac. Eh no szkoda

5

Raczej większym problemem jest ten dzban z VAR Boekel. Jak go nie ma, powinno być dobrze

4

15

https://x.com/Diabel_68/status/1766719143661679065

I on po tym nie wstał :D Żenujące

0

@Emhyr tu Lapcio chce coś od razu.

0

@Gall Skoro tak mówisz.

2

Komentarz usunięty

12



Grubo tej zaczyna odprd. Maja ciśnienie na ta aborcje jakby conajmniej za drzwiami 100tys matek czekało.

2

@Seledynowy a później przychodzi lm i Angielskie zespoły wyglądają całkiem normalnie

2



Tak się powinno traktować sędziów z LA ligi. Wtedy by się napeostowali

0

@FcPortoFan1999 Chyba zazwyczaj w Lutym już łapali w tym roku, zaczęli mieć czkawkę później. Zobaczymy, bo prawdy w tym może być sporo. Zazwyczaj końcówkę sezonu maja fizycznie mocna

0

@FcPortoFan1999 z Realem? Zobacz jak Lipsk ich cisnął. Jakimś cudem przeszli dalej. Real nie jest mocny w tym sezonie.

0

Czyżby Bayern się budził. W środę też zagrali dość dobrze

0

@Domin7777 bo nic mu nie jest co powiedzieli wczoraj po meczu.

0

@Domin7777 podobno teraz do maka pojechał

0

@Herato Golden Boy to do 21 lat? Jak tak to Wirtz zdecydowanie zasługuje

0

@partymaker a to tego nie wiem. Ale tv to też ważny procek, pamięć itd. Kumpel co z nim mam ciśnie na tv. Nie słyszałem by krzyczał, ale nie wiem szczerze, ja tv mam z czasów wojny i tylko młody na nim gra

0

@partymaker ja oglądam, łapa albo telefon i opóźnienie mam może z 2,3 sekundy. Lagow nie pamiętam bym miał, a jadę z 2 lata już. Może kwestia neta mistrzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?