0

znowu ta ciota :D

0

dawac Tello ;)

0

dawac Tello za Pedro :D;)

0

Ciuus
Czy tylko Celtic gra tak z nami? Raczej wiekszosc zespołow tak gra, wiec uwazam, ze jak przytaczasz akurat ten konkretny mecz to masz na mysli wlasnie taki styl gry, ktory prezentuje nie tylko Celtic jak juz wspomniałem ;)

0

Ciuus
Nie chodzi mi konkretnie o ten mecz, tylko o to, że napisałęs, iż jak Tello jest szybki, to sie nie nadaje do gry na 20 m od bramki rywala w ataku pozycyjnym jak rozumiem, co uwazam za absurd, bo szykosc to akurat cecha, ktora tylko iwylacznie pomaga, a nie przeszkadza i obojetnie czy to jest kontra czy atak pozycyjny.

0

Ciuus
przyspieszenie i szybkosc to jest atut nawet w ataku pozycyjnym, co by nie mowic napewno te atrybuty nie przeszkadzaja ;)

0

He ja sie na nim poznałem jak pierwszy raz go zobaczyłem rok temu w pierwszym meczu przeciwko Hospitalet (chociaz tam nie wypadl najlepiej, mnostwo strat, nieudanych dryblingow, samolubna gra, ale mial to 'coś' ) i od razu wiedzialem, ze to bedzie zajebisty grajek ( ogromny potencjał ).

0

No Tello dojrzewa, juz nie szarzuje bezmyslnie, wiecej mysli, gra bardziej zespolowo. Beda z niego ludzie, chociaz dla mnie troche za malo jednak ryzykowal, ale widac ze sie rozwija i niedugo to bedzie podstawowy zawodnik w ataku ;)

0

Tello moj czlowiek hehe :D;)

0

Dobrze, że gra Tello. Przyda sie troche wiatru na skrzydle.:D;)

0

Tello za Pedro i jest git :D;)

0

Dorosnie bardziej dojrzeje i bedzie wymiatał, przeciez to jeszcze mlody zawodnik 23 lata ;)

0

Przy tak grajacych zespołach musimy bardziej stawiac na atak ( chodzi mi tu o zmiany , bo ciezko jest grac 4 napastnikami cały mecz, a to mam na myśli ) . Powinien wejsc Villa, ale nie za Alexisa tylko np. za obronce (Alves) , wtedy przechodizmy na ustawienie z Vila w srodku, Messim za nim i mamy 4 w ataku . Wejscie Fabs ok miało sens, ale Piqe za Bartre juz raczej nie, bo czegu tu bronic. Lepiej bybloby zmienic Pedro i wprowadzic Tello, ktoryy dzieki swoeje szybkosci mysle, ze stworzyłby przewage na skrzydle i poradizl sobie z szybkim defensorem Celtiku . Po prostu w takich meczach nie mozna bac sie zaryzykowac a nawet trrzeba to robic, bo nie ma innego wyjscia ;)

0

Nasze skrzydła w tym roku
Pedro - ok.1200 min, 2 gole
Sanchez - ok. 800 min, 1 gol
Tello - ok. 400 min, 2 gole
Villa - ok.350 min, 5 goli
wniosek jest taki, że najwiecej graja Ci, którzy najmnije daja ;)

0

piachuFCB
ok :)

0

jak strzeli 25 bramek w sezonie na skrzydle to jestem za tym zeby zostal ;)

0

Villa na skrzydle wcale nie jest taki dobry ( co innego na srodku),a nie zanosi sie na to,ze Messi zwolni mu tam miejsce. No i jedyna opcja zeby wziac za niego jeszcze w miare dobra kase jest najblizsze letnie okno transferowe ;)

0

tylko nie tam hehe ;)

0

Ville sprzedac za 20 baniek, Pedro tez za 20 mln, Cuence za 10 i jest 50 na Neymara hehe :D;)

0

Tello za Pedro ;)

0

No Rafinha wymiata, mysle ze za rok bedzie za dobry juz na rezerwy, a w pierwszym zespole jest ciasno. Ciekawe co z nim zrobia, pewnie jakies wypozyczenie do dobrego klubu.To samo ma sie z Sergi i Deulofeu. W szczegolnosci ciezko bedzie awansowac pomocnikom, bo tam mamy bogactwo na pare ładnych lat (ale chyab to dobrze :)) ;)

0

Najlepiej by bylo Ville dac na srodek, Tello na lewo, Messi niech gra swoje, a prawe skrzydlo zostawic prawemu obroncy, ktory pelnil by rowniez role prawo skrzydlowego,przy w sparciu Messiego :D;)

0

Piekna sprawa ;)

0

a potem sie dziwi ze go nie lubia i wygwizduja, jak sam prowokuje i probuje sie wywyzszac ;)

0

Ronaldo zamast normalnie sie cieszyc z bramki pokazuje jakim jest bufonem - porazka ;)

0

Nie jest żle, a może być tylko lepiej ;)

0

celtic nic nie gra, wiec trzeba dac Ville na szpice a zdjac Adriano (mysle ze w 3 z tylu damy rade + wsparcie songa) no i Tello za Pedro, ktory nic nie gra ;)

0

juliancarax

0

masz chłopie wyobraznie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?