0

@Bobo25 nic nie rozumiesz. Real przegrał 1 mecz do tego czasu, rozumiem że na końcówce zaczną przegrywac z plackami. Bo oni oprócz nas mają już z wszystkimi rewanże

0

@Bobo25 było, tylko mega optymisci widzieli w tym jakieś szanse. No nie, nie było. Barca nie jest, nie była w formie na wygranie 12 meczy z tak trudnym kalendarzem. Ubzduraliscie sobie ze tak jest

0

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 niech le wróci. Wtedy dopiero zobaczycie klepanie dla klepania

0

@mcsarna wypadli Fdj i Pedri. Zostali ofensywny Gundo, Biegający kurczak Fermin i obronca Christensen. Z taką pomocą wy dna chcieliście :))))

1

@Bobo25 bo mistrza dawno przegraliśmy. Tylko ubzduraliscie sobie ze są jakieś szanse cholera wie dlaczego

2

@wojopancer bo on jest kiepski, taki kurczak bez głowy biegający cześć by po 20 minutach nie mieć już sił biegać bo wcześniej głupio biega

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 zamieniaj. Raz tak raz tak

8



Dobranoc

0

@LM10GOAT nikt tego zespołu nie rozumie. Brakuje bardzo pressingu

1

@adi7adi8 NF slam, co jest kuzwa? :)

1

@adi7adi8 no to przecież wiesz ze poproszę :)

1

@adi7adi8 jest gdzieś mecz?

0

Laporta z zarządem chyba swoją kaskę położyli. Ciekawe skąd wezmą na następny sezon, by bgt spiąć bo mecz z Napoli może być grubym rozczarowaniem

0

@JUNIORcom szansy na mistrza skończyły się po granadzie. Kiedy wy to wkoncu zrozumiecie

2

@kacper_fcb na cholere mają ich gonić? I tak majster przegrany, teraz z tą ławka to już w ogóle. Najważniejsze Napoli tu nie możemy zawieść. Utrztmalismy 8 pkt na 5 miejscem. To max tego zespołu

0

No i 190zl wpadło z 4zl. Normalnie zagrałem pierwszy raz od roku i kurs 53 wpadł łącznie. Można być kozak?

1

Napoli ogrywa Juve. Milik blokuję strzał piłkarza Juve, spora szansa że byłby to gol :)))
Ale Napoli powoli się podnosi. Czego o Barcie nie można powiedzieć

0

@ZwyklyKibicBarcy04 on podobno miał dyskomfort. Teraz już nie ma. Zagra wielkie 10 minut

0

@Gaz nadal chudy jak patyk

0

@Gaz Dembele nadal chudy, bez kontuzji.

0

@Arden nie ma kompletnie różnicy w intensywności obu zespołów. Oba wolno

0

@Roobo odważna diagnoza, koleś na nodze nie może stać

0

@Barcasub wina Pedriego

0

@Arden I najlepsze najbardziej kontuzjowany piłkarz w historii klubu. Zdrowy już 8 miesięcy poza murami Barcy

0

@G9 większej głupoty już chyba nie przeczytam. Gratuluję, prowadzisz w rankingu kretynskich wpisów . Sport zawodowy, klub profesjonalny. Wina piłkarza bo prywatnie na siłkę nie popitala :)

0

Może nie wszyscy widzieli. Napoli się obudziło. 1-0 z Juve
Chciałem pisać, nie robi mi dziś wygrana, liga jest przegrana, remis styka, bo daje nam spokojne top 4, a o to chodzi. Najwazniejszy mecz z Napoli, to jest kasa, a my jej potrzebujemy jak tlenu. I co no i dwóch pomocników wypada :) dramat

0

Ta sama noga, ta sama kontuzja. Piłkarze zarabiają miliony. Weźcie leczcie się Kur. Zdala od Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?