0

@TaughtMule jak to dobrze ze rozumiem.

0

@Pedri16Future No nam anulowali gola Feliksa w kalce sytuacji gdy Ferran niby na spalonym, dziś akceptacja. I tak żyjemy z tygodnia na tydzień

0

@Gaucho Ancelotti powiedział, ze Belingham powiedział To był gol, ty oj oj oj jesteś Gil. Oj oj

0

@Xpert77 no jutro nasz ulubiony sędzia, tzn Madrytu. Hernandez Hernandez

0

@arasz1819 no trzeba przyznać ze już to mieli :D

2

@kacper_fcb Jesteś zły, bardzo zły. Oj oj oj

0

@against_modern_football anulują jak Viniemu.

26

Oby Belingham 3 mecze. Skoro Robert za nosek 3 mecze to co dopiero za to. Ale pewnie i anulują mu ta czerwona kartkę

3

Oby ta jazda Madryckiej TV właśnie miała takie odzwierciedlenie, ze sędziowie zaczynaja mieć w nich wylane. Ze sporne sytuacje idą przeciw nim.

2

@kamiVeB Co robił :) Kurwa ona leciał 3 metry nad nim.

9



Przypomnijmy bramkę anulowana gdy Ferran na spalonym :D Czy to czasem Manzano nie sędziował?

0

Pisałem wielokrotnie. Ćwiakała to taki Stanowski. Szuka, węszy tam gdzie może zasięgi robić. Raz niby za Barca, dobrze pogada, a zaraz za realem gdy widzi ze traci zasięgi w Madrycie. Obiektywizm 0, bo zasięgi są najważniejsze, najważniejsze by ludzie oglądali.

0

@vangoor wystarczy 2-2

0

80 się zbliża. To i gol

0

@AFA Stracili u siebie tylko 6 goli. Tu musieli oczywiście zagrać jak amatorzy

0

@ToreTToOO właśnie ostatnio już widać jak dyskutuje z rywalami. Odpala już jak każdy tam. Nie wiem u nich to chyba zaraźliwe

0

@barcelonaLM Szybciej stracą z kimś z dołu kto będzie walczył o utrzymanie. Ale my nie wygramy 12 meczy przy takich wyjazdach

2



Każdy kto idzie do białych to nagle staje się właśnie taką Kur. Zresztą ostatnio Rodrygo też chroniony za akcję z bramkarzem. Coś chyba główka odpada, Belingham ma to samo już. Rośnie ego im w kosmos

1

@Deviler wyjazdy nasze. AM, AB, RM, GIRONA - nie ma szans bo by wygrać majstra trzeba wygrać 12 meczy, all. A Leo nie ma

0

@Wilku05 te dwa mecze zabrały nam możliwość walki o majstra. Teraz już po ptakach

0

Spokojnie Manzano się obudzi po przerwie

0

@against_modern_football ja na safari śmigam. Chrome nie pamiętam kiedy dotknąłem. Na telefonie opera

0

@AlwaysBlaugrana przecież to pismaki wymyślają. Wszystko wymyślają, De Jong ich pojechał, a ostatnio nawet oficjalna poszła by wielki Miguel przestał bzdury wymyślać. A temat zostania Xaviego wrzuca największy ściek, Sport

7



Haha, się wpierdzielił :)

2

@KRISU77 w f1 bolid to 3/4 sukcesu. Inni nie mają z nim obecnie szans

0

@Emhyr a gdzie nasza gwiazda z LA masi

0

@cules100pro socios to nawet nie wiedzą kiedy zebrania klubu. Kompletna wyjeb.

5

@Safrani a wszystko to powinno się wkoncu zakończyć tak jak wszyscy wiedzą, sprzedać 49% udziałów Barcy inwestorowi za grube miliardy i zacząć tworzyć projekt w modelu np. Bayernu. Może wkoncu też skończą się informacje o sprawach sądowych i wałach prezesów Barcy od ponad 20lat.

0

@Mattems Jak ze wszystkim innymi partiami. Ważne by pilnować objętości treningu w skali tygodnia, ale przynajmniej jeśli chodzi o moje doświadczenie, ćwiczyć blisko upadku, oraz progresować, a nie jakieś lekkie ciężary, 8-10 powtórzenie szczęśliwi.

1

@maroon Nie wiem z którego serwisu korzysta Pogoda na MacOS, ale tu widać ze potrafili przewidzieć, wczoraj widziałem, że było 5% na słońce. Nie to co Polskie G...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?