Ciuus
Czy tylko Celtic gra tak z nami? Raczej wiekszosc zespołow tak gra, wiec uwazam, ze jak przytaczasz akurat ten konkretny mecz to masz na mysli wlasnie taki styl gry, ktory prezentuje nie tylko Celtic jak juz wspomniałem ;)
Ciuus
Nie chodzi mi konkretnie o ten mecz, tylko o to, że napisałęs, iż jak Tello jest szybki, to sie nie nadaje do gry na 20 m od bramki rywala w ataku pozycyjnym jak rozumiem, co uwazam za absurd, bo szykosc to akurat cecha, ktora tylko iwylacznie pomaga, a nie przeszkadza i obojetnie czy to jest kontra czy atak pozycyjny.
alexis nie radzi sobie na prawym skrzydle bo jets prawonozny, a lewo ma slabo, dlatego nie lamie do srodka. Zdecydowanie lepiej wyglada na lewej flance lub srodku ataku. To nie te czasy gdzie na prawej stronie gral prawonozy i dorzucal a na lewej lewonozny. Teraz jest odwrotnie i od dosrodkowan lepsze jest zlamanie akcji do srodka poszukanie podania, strzalu, gry kombinacyjnej. No i nie gramy z kontry a on akurat do takeij gry sie nadaje :D;)
Komentarze
0
znowu ta ciota :D
0
dawac Tello ;)
0
dawac Tello za Pedro :D;)
0
Ciuus
Czy tylko Celtic gra tak z nami? Raczej wiekszosc zespołow tak gra, wiec uwazam, ze jak przytaczasz akurat ten konkretny mecz to masz na mysli wlasnie taki styl gry, ktory prezentuje nie tylko Celtic jak juz wspomniałem ;)
0
Ciuus
Nie chodzi mi konkretnie o ten mecz, tylko o to, że napisałęs, iż jak Tello jest szybki, to sie nie nadaje do gry na 20 m od bramki rywala w ataku pozycyjnym jak rozumiem, co uwazam za absurd, bo szykosc to akurat cecha, ktora tylko iwylacznie pomaga, a nie przeszkadza i obojetnie czy to jest kontra czy atak pozycyjny.
0
dawac Tello ;)
0
alba jest jak adriano bardzo podobny poziom, nam jest potrzebny ktos lepszy czyli bale
;d
0
alexis nie radzi sobie na prawym skrzydle bo jets prawonozny, a lewo ma slabo, dlatego nie lamie do srodka. Zdecydowanie lepiej wyglada na lewej flance lub srodku ataku. To nie te czasy gdzie na prawej stronie gral prawonozy i dorzucal a na lewej lewonozny. Teraz jest odwrotnie i od dosrodkowan lepsze jest zlamanie akcji do srodka poszukanie podania, strzalu, gry kombinacyjnej. No i nie gramy z kontry a on akurat do takeij gry sie nadaje :D;)
0
adan23=frajer:D
0
Piekna sprawa ;)