tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 A dlaczego nie :D
6
No ciekawe
1
Kurde ale świetnie Magda walczy z Rybakina.
1
Jaruś rozgrzeszył PIS :)
0
@KrychaFCB No to grubo. Cjhyba ze to jakas gierka dla zasiegów.
1
@Emhyr Była informacja, że Cubasi ma grzał ławkę. Tu akurat raczej dobrze. Nie wiem czy 16 lat w tak ważnym meczu z taka presja to dobry pomysł. Ja bym zostawił Araujo, Inigo w środku, Kounde praw i Cancelo Lewa.
5
@chavez U nas cholernie ważny jest sztab od przygotowania. Odstajemy fizycznie od wszystkich. Ja nie mam zdania, który lepszy. Troche oba nazwiska nie do końca wiadomo jak dadza rade.
0
@abram3k no właśnie jeszcze Oshimen jako silna 9-tka z Kounde.
0
Kounde na środku. Nie, zdecydowanie nie, jest strasznie elektryczny
0
@bartekvisca legalne streamy? Jest coś takiego :)
0
@TheNekro94 no widzi chłop co w necie żre i szuka. Trzeba mu przyznać że głowę ma do biznesu dobra. Chodź pytanie ile to ludzie będą oglądać, zawsze coś się nudzi.
0
@Aragorn33 cena do 100 mld moim zdaniem jest dobra oferta.
0
Ten Arnautovic znowu by to spierdzielił :D
0
@qbuteq no ci powiem, szansa jest
1
@Saviola88 no i poczekaj na nowy sondaż po tym jak zrobiło się to polityczne, a nie walka o byt rolników. Bo tak się to teraz zrobiło.
@Dari0G mistrzu trochę w tym prawdy jest nie obserwują ani jednego narodowosciowca. Może Bosaka. A fakty są takie, że wszystko jest na rękę teraz jednemu krajowi. I w sumie o to chodzi.
1
@Saviola88 dawaj sondaż
2
@Dari0G a kto wyprowadził rolników na ulicę? Tony zboża wjechały już za czasów Pisu, gdzie kur. Rolnicy byli? Czemu teraz transparenty polexit, Putin ratuj, krzyże i inne gówna. Rolnicy to tylko narzędzie, a to dokładnie ci co odpadli wyprowadzili ich na ulicę.
2
@Saviola88 przeczytałeś to chyba w gościu niedzielnym. Że Polska jest za nimi.
0
@priest9999 mamy takie problemy finansowe, że to tylko narzędzie dla samego Fdj. Bo jak się wkurzy to odejdzie za 50baniek, a kolejne 50 to sobie za podpis weźmie. A klub Ch. Zrobi bo pokazuje że musi sprzedać.
0
@lucas/catalan nielegalny badziew, który kupują i zamawiają rodacy, Polacy, Polskie firmy itd.
8
Czysty rolnik.
2
Polska policja.
A poniżej fotka jak mija policję.
10
Wkoncu ktoś otwarcie jedzie po szmaciakach. Zarząd, klub nie robi nic w tym temacie to chociaż piłkarz.
0
@FCB_dimiC po co prowadzić coś nieopłacalnego.
0
@maroon zawsze też mogli by wyjść strajkować i prosić Putina by porządek zrobił.
1
@BorzyKrzys Jeśli umoczy ten set to i może mecz przegrac. Psychicznie dziś bomba atomowa u Igi.
2
@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem meczu gdzie Iga nie wykorzystała ani jednego break, ayw drugim secie miała aż 10 :) Dawno Iga tak seriami nie irytowała. Dziś jest nakręcona negatywnie jak meserszmit
9
@macio_944 wiarygodność tego kolesia jest zerowa.
1
W Gdańsku minąłem strajk. Raczej tam widzę szału nie było, nie wiem może ze 200 metrów ich na dwupasmowce. Ale fakt wygląda to raczej jak pokaz nowoczesnych traktorów dla dzieci. Aniżeli pokaz bidy. To już mogli wyjechać jakimiś pierdkami jak walczą o swoje bo to raczej ludzi irytuje.
1
@tristan87 przerażające. Jak to kręci propagandę w Rosji. Masakryczna banda debili