tello
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dedee
ta, niejaki jasnowidz scorpio222 ;)
0
no i git, mnie pasuje :D;)
0
a moim zdaniem ostatnio na prawej stronie nikt sie dobrze nie spisuje (jakos lepiej nasi skrzydlowi czy to pedro czy alexis graja na lewj flance ), a tello potrafi zamieszac na lewej i na prawej ;)
0
czemu
0
VV - Montoya, Bartra, Mascherano, Alba - Song, Xavi, Fabs - Tello, Messi, Alexis ( tello na prawej, alexis na lewej ):D;)
0
w sumie mazi ma troche racji, niby sie mowi, ze Pedro jest w formie, ale tak naprawde nie gra niczego wielkiego. W reprze strzela owszem, ale komu (potegi to to nie sa z calym szacunkiem ), a w Barcie to juz wogole słabo ( 2 gole i 1 asysta bodajze, ok. 900min. na boisku mowi samo przez sie - gdzie ta forma??).Szerze to troche lepiej niz w tamtym sezonie, ale szał to to nie jest ;)
0
Telloooooooooooooo:D;)
0
słaba gra realu, to dobrze wrozy na przyszlosc :D;)
0
nie tylko zauwaz, ze mimo iz nie wygralismy w tym roku CL i LL to i tak uwaza sie Barce za najlepsza. he nawet murinho to boli bo tak to b ysie nie wypowaidal w tej kwestii ;)
0
znowu sam siebie musi chwalic biedak (po raz kolejny pokazuje jakim jest prozniakiem ), no ale coz zrobic skoro i tak wiekszosc ludzi uwaza Barce za lepsza mimo ze w tym roku nie zdobyła najcenniejszych trofeow hehe ;)
0
Deulofeu, Rafinha, Dongou, Sergi R, Grimaldo - przyszlosc Barcy :D;)
0
mourinho - dobry trener choc tchożliwy no i malutki człowieczek (prózniak, słaby psychicznie wbrew pozorm) ;)
0
milan to dobra opcja dla Pepa, to wielki klub, w ktorym pep mogłby sie wykazać, a w szczegolnosci w tej sytuacji gdzie im sie nie wiedze za dobrze. Mogłby zamknac usta jego krytykom, ktorzy powatpiewaja w jego trenerski geniusz.
A za jakies 4 lata widze Xaviego w roli mistera hehe. Mysle, ze bedzie znakomitym taktykiem naszym Fergusonem :D;)
0
villa to nie skrzydłowy, lecz srodkowy napastnik. Tito musi znalezc dla niego miejsce na szpicy. owszem radzi sobie na lewym skrzydle, ale widac ze to nie jest jego pozycja
0
na prawym hehe
0
dobrze gadata ;P trzeba dac ville na szpice bo na skrzydel sie chlopak marnuje (traci duzo ze swojego potencjalu strzeleckiego) przeciez villa to kiler, snajper z krwi i kosci a messi niech robi to co do tej pory z trym ze wiecej moglby pojawaic sie na lewym skrzydle :D;)
0
trzeba falcao kupic (moim zdaniem lepoiej wydac kase na niego niz neymara) a messi niech sobie biega w pomocy ataku i na prawym slkrzydle (taki troche wolny elektron w zaleznosci od sytuacji biskowej :D;))
0
moim zdaniem nie potrzebnie gralismy 4 pomocnikami lepiej by bylo jakby grał iniesta albo fabregas a nie razem. Nie mial kto rozmachac skrzydel a widac bylo ze boczni obroncy realu nie byli zbyt dobrze dysponowani.
0
pepe to mózg realu madryt hehe :D;)
0
gra dobra( i w dodatku z jaka linia obrony :D ), ale wynik moglby byc lepszy he a nawet powinien. real powinien sie cieszyc z tego remisu chociaz tak naprawde nic im nie daje ;)
0
nie jest zle, mysle ze bedzie w drugiej jeszcze lepiej (trzeba alexisa na lewo dac zeby troche arbeloo pokrecil :D;))
0
maeusz
ja tez tak mysle (ostatnio nie grał za duzo, chyba tito oszczedzal go na Gd :D hehe); atak bedzie: tello na prawej ( bo alexis tam sobie nie radzi zdecydwani lepiej gra na lewj) no i messi :D;)
0
mmr1010
ale ty głupi hehe:D
0
sqr3byq
zeby miec lepsza aerodynamike :D;)
0
wnukos
juvenil A ;)
0
Skład na GD :
vv - alves, pique(jesli bedzie zdrowy, jak nie to song),mascherano, alba - busqets, xavi , iniesta - tello, messi, sanchez :D;)
zmiany:
villa za sancheza
cesc za inieste a w razie niekorzystnego rezultatu za alvesa
;)
0
alexis lepiej czuje sie na lwej gdy moze zejsc do srodka :d;)
0
alexis nie radzi sobie na prawym skrzydle bo jets prawonozny, a lewo ma slabo, dlatego nie lamie do srodka. Zdecydowanie lepiej wyglada na lewej flance lub srodku ataku. To nie te czasy gdzie na prawej stronie gral prawonozy i dorzucal a na lewej lewonozny. Teraz jest odwrotnie i od dosrodkowan lepsze jest zlamanie akcji do srodka poszukanie podania, strzalu, gry kombinacyjnej. No i nie gramy z kontry a on akurat do takeij gry sie nadaje :D;)
0
dzisiaj skrzydłowi do zmiany a febragas nie moze znalezc chyba sobie miejsca w taktyce barcy ;)
0
song rzadzi, gdzei jest pedro??