tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@negreanu no ale na strajku mają transparenty polexit. Przecież do tego się odnoszę, co sobie dodajesz? To wolny kraj, chcecie, strajkujcie. Co mnie do tego. Piszę że to nie strajk rolników bo wpielo się pod to spore grono
0
@michal26 no to nie nazywaj tego strajku, strajkiem rolników
0
@michal26 ta zwyczajni, poszli narodowosciowcy, polexit, i po gonienie UA, Solidarność, Górnicy itd. Nie nie zwykli. W Europie jest sporo partii co chce wyjścia z Uni, więc skończcie z tym argumentem że tu chodzi tylko o rolników i zboże z UE
0
@michal26 Mysle że dużo to przyklejeńce, którzy nie sa rolnikami, ale grzeja akcje jako partia opozycyjna, albo inne swoje biznesy, patrz POLExit
1
@Alex1995 Mam wrażenie, że jedyny
7
@Mixtape może Macrone chce mbappe wysłać na front
0
@Barcanajlepszyteam I na jakiej podstawie Macrone Ma mieć wpływ na pozostałych?
0
@Barcanajlepszyteam Duda powiedział że kompletnie nie ma zgody w tym temacie, że są kraje które nie były przeciw. Koniec historii. A w przyszłości to i wojny z Rosją nie można wykluczyć. Niemcy wczoraj odmówiły wysłania rakiet twierdząc że odebrane by to było jako zaangażowanie w wojnę.
0
@JordiAlbion ciebie pierwszego tam wyślą. Przestań siać głupotę
3
@JordiAlbion jaki rząd. To wszyscy dyskutowali a nie tylko Polska. I powiedział że nie ma tematu bo i zgody nie ma. Koniec tematu, nie siejcie znowu paniki. No chyba że o to wam chodzi
1
@Foro zaraz się dogadają i podniosą ceny
0
@arasz1819 zobacz, cisza. Napisz słowo Tusk albo Ukraina to od razu 50 postów armii LA bamby.
0
@Emhyr dokładnie, na styk myślę będzie te 4 miejsce dla Bilbao albo Girony
1
@Vampir707 w Gdyni to mogą nam ulicę pozamiatać. Nie mają tu kompletnie szans. Co nie zmienia faktu, że stołki wywracają na całego
4
@Emhyr pisałem to od Grudnia. Że farcik się skończy. Fajny grali, wesoła piłkę. I mieli ogromne ilości szczęścia, bo dużo wpadało. Co było pewne że wkoncu przestanie. Nie wiem czy top 4 utrzymają.
0
@Kozinho. Kupujemy dla siebie ogromne ilości sprzętu. Dzięki Ukrom nie masz Ruskich na granicy.
0
@FcPortoFan1999 chyba wolałbym obejrzeć śmierć w Wenecji niż ten mecz
0
@HighestInTheRoom wychodzą dla patriotyzmu :)
3
@TR3YWAY wiadome kto ich na ulice wyprowadza
1
@MESSIah16 wywiad na zlecenie nic więcej.
9
@Arden I wieczne straszenie, straszenie, straszenie. Ani UA nie będzie w NATO ani NATO nie zaatakuje Rosji. I Rosja NATO. Zwykle gierki Ruskich by zarządzać emocjami. No ale trzeba przyznać mają ostatnio sporo pomagierów w Europie.
1
@michal26 przegraliśmy majstra villarealem i granada
0
@pt9 nie jest. Sprawa majstra jest zakończona
0
@Emhyr kto buczał na Pique? Tzn. Który mecz
0
@michal26 no 8 pkt to jest dużo za dużo. Real z mistrzem na 99%
0
@Kamilos84 przecież on jasno mówi, że wspieranie nie działa i chce by przestać wspierać UA i zmusić ja do negocjacji.
0
@Rewolucja123 jest po mistrzostwie.
2
Zaraz Real wbije. Za bardzo Sevilla jest cofnięta
0
Ale Sevilla miała patelnie. Ehhh, szkoda
2
@Limaker ta, atakują 1 piłkarzem. Zero zagrożenia dla RM